Skocz do zawartości
  • Postów

    292
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

teeZ

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    2
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez teeZ

  1. Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Chciałbym otrzymać Moderatora Forum. Imię: Mam na imię Patryk. Aktualny wiek: Aktualnie mam dwadzieścia lat. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Witam Was ponownie, trafiam na tę sieć 3 lata temu, jak możecie zobaczyć co jakiś czas wracam do korzeni. Staram się nieść pomoc i być pomocny nowym jak i starym graczom co myślę wprowadza mojej osobie sporą sympatię. Można również rzec, że jestem osobą, która nigdy się nie poddaje i bardzo dobrze o tym wie @ GET faktycznie prowadziłem tutaj już ową rangę, ale straciłem owe funkcję, gdyż jak wiadomo znajdzie się jakaś czarna owca na polu gdzie niestety nawet po najdłuższych rozmowach nie jest się w stanie dogadać. Z poprzednich obowiązków starałem się subiektywnie wywiązywać i nie było żadnych problemów z ową aktywnością czy wykonywaniem poleceń. Dodatkowe informacje: opisz tu siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieść dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych projektów ): Jestem Patryk, pochodzę z woj. Pomorskiego zakończyłem edukację szkolną na poziomie zawodowym. Interesuję się piłką nożną i gierkami dla zaspokojenia czasu (4fun), mam nadzieję że tyle wystarczy. Jestem osobą o ciekawym charakterze, zabawnym i humorystycznym, aczkolwiek do swoich zadań/zobowiązań podchodzę poważnie i daje z siebie zawsze 100%. Myślę że dodatkowa para rąk przyda się wam do pomocy a moje umiejętności to spory atut a znajomość mojej osoby nie przyniesie ryzyka oddawania owych dodatkowych funkcji. Lubie pomagać nowym i stałym graczom jak maja jakieś problemy zawsze jak mogę to pomogę. Pozdrawiam Patryk teeZ L.
  2. Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Chciałbym wrócić na starą posadę moderatora. Imię: Mam na imię Patryk. Aktualny wiek: Mam dziewiętnaście lat. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Jestem osobą obeznaną już z owymi funkcjami oraz z tym forum. Posiadam spore doświadczenie, chęci i aktualnie sporo czasu. Generalnie chce swój wolny czas poświęcić fragowi. Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieścić dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych sieci ) : Jestem osobą szczerą jak większość mnie zna, lubiany i to tylko u cząstki osób, która potrafi przyjść i pogadać a nie odwalać szopki. Jestem na swój wiek dorosły i mocno zaangażowany w to co robię. Nie chce się wypowiadać i opowiadać jakiś bajek po prostu kto wie jakim człowiekiem jestem ten wie.
  3. 1. Najlepszy Administrator: - 2. Najlepszy Moderator: @gtx (ogromna aktywność) 3. Najlepszy Redaktor sieci: @Świnka Peppa 4. Najlepszy Opiekun serwera: - 5. Najlepszy Admin serwera: - 6. Największy spamer na forum: - 7. Najbardziej pomocna osoba na forum: @GET 8. Największa mądrala na sieci: @WasterPl (pajacerka) 9. Najlepszy Grafik: - 10. Uzależniony/na od forum: - 11. Najładniejsza osoba na sieci: @GET 12. Największy spamer na FragBox: -
  4. dyszka @WasterPl
  5. (☞゚∀゚)☞ 

    (☞゚∀゚)☞ 

     

    ٩(●̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶ # ٩(●̮̮̃•̃)۶ # ٩(●̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶

  6. Jedno się kończy, drugie zaczyna [...]

  7. Na nie. Brak jakichkolwiek sensownych argumentów w podaniu.
  8. Wuj3k #Wyglądasz jak ufo ziom, twój najlepszy punchline to: I.T. go home!

  9. Jeden z graczy zaproponował bardzo ciekawy koncept. Chodzi o to, by gracze mieli możliwość zobaczenia na pasku statusu, że towarzysz jest w trakcie używania apteczki, lub picia „keva”. Pomysł na tyle ciekawy, że często kompletnie nie wiemy, że nasz sojusznik musi się uleczyć. Czasem zdarza się gra z losowymi osobami, które stronią od komunikacji. Właśnie w takich przypadkach przydałby się dodatkowy znacznik. Oznaczenie, że sojusznik się leczy Tutaj zostały pokazane dwa przypadki. Używanie apteczki oraz keva. Jak to wyszło? żródło: fortinepolska.pl
  10. Krzysztof Rutkowski stracił prawo jazdy. Współwłaściciel biura detektywistycznego nie będzie mógł prowadzić samochodu przez trzy miesiące. Krzysztof Rutkowski został zatrzymany w Będominie koło Kościerzyny na Pomorzu przez funkcjonariuszy drogówki. Do zdarzenia z udziałem byłego detektywa doszło wczoraj około godziny 18. Jadący mercedesem Krzysztof Rutkowski jechał z prędkością 112 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Jak zaznacza RMF FM, wczoraj były detektyw miał w Gdańsku konferencję prasową. Krzysztof Rutkowski przyznał się do przekroczenia prędkości i przyjął mandat w wysokości 400 złotych. Krzysztof Rutkowski w rozmowie z Radiem Gdańsk skomentował sprawę odebrania prawa jazdy. Podkreślił, że zawsze jeździł ostrożnie i "przez kilkanaście lat nie miał ani jednego punktu karnego". - Podróżowałem z Gdańska, gdzie spotkałem się z matką zaginionej Iwony Wieczorek. Jechałem do Bytowa. Spieszyłem się, bo była to sprawa alarmowa - zaznaczył. Kim jest Krzysztof Rutkowski? Krzysztof Rutkowski w 1981 roku ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie. Po szkole był milicjantem w warszawskim oddziale ZOMO. Później został dyrektorem agencji ochroniarskiej, a w 1990 roku założył własną agencję detektywistyczną. Krzysztof Rutkowski dokonywał głośnych zatrzymań w kraju i poza jego granicami. Jedna z takich akcji miała miejsce w Łodzi w 2005 roku. Pracownicy Krzysztofa Rutkowskiego zatrzymali dwóch mężczyzn w restauracji. Po latach sąd uznał to za działanie bezprawne. Akcje prowadzone przez jego biuro były pokazywane w programie „Detektyw” w TVN. Kilka lat temu Krzysztofowi Rutkowskiemu cofnięto licencję detektywistyczną. Mimo to angażuje się w głośne sprawy - jak Iwony Wieczorek, Ewy Tylman czy Magdaleny Żuk. Taka znana osoba w moich rejonach. źródlo: https://rmf24.pl/fakty/polska
  11. teeZ

    [KOSZ] Hey, hi, hello

    Widzę kolejny amator nie śmiesznych zagrywek. Witaj może ktoś się pośmiał chociaż!
  12. czytałem już to. Następnym razem staraj się dodawać całe źródło (link), takie obumarłe to mogłeś podzielić to na części itd. Plus za chęci!
  13. Przewodniczący Światowego Kongresu Żydów zażądał od MSNBC sprostowania informacji o powstaniu w getcie. W opublikowanym dziś komunikacie przewodniczący Światowego Kongresu Żydów (WJC) Ronald Lauder zażądał od telewizji MSNBC sprostowania błędnej informacji, iż powstanie w getcie warszawskim było skierowane przeciwko Polakom i nazistom. "Zwróciło moją uwagę, że w reportażu z Warszawy MSNBC przedstawiła rewoltę w warszawskim getcie jako skierowaną przeciwko »reżimom polskiemu i nazistowskiemu«. Światowy Kongres Żydów żąda, by NBC i MSNBC opublikowały natychmiastowe sprostowanie tego błędnego określenia. Warszawskie getto było diabolicznym tworem nazistowskich Niemiec w okupowanej Polsce. Żydowscy powstańcy walczyli z Niemcami" - oświadczył Lauder. źródło: onet, google.grafika.com
  14. Fajnie przedstawione jest bardzo czytelne. Leci plusik
  15. @freestyler1337 Gdybyś czytał regulamin: V. Załączniki oraz reputacja: Opcję "reputacja" używaj tylko w potrzebie. Zakazuje się upraszanie użytkowników o reputację. Cały zespół moderujący zastrzega sobie prawo do dawania negatywnej reputacji wtedy, gdy wymaga tego sytuacja. Masz szczęście, że @Berso i tak łagodnie chce zakończyć tą sprawę. Twoje "kosy" w jego postach nie dotyczyły Ciebie "twoich starań", więc zostały one umieszczone nie potrzebnie tyle ode mnie.
  16. Essa 19ście :/ 

  17. Idealnie Świnka Peppa to dopełniła
  18. "Wall Street Journal": USA powinny rozwinąć system antyrakietowy w przestrzeni kosmicznej Odpowiedzią USA na rozwijanie przez coraz większą liczbę państw pocisków rakietowych powinien być system antyrakietowy w przestrzeni kosmicznej, ale nie mogą one z tym czekać, aż zostaną doścignięte technologicznie przez rywali - pisze dziś "WSJ". "Wall Street Journal" zwraca uwagę, że według opublikowanego w styczniu raportu Pentagonu, ponad 20 państw rozwija ofensywne technologie rakietowe, Chiny już teraz mają ok. 125 pocisków nuklearnych, które są zagrożeniem dla USA, irańskie pociski średniego zasięgu są zagrożeniem dla Europy i Izraela, a Teheran przekazał systemy rakietowe organizacjom terrorystycznym, zaś Rosja łamie traktat INF z 1987 roku o likwidacji pocisków rakietowych pośredniego i średniego zasięgu. żródło: Onet.pl
  19. Nie miało być ostatnio jakiegoś dłuższego postu? w Styczniu?

    1. psiaq*

      psiaq*

      Obstawiam, że Ci chodziło o większy Temat :)

  20. B
  21. fajnie się czyta i wszystko prosto staranie opisane plusik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności