Skocz do zawartości
  • Postów

    511
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

REAL'FUKK

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    7
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez REAL'FUKK

  1. /restorescore ?
  2. zrobiliśmy rs tak aby pod długim czasie grania bania wam się nie ryła za bardzo.. + pod wakacje robione.
  3. mógłbyś chociaż napisać ,że to mój RS :(
  4. REAL'FUKK

    Latarki

    huligan ma racje, przydaje się na train , dd2 , nuke . w ciemnych miejscach , więc jestem na nie.
  5. Przez modyfikacje sXe stracimy dużą ilość graczy, nikomu nie będzie się chciało pobierać tego . W moim przypadku tak bym zrobił, i poszedł bym na inny serwer.
  6. z tego co sprawdzałem ostatnio /los nie działa . propozycja dotycząca only hs na mapach typu aim, awp jest ciekawa. jestem za! + mógłbyś jeszcze tylko dodać 2 fragi za HS i jak ktoś zabierze komuś dmg , i inna osoba go dobije to oboje dostają fraga. Wtedy się zrobi 4fun, zrób na test . Jak nie będziemy próbować to nic nie zdziałamy , a warto.
  7. Jako Admin serwera 4fun proponuje zmiany w serwerze. Na wstępie powiem ,że ludzie szukają czegoś nowego . Miejsca gdzie odnajdą coś nowego czego wcześniej jeszcze nie zauważyli . Nasz serwer co ma czego inni nie mają ? Nic.. Gra 4fun nie mówi tylko o zasadach , chodzi tutaj o miła zabawną grę czyli chodzi tutaj o pluginy. Nasz serwer nie jest skonfigurowany typowo pod ten typ gry jakim powinien być. Rzadko co jest pełny serwer a sporo czasu stoimy, dlaczego nasz ZM jest tak popularny ? Bo jest dobrze zrobiony , skonfigurowany . Na 4fun gra coraz mniej osób i rzadko co jest pełny serwer. Proszę administracje o nie zamykanie tematu. Niech każdy się wypowie. Jeżeli inni się ze mną zgadzają , będę kontynuować temat.
  8. zrób kilka ciekawych banerów lub awatarów ;)
  9. 4. napis pod względem efektu i czcionki jest identyczny jak w tutorialu.
  10. moim zdaniem 4 najlepsze , najwięcej pracy musiało być przy nr. 4 ale pewnie wszystko na tutorialach robione ? oprócz 1 i 2 ?
  11. to są początki czy już trochę pracujesz w programie ? @Edit by Maciej 17-11-2011 00:46 - wtedy napisał pierwszy post tutaj w tym dziale i dodał swoje prace. Więc podsumowując to wtedy raczej zaczynał.
  12. fast download , to zaledwie max 30 sec.
  13. przypominam także całą wielką spinę między nami trzema ;>
  14. REAL'FUKK

    [KOSZ] liczymy do 1000

    160 /
  15. propozycja RS dla was ;) http://www38.zippyshare.com/v/87756661/file.html
  16. tak jest! kocham cię <3
  17. bardzo bardzo świetne , jestem za dodaniem ! :D
  18. REAL'FUKK

    [KOSZ] HoT or NoT?

    not.
  19. REAL'FUKK

    Nasze mordeczki

    dzięki ale wiem ;d
  20. nie, pod drzwiami . masz dildo ?
  21. śmierdzi plackami haha xd zostałem tak nauczony i przegramowany ;d sądzę ,na ten temat że, że to jest gówno
  22. 6. ATB - What About Us 7. Verka Serduchka - „Dancing Lasha Tumbai" 8. jak można tego nie znać -.- David Guetta feat. Fergie & LMFAO - Getting Over You 13 to kate ryan a nie 14 15. Creambase - Fiddle 2003 16. znowu verka serduchka 21. Cidinho & Doca - Rap Das Armas 23. Stromae - Alors On Danse -.- 25. kiedyś odemnie było ale nie pamiętam
  23. seven? źle wspominam te czasy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności