Witam, Mam pewną propozycję co do rozgrywanych map na naszym serwerze. Mianowicie, nie raz słyszałem od bardziej doświadczonych graczy, że na serwerze rozgrywane są cały czas te same mapy. Rozumiem, że mapy typu de_dust2 czy de_inferno cieszą się ogromną popularnością, jednakże chciałbym zauważyć, że CS 1.6 ma dużo więcej ciekawych, niedocenianych map w swoim nawet podstawowym repertuarze. Miałem ostatnio przyjemność móc porozmawiać na ten temat z szubi84. Przeglądaliśmy mapy dostępne na naszym serwerze, ale większość z nich nie jest możliwa do nominacji, np: de_vertigo, de_prodigy czy de_storm. Moja propozycja: Wprowadzenie tych map i zachęcenie do rozgrywania ich przez graczy oraz większa różnorodność co do ciągłości map. Okey, rozumiem, że jeżeli na serwerze zostanie ograniczona możliwość rozgrywania najpopularniejszych map, to wielu graczy zrezygnuje z gry na tym serwerze. Zastanówmy się natomiast jacy to są gracze? Czy przypadkiem w większości nie będą to tzw "gimbusy". Czy na pewno chcecie, aby tacy gracze odwiedzali ten serwer? Urozmaicenie serwera o podstawowe mapy dostępne w CS 1.6 oraz kilka innych map obniży stanowczo ilość młodych graczy, którzy swoją naganną nie raz kulturą i zachowaniem psują świetną atmosferę panującą na serwerze (która to przekonała mnie, aby zostać stałym członkiem tej społeczności) oraz bardzo często zaniżają poziom, gdyż skupiają się na wyzwiskach innych graczy zamiast podnosić swoje umiejętności. Takie zmiany na pewno z czasem przyciągną wielu doświadczonych graczy, którzy podniosą poziom rozgrywki, będą zachowywać wysoką kulturę osobistą wobec innych graczy oraz razem z nami tworzyć najlepszy serwer 4FUN. Przemyślcie czy wolicie serwer wypełniony zakompleksionymi dzieciakami, którzy przed monitorem, kiedy rodzice nie widzą, zachowują się skandalicznie i obniżają poziom rozgrywki, czy troszkę mniej oblegany serwer, gdzie można pograć z doświadczonymi zawodnikami na wysokim poziomie na zróżnicowanych mapach. Proszę o zachowanie kultury i przemyślane komentarze Pozdrawiam Yuby P.S. Wyobraziłem sobie serwer, gdzie około 70% zawodników gra na poziomie np. nuno :)