Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'zrobić' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 12 wyników

  1. Sławomir Mentzen przez 30 minut opowiada o tym jak w podstawowych frazach państwo rucha nas na hajs.
  2. https://www.youtube.com/watch?v=hBZan-X8Vjc
  3. Siemano pokaże wam jak zrobić roundsounda,pierwsze co musimy zrobić to pobrać program Audacity. http://www.dobreprogramy.pl/Audacity,Program,Windows,11826.html Gdy już pobierzemy program włączamy go. Następnie wybieramy Plik - Otwórz i wybieramy dany utwór. Przesłuchujemy utwór i zaznaczamy lewym przyciskiem myszki dany obszar utworu, który nas interesuje. Wybieramy Edycja, następnie wytnij. Kolejną sprawą jest odtworzenie nowego okna dla wklejenie wyciętej części. Wybieramy Plik i kilkamy na nowy. Gdy już otworzy nam się okno wybieramy Edycja i wklej. Tutaj robimy tak samo jak wcześniej, jeśli nam cos nie odpowiada to wycinamy kawałeczek, tak, żeby było dobrze. Jeśli już wszystko jest okej, ale dalej wydaje Ci się, że końcówka roundsoundu jest zbyt dynamiczna. Robisz następująco: zaznaczasz daną część utworu i wybierasz opcje wyciszanie, tak jak na obrazku: Jeśli już wszystko Ci się w nim podoba i uważasz, że jest okej wybierasz: Plik > Export audio i tam go zapisujesz gdzie Ci tylko odpowiada. Tutaj możecie zobaczyć przykładowe rs'y stworzone przeze mnie. Mam nadzieje, że komuś ten poradnik się przyda i pomoże. Poradnik jest napisany w 100 % prze ze mnie, więc zabraniam kopiowania go. Pozdrawiam ZIELE ~ VIOLENT KILLUMINATI.
  4. Jak robićź reklamy udostępniac czy co ?
  5. NIE DA SIE WEJŚC NA SERWER BO BYŁO UPDATE !!! Z GÓRY DZIEKUJĘ
  6. Witam, w moim pierwszym poradniku.Dziś pokaże wam, jak zrobić przezroczysty napis. Zaczynajmy :) 1. Odpalamy gimpa i otwieramy obojętny obraz: 2. Tworzymy tekst.Następnie wchodzimy w Filtry -> świało i cień -> efekt Xach Kiedy wyskoczy nam okno klikamy ok. 3. Kolejnym krokiem będzie usunięcie warstwy, a więc wchodzimy w Warstwa -> usuń warstwę 4. Na sam koniec bierzemy Zaznaczenie -> brak Efekt końcowy:
  7. Siema W tym prostym i krótkim poradniku chciałbym pokazać wam jak wgrać COD MOD na boty.Najpierw pobieramy to: http://www62.zippyshare.com/v/54033048/file.html 1. Rozpakowujemy 2. Wchodzimy w nasz plik i folder "cstrike" kopiujemy do naszego folderu tam gdzie mamy zainstalowanego cs'a 1.6. 3. Odpalamy grę i cieszymy się CODE'M na botach Co daje Cod mod? Około 12 różnych klas.Około 100 perków.I wiele ,wiele więcej. Poradnik zrobiony 100% przeze mnie zakaz kopiowania bez mojej zgody.UWAGAZaleca się Wykonać kopię zapasową cs'a w razie czego !!Zaleca się również wgrywać boty na cs non steam dlaczego?Dlatego iż nie będziesz mógł już korzystać z dawnych zwykłych botów jeżeli wgrasz te.
  8. marcin2323

    co mam zrobic teraz?

    Wchodze sobie na serwer fragujemy kupuje bron ide pare krokow nawet nie strzelilem zabardzo do nikogo a tu ban wstaw ssy ktorych nie mam na cs! demko na pewno sie nagrolo sorki za niepotrzebny post ale na filmikach z yt te ssy bylo pod inna nazwa i nie moglem ich znalesc
  9. Hejka ! Często jestem pytany na serwerach i nie tylko , Jak zrobiłem logo w cs ' ie [sprey] 1. Ściągamy i instalujemy Halflife Logo Creator 2. Przy pierwszym odpaleniu program prosi nas o podanie lokalizacji hl.exe. Standardowo w steam znajduje się on w katalogu:steam\steamapps\twoj@login\counter-strike\ i klikamy OK. 3. W oknie programu które nam się pojawiło klikamy na "OPEN" i wskazujemy nasz obrazek do przerobienia i klikamy na OK. 4. Teraz klikamy na "Autosize" w celu automatycznego dostosowania wielkości obrazka. 5. Następnie na dole w lewym rogu zaznaczamy opcję "Save it to" i "counter strike" , klikamy na przycisk "..." i zapisujemy go pod nazwą "tempdecal.wad" 6.Wchodzisz we właściwości tego loga i klikasz "tylko do odczytu" , zastosuj i zapisz 7.Zapisujemy ten plik "tempdecal.wad" w folderze "cstrike" lub "cstrike_polish" [cstrike polish dla steam ' owców] Film bardzo przydatny do loga : Jeśli poradnik jest przydatny Prosze o + !!!
  10. Tutaj jest opisane bardzo ładnie :D 1. Ściągamy i instalujemy Halflife Logo Creator 2. Przy pierwszym odpaleniu program prosi nas o podanie lokalizacji hl.exe. Standardowo w steam znajduje się on w katalogu:steam\steamapps\twoj@login\counter-strike\ i klikamy OK. 3. W oknie programu które nam się pojawiło klikamy na "OPEN" i wskazujemy nasz obrazek do przerobienia i klikamy na OK. 4. Teraz klikamy na "Autosize" w celu automatycznego dostosowania wielkości obrazka. 5. Teraz na dole w lewym roku zaznaczamy opcję "Save it to", następnie klikamy na przycisk "..." 6. W oknie które nam wyskoczyło wskazujemy lokalizację oraz nazwę naszego gotowego pliku do zapisania: steam\steamapps\counter-strike\cstrike ( w przypadku polskiej wersji steam spray wrzucamy do cstrike_polish ) i zapisany plik nazywamy tempdecal.wad i klikamy nazapisz. 7. Teraz klikamy na "Make WAD" i w tym momencie został podmieniony nasz nowy spray. 8. Spray bardzo często kasuje się przy wejściu do opcji gry. Aby temu zapobiec należy nadać plikowi tempdecal.wad parametr "tylko do odczytu". A tu macie filmik który polecam :D Program do robienia własnego loga to np. http://cooltext.com/ To jest moje logo :D Jeśli pomogłem :D Kliknij Lubie to !!!
  11. Większość teraz posiada Windows 7 lub Viste no i wiekszosc boryka się z problemem ze ss'y/demka się nam nie zapisują a wiec napisze oraz pokaże co zrobić żeby tego problemu się pozbyć, Poradnik będzie stworzony dla NS i Steam ponieważ to jest to samo wystarczy tylko kliknąć na inna ikonę wytłumaczę którą poniżej. Jeżeli taki problem mamy na NS to trzeba zrobić poniższe punkty na ikonie hl.exe (ikona którą włączamy cs'a) a jeżeli posiadamy steam to używamy do tego ikony Steam którą włączamy ogólnie steam'a. 1. Prawym przyciskiem myszki klikamy na Ikonę Steam bądź hl.exe wchodzimy w Properties/Właściwości. 2. Znajdujemy się we właściwościach dalej wchodzimy w Compabtility/Zgodność i zaznaczamy Uruchom jako administrator, w moim przypadku Run this program as an administrator. Po zastosowania się do poradnika ss'y będą znajdować się w cstrike bądź cstrike_polish.
  12. PLIINKO

    co moge zrobic pomocy

    Witam dostalem bana i ni ma nigdzie na komputerze scenerow juz szukalem. Wszedzie i nigdzie tego nie ma czy jest jakas szansa zeby dostac ub albo scenery jeszcze raz bo niewiem co z tym zrobic prosze o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności