Skocz do zawartości
  • Postów

    197
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

v9.

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez v9.

  1. v9.

    [KOSZ] Sieka z nowej zelandi

    myślę, że nazwa tematu jak i sam temat kompletnie nie na miejscu, i jeszcze ten głupkowaty opis.. trochę powagi do sytuacji
  2. NIE JA JESTEM DOBRY, TO RESZTA JEST SŁABA

    1. Zeu$

      Zeu$

      Nie wszystko jest po naszej myśli.

      Czasem warto myśleć pozytywnie. 

      :)

  3. chłystek do odstrzału ?
  4. Was für GTI? Weg! Weg! Ich fahr' RS6

  5. Bo kiedy chciałem dać im serce na dłoni - pierwsze co zrobili to zbili mi pione

  6. Biorę udział nick na serwerze: v9. STEAM ID: STEAM_0:0:1286319
  7. Tosia aj low ju ❤️

    1. Tosieńka

      Tosieńka

      Ahh!  Ile miłości :D:* 

  8. Wygrywasz albo się uczysz

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. v9.

      v9.

      ja zawsze mądrze gadam tylko nie zawsze do Ciebie to dotrze :D

    3. Basiek.

      Basiek.

      To do mnie dotarło :D 

    4. v9.

      v9.

      Polecam się na przyszłość ?

       

  9. v9.

    [KOSZ] Halloween

    Też chętnie pobawiłbym się w coś takiego jeżeli jest taka opcja
  10. Tragedia.. Instruktor powinien mieć na uwadze czy pociąg nadjeżdża i skoro sam zdołał uciec to czemu ona nie? Szkoda
  11. v9.

    [KOSZ] kundzik

    Przez to że ktoś mówi, że masz czity czujesz się obrażony? Ile Ty masz lat gościu obrażałeś to dostałeś na odmułe liścia. Wrócisz za tydzień, a jeśli nie to nikt za Tobą płakał nie będzie
  12. v9.

    [KOSZ] Rozgrywane mapy

    co za problem wprowadzic cykl np powtórka co 10-12 map, gimby maja swoje mapy i tak a inni nie musza grac wiecznie eldorado i westa z szubim w lepszym teamie (nie bij szubi <clap> :* ) ps. to tylko moje zdanie prosze nie spinac
  13. v9.

    [KOSZ] Rozgrywane mapy

    wałkowane tyle razy i nigdy się nie udało, ale pomysł jest dobry. wtedy nie miałbyś czego tu szukać :D
  14. jak on dostanie ub to będzie koniec świata chyba..
  15. v9.

    1/8 Liga Mistrzów :D

    FC Basel - Fc Porto Arsenal Londyn - AS Monaco Szachtar Donieck - Bayern Monachium Shalke 04 - Real Madryt Juventus Turyn - Borussia Dortmund Bayern Leverkusen - Atletico Madryt Manchester City - FC Barcelona PSG - Chelsea Londyn
  16. Dlaczego chciałbym być od banowany : zeby móc pisać na shoutbox'ie Dlaczego zostałem zbanowany : Napisałem, żeby admin wszedł na serwer
  17. 0:13 - 0:17 :D
  18. moze nagroda jakieś słuchawki bo akuart potrzebuje? heheh
  19. Nie mieszkam na wieży ale w grze to jestem kot, przechodze sobie na kolejny level # SSJ

  20. mapki dość ciekawe, ja jestem na tak ;) ps. co myślicie o dodaniu mapki typu HE_glass (naparzanka na granaty). Na 4fun idealna
  21. v9.

    [KOSZ] Mapy[4FUN]

    aim mapa bym wprowadził tego albo nawet zwykłego, reszta nie bardzo :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności