Jako Admin serwera 4fun proponuje zmiany w serwerze.
Na wstępie powiem ,że ludzie szukają czegoś nowego .
Miejsca gdzie odnajdą coś nowego czego wcześniej jeszcze nie zauważyli .
Nasz serwer co ma czego inni nie mają ? Nic..
Gra 4fun nie mówi tylko o zasadach , chodzi tutaj o miła zabawną grę czyli chodzi tutaj o pluginy.
Nasz serwer nie jest skonfigurowany typowo pod ten typ gry jakim powinien być.
Rzadko co jest pełny serwer a sporo czasu stoimy, dlaczego nasz ZM jest tak popularny ? Bo jest dobrze zrobiony , skonfigurowany . Na 4fun gra coraz mniej osób i rzadko co jest pełny serwer. Proszę administracje o nie zamykanie tematu. Niech każdy się wypowie.
Jeżeli inni się ze mną zgadzają , będę kontynuować temat.