Skocz do zawartości
  • Postów

    511
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

REAL'FUKK

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    7
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez REAL'FUKK

  1. Akurat masz racje, gdyby był rozciągnięty na całej lini byłby lepszy efekt i może trochę inna grafika , może ogarne znajomego, żeby zrobił jakieś dobre logo jeżeli będzie miał czas. "Na całej linii, na całej linii..." Gówno wiecie a dużo gadacie..
  2. de_tuscan , też znana i często grana mapka pasująca do FFA. Jak jest cpl_mill to może być i to.
  3. Nie! Dobrze, niech leci z mapcycle po kolei. Ale mam pomysł, żeby na początku mapy było głosowanie ile ma trwać mapa. Jak komuś się nie podoba to zagłosuje na 10minut przykładowo i szybko minie. Jak jesteś w stanie Nesty, to można zrobić to ale w taki sposób żeby plugin liczył średnią z głosów czas mapy np. ludzie głosują 10min, 20min, 10min, 30min, 20min no i dodaje to wszystko i dzieli przez ilość graczy głosujących.
  4. Miło się słucha na serwerze ;)
  5. REAL'FUKK

    Zmiana nicku na forum

    Proszę o zmianę nicku: bistro -> REAL'FUKK
  6. Spoiler!
  7. To jest Teamplay ,więc nie wiem czemu autor wgrałem anty kill hostage :D
  8. Typ serwera głosowego: TS3 Nazwa kanału: Wrocław - BEATZ! Powód zapotrzebowania: Potrzebuję miejsca gdzie mogę porozmawiać prywatnie z moimi znajomymi. Pozdrawiam i z góry dziękuję ;)
  9. Jestem mile zaskoczony co do serwera :O
  10. Ciekawie się zapowiada :>
  11. @refresh http://www19.zippyshare.com/v/78156098/file.html
  12. http://www22.zippyshare.com/v/94817858/file.html
  13. Jak narazie to jest to zbędne jeżeli nikt nie gra.
  14. http://www27.zippyshare.com/v/59934847/file.html
  15. Na mapach typu: awp_india, 35hp_2 przyjemniej się gra przy muzyce, więc nie rozumiem słowa "spam", zwłaszcza, przy puszczaniu 2-3 piosenek ;) Od tego jest RS, a przez mikrofon nie leci czysty dźwięk tylko trzeszczący.
  16. W tym temacie będę udostępniał wam mojego autorstwa kawałeczki. http://www17.zippyshare.com/v/47455357/file.html
  17. To ten semir z poprzednich sieci?
  18. Jego styl gry mi śmierdzi.
  19. Mówię o trackliście bo 2x to samo.[KROPKA NA KOŃCU JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]
  20. REGULAMIN SERWERA: http://fragujemy.com/Regulamin-dotyczacy...63'>kliknij tutaj by zobaczyć Popraw to pod CS:GO
  21. REAL'FUKK

    [KOSZ] Skojarzenia

    chwast
  22. 2L THE REAL FUKK4YOURS6LIPS ~o/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności