Witam wszystkich forumowiczów, po długim wyczekiwanym momencie już jest!
Tak, tak, tak! Przedstawiam wam tapetę sieci fragujemy.com na wasze ekrany, która jest mojego autorstwa.
Dostępna jest w rozmiarze 1920x1080. Pobierajcie i ustawiajcie tapetkę swojej ulubionej sieci już teraz! Enjoy :)
Link do pobrania: http://www.speedyshare.com/r2fgx/Wallpaper-Fragujemy.rar
@Edit: Dla tych co mają większą rozdzielczość. W ustawieniach tapety, zmieńcie jej położenie na "do środka".