Mamy już serwer 4fun więc nie będziemy upodabniać tego serwer , każdy serwer powinien być innego typu.
PTB by się jeszcze przydało, i opcja która umożliwia wyłączenie dźwięku typu HS jak na puchatku.
Co do wypowiedzi poprzedniego użytkownika mogę powiedzieć ,że ci dawni stali gracze tzw. nie ogary poszły sobie na inne serwery gdzie mogą się pobawić z ludźmi na swoim poziomie, i z tego co widzę ci najbardziej ogarnięci w zostali , bo pożegnaliśmy nie ład ! Na serwerze jest teraz pełen komfort gry ;)