Skocz do zawartości
  • Postów

    2
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

jezuschrystus

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Osiągnięcia jezuschrystus

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. jezuschrystus

    PROPOZYCJA #1

    Te łebszot itp to głupota mam glosno sluchawki zeby slychac tupot czy coś a jak gra 15 osob i co chwile jest łebszot albo inne pedalskie odgłosy to nie da sie skupic na grze i to wg mnie jest bardziej 4fun niz pokazywanie zadanych obrazen,ale dobra .. Tak tak musicie sie przyzwyczaić no tylko,że słabo idzie z tym przyzwyczajeniem admini robia serwer pod siebie a nie pod graczy. Coś widać,ze gracze się nie przywyczaili bo po tych zmianach gra coraz mniej stałych graczy ( nie mowie tu tylko o sobie ale widze co sie dzieje) Amend
  2. jezuschrystus

    PROPOZYCJA #1

    Nazwa pluginu: Advanced Bullet Damage Krótki opis pluginu: Prosty, a zarazem bardzo znany plugin który pokazuje na środku, na kolorowo zadane / otrzymane obrażenia. W wersji advanced, aby uniknąć "pseudo wh" u graczy można wyłączyć pokazywanie obrażeń gdy kule trafiły gracza przez ścianę Link do pluginu: http://www.forums.wiaderko.com/przydatne-pluginy-amx-i-amxx/171194-advanced-bullet-damage-pokazywanie-zadanych-otrzymanych-obrazen.html Nazwa pluginu: Spadochron Krótki opis pluginu: Dzięki temu pluginowi, gracz może kupić spadochron! Gdy np skoczymy z wysoka, możemy włączyć sobie spadochron, i dzięki spadochronowi nie zabije nas czy nie stracimy hp. Link do pluginu: http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/211-spadochron_parachute_w_counter_strike.html Proszę o wprowadzenie tych modów były one na rybnej od początku serwera oraz na fragujemy przez pewien czas ale ktoś usunął nie wiem czemu bardzo przydatne rzeczy na takim serwerze, druga sprawa to muzyka pod koniec rundy również została usunięta a zawsze lepiej sie grało,kolejna rzecz to ALLTALK oraz CZARNE FLESZE,dostane lekko od razu mam czarno przed oczami beznadzieja a alltalk to samo nie mozna zagrac team play bo inni slysza - porazka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności