Przez to że ktoś mówi, że masz czity czujesz się obrażony? Ile Ty masz lat gościu obrażałeś to dostałeś na odmułe liścia. Wrócisz za tydzień, a jeśli nie to nikt za Tobą płakał nie będzie
co za problem wprowadzic cykl np powtórka co 10-12 map, gimby maja swoje mapy i tak a inni nie musza grac wiecznie eldorado i westa z szubim w lepszym teamie (nie bij szubi <clap> :* )
ps. to tylko moje zdanie prosze nie spinac
FC Basel - Fc Porto
Arsenal Londyn - AS Monaco
Szachtar Donieck - Bayern Monachium Shalke 04 - Real Madryt
Juventus Turyn - Borussia Dortmund
Bayern Leverkusen - Atletico Madryt
Manchester City - FC Barcelona
PSG - Chelsea Londyn