Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'zrobić' .
-
https://www.youtube.com/watch?v=hBZan-X8Vjc
-
Siemano pokaże wam jak zrobić roundsounda,pierwsze co musimy zrobić to pobrać program Audacity. http://www.dobreprogramy.pl/Audacity,Program,Windows,11826.html Gdy już pobierzemy program włączamy go. Następnie wybieramy Plik - Otwórz i wybieramy dany utwór. Przesłuchujemy utwór i zaznaczamy lewym przyciskiem myszki dany obszar utworu, który nas interesuje. Wybieramy Edycja, następnie wytnij. Kolejną sprawą jest odtworzenie nowego okna dla wklejenie wyciętej części. Wybieramy Plik i kilkamy na nowy. Gdy już otworzy nam się okno wybieramy Edycja i wklej. Tutaj robimy tak samo jak wcześniej, jeśli nam cos nie odpowiada to wycinamy kawałeczek, tak, żeby było dobrze. Jeśli już wszystko jest okej, ale dalej wydaje Ci się, że końcówka roundsoundu jest zbyt dynamiczna. Robisz następująco: zaznaczasz daną część utworu i wybierasz opcje wyciszanie, tak jak na obrazku: Jeśli już wszystko Ci się w nim podoba i uważasz, że jest okej wybierasz: Plik > Export audio i tam go zapisujesz gdzie Ci tylko odpowiada. Tutaj możecie zobaczyć przykładowe rs'y stworzone przeze mnie. Mam nadzieje, że komuś ten poradnik się przyda i pomoże. Poradnik jest napisany w 100 % prze ze mnie, więc zabraniam kopiowania go. Pozdrawiam ZIELE ~ VIOLENT KILLUMINATI.
- 9 odpowiedzi
-
- 5
-
-
- zrobić
- roundsounda
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak robićź reklamy udostępniac czy co ?
-
NIE DA SIE WEJŚC NA SERWER BO BYŁO UPDATE !!! Z GÓRY DZIEKUJĘ
-
Witam, w moim pierwszym poradniku.Dziś pokaże wam, jak zrobić przezroczysty napis. Zaczynajmy :) 1. Odpalamy gimpa i otwieramy obojętny obraz: 2. Tworzymy tekst.Następnie wchodzimy w Filtry -> świało i cień -> efekt Xach Kiedy wyskoczy nam okno klikamy ok. 3. Kolejnym krokiem będzie usunięcie warstwy, a więc wchodzimy w Warstwa -> usuń warstwę 4. Na sam koniec bierzemy Zaznaczenie -> brak Efekt końcowy:
-
Siema W tym prostym i krótkim poradniku chciałbym pokazać wam jak wgrać COD MOD na boty.Najpierw pobieramy to: http://www62.zippyshare.com/v/54033048/file.html 1. Rozpakowujemy 2. Wchodzimy w nasz plik i folder "cstrike" kopiujemy do naszego folderu tam gdzie mamy zainstalowanego cs'a 1.6. 3. Odpalamy grę i cieszymy się CODE'M na botach Co daje Cod mod? Około 12 różnych klas.Około 100 perków.I wiele ,wiele więcej. Poradnik zrobiony 100% przeze mnie zakaz kopiowania bez mojej zgody.UWAGAZaleca się Wykonać kopię zapasową cs'a w razie czego !!Zaleca się również wgrywać boty na cs non steam dlaczego?Dlatego iż nie będziesz mógł już korzystać z dawnych zwykłych botów jeżeli wgrasz te.
-
Wchodze sobie na serwer fragujemy kupuje bron ide pare krokow nawet nie strzelilem zabardzo do nikogo a tu ban wstaw ssy ktorych nie mam na cs! demko na pewno sie nagrolo sorki za niepotrzebny post ale na filmikach z yt te ssy bylo pod inna nazwa i nie moglem ich znalesc
-
Hejka ! Często jestem pytany na serwerach i nie tylko , Jak zrobiłem logo w cs ' ie [sprey] 1. Ściągamy i instalujemy Halflife Logo Creator 2. Przy pierwszym odpaleniu program prosi nas o podanie lokalizacji hl.exe. Standardowo w steam znajduje się on w katalogu:steam\steamapps\twoj@login\counter-strike\ i klikamy OK. 3. W oknie programu które nam się pojawiło klikamy na "OPEN" i wskazujemy nasz obrazek do przerobienia i klikamy na OK. 4. Teraz klikamy na "Autosize" w celu automatycznego dostosowania wielkości obrazka. 5. Następnie na dole w lewym rogu zaznaczamy opcję "Save it to" i "counter strike" , klikamy na przycisk "..." i zapisujemy go pod nazwą "tempdecal.wad" 6.Wchodzisz we właściwości tego loga i klikasz "tylko do odczytu" , zastosuj i zapisz 7.Zapisujemy ten plik "tempdecal.wad" w folderze "cstrike" lub "cstrike_polish" [cstrike polish dla steam ' owców] Film bardzo przydatny do loga : Jeśli poradnik jest przydatny Prosze o + !!!
-
Poradnik jak zrobić własne logo w cs nonsteam i steam :D
Mikołaj opublikował(a) temat w Poradniki do CS 1.6
Tutaj jest opisane bardzo ładnie :D 1. Ściągamy i instalujemy Halflife Logo Creator 2. Przy pierwszym odpaleniu program prosi nas o podanie lokalizacji hl.exe. Standardowo w steam znajduje się on w katalogu:steam\steamapps\twoj@login\counter-strike\ i klikamy OK. 3. W oknie programu które nam się pojawiło klikamy na "OPEN" i wskazujemy nasz obrazek do przerobienia i klikamy na OK. 4. Teraz klikamy na "Autosize" w celu automatycznego dostosowania wielkości obrazka. 5. Teraz na dole w lewym roku zaznaczamy opcję "Save it to", następnie klikamy na przycisk "..." 6. W oknie które nam wyskoczyło wskazujemy lokalizację oraz nazwę naszego gotowego pliku do zapisania: steam\steamapps\counter-strike\cstrike ( w przypadku polskiej wersji steam spray wrzucamy do cstrike_polish ) i zapisany plik nazywamy tempdecal.wad i klikamy nazapisz. 7. Teraz klikamy na "Make WAD" i w tym momencie został podmieniony nasz nowy spray. 8. Spray bardzo często kasuje się przy wejściu do opcji gry. Aby temu zapobiec należy nadać plikowi tempdecal.wad parametr "tylko do odczytu". A tu macie filmik który polecam :D Program do robienia własnego loga to np. http://cooltext.com/ To jest moje logo :D Jeśli pomogłem :D Kliknij Lubie to !!! -
Co zrobić żeby ss'y się zapisywały win7/vista
Smerf Obojnak opublikował(a) temat w Poradniki do CS 1.6
Większość teraz posiada Windows 7 lub Viste no i wiekszosc boryka się z problemem ze ss'y/demka się nam nie zapisują a wiec napisze oraz pokaże co zrobić żeby tego problemu się pozbyć, Poradnik będzie stworzony dla NS i Steam ponieważ to jest to samo wystarczy tylko kliknąć na inna ikonę wytłumaczę którą poniżej. Jeżeli taki problem mamy na NS to trzeba zrobić poniższe punkty na ikonie hl.exe (ikona którą włączamy cs'a) a jeżeli posiadamy steam to używamy do tego ikony Steam którą włączamy ogólnie steam'a. 1. Prawym przyciskiem myszki klikamy na Ikonę Steam bądź hl.exe wchodzimy w Properties/Właściwości. 2. Znajdujemy się we właściwościach dalej wchodzimy w Compabtility/Zgodność i zaznaczamy Uruchom jako administrator, w moim przypadku Run this program as an administrator. Po zastosowania się do poradnika ss'y będą znajdować się w cstrike bądź cstrike_polish. -
Witam dostalem bana i ni ma nigdzie na komputerze scenerow juz szukalem. Wszedzie i nigdzie tego nie ma czy jest jakas szansa zeby dostac ub albo scenery jeszcze raz bo niewiem co z tym zrobic prosze o pomoc
