-
Postów
299 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Shhizer
Elitarny Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Shhizer
-
Mogą być ;)
-
Pobiorę i odsłucham, i dam odpowiedz czy fajne :)
-
No to ja też czekam, na zmiany :D
-
Fajne prace, jakim programem robisz ? :)
-
No no jak, dla mnie spoko zdjęcia :D
-
No mogą być:)
-
No to mi się podobało :)
-
Kiedyś miałem taki celownik, jak wypadnie kolor nie do mojego gustu głupio mi się grało :( :(. Już go teraz ustawiłem :)
-
Jak zrobić roundsounda? Poradnik by ZIELE.
Shhizer odpowiedział(a) na ZIELE temat w Poradniki do CS 1.6
Dobry poradnik, mi się podoba :)- 9 odpowiedzi
-
- zrobić
- roundsounda
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
No no fajne fajne, dam + jak będę mógł :)
-
No no może być :)
-
Odpowiadam na twoje pytanie, "Ktoś oglądał", niestety ja nie oglądałem :(
- 2 odpowiedzi
-
- dziennik
- nimfomanki
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
No no widzę dobre, pierwsza akcja mi się podobała XD
-
[CS:GO] atraX.sO Fragmovie Vol2
Shhizer odpowiedział(a) na atraX.sO temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
no no dobre dobre :) -
[CS:GO] atraX.sO (ACE de_nuke)
Shhizer odpowiedział(a) na atraX.sO temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
E no wariacko :D -
Przeczytałem opis, książka może być fajna :)
-
Nazwa kanału: u dail'ego Powód zapotrzebowania: Wchodzę na teamspeak'a, i nie mam gdzie siedzieć, także wiecie o co chodzi :) Twój unikalny ID: mQ9HPZBRwQzgpyvMZ/jPvcMJr30=
-
Głosować głosować :D
- 35 odpowiedzi
-
Też znam te sposoby
