Witam.
Zakładam ten temat, ponieważ nocny mapcykl wygląda na tę chwilę dosyć miernie ;)
Są to w większości mapy, które znajdują się już w mapcyklu dziennym - nic szczególnego, jedynie parę nowych ;) Myślę, że warto byłoby dodać parę mapek typu aim_ lub fy_ , aby można było miło i przyjemnie spędzić nocne godzinki. Mamy wakacje przecież, a co za tym idzie - nocą na serwerze jest więcej graczy niż dotychczas, stąd ta moja propozycja zmian.
Po pierwsze:
zamiana mapy fy_pool_day na mapę fy_new_pool_day (http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2123/) Mapa ta jest nieco większa niż standardowy pool i sprawia wrażenie bardziej przestronnej, również ma o wiele ładniejsze tekstury
Po drugie, co myślicie o dodaniu map:
aim_fuz (http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1403/) Mapa bardzo fajna z ak/m4a1 i paroma awkami
fy_hotspot (http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1277/) - Wakacyjnie na całego, leżing, plażing, smażing ;) Szkoda tylko, że w tej wodzie nie da się pływać, tylko się po niej chodzi. No ale to w niczym nie przeszkadza.
fy_snow_night (http://maps.cs-bg.info/maps/cs/979/) - Lepsza wersja znanego już wszystkim fy_snow'a
awp_westwood (http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2375/) - tę mapę też myślę, że każdy zna i kiedyś na niej grał, prosta a zarazem fajna ;)
Proszę o pisanie poniżej co sądzicie o dodaniu tych map. Mile widziane również inne propozycje mapek do nocnego mc, zachęcam do pisania poniżej
I po trzecie:
przypominam o naborze na adminów (http://fragujemy.com/topic/15925-rekrutacja-otwarta-zapotrzebowanie-na-admin%C3%B3w/) - wciąż poszukujemy adminów na noc i poranek, także zachęcam do pisania podań w odpowiednim dziale.
To by było na tyle ;)