Skocz do zawartości
  • Postów

    292
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

teeZ

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    2
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez teeZ

  1. Poruszający apel siostry zaginionego piłkarza. "W głębi serca czuję, że Emiliano wciąż żyje" Emiliano Sala – To człowiek, który inspiruje. Wiedząc, jak dzielnym jest wojownikiem, uświadamiamy sobie, jak kruche jest życie – pisał niespełna dwie doby po zaginięciu samolotu z piłkarzem na pokładzie ligowy rywal, Allan Saint-Maximin z Nicei. Większość przeciwników opisałaby go podobnie, bo to dzięki waleczności i pracowitości, a nie dzięki talentowi zbudował karierę. - Niespodziewany, rekordowy transfer do Cardiff miał być nagrodą. Wiadomość o przenosinach do Premier League świętowały kilka dni temu w Argentynie całe miasteczka – rodzinne Cululu i Progreso, w którym mieści się jego pierwszy klub. Dziś zamiast euforii są modlitwy i resztki nadziei. – Znaliśmy go całe życie i wiemy, jak zasługiwał na tę chwilę, wielki transfer i uwagę mediów – mówił w telewizji TN dyrektor San Martin de Progreso, Daniel Rivero. – Przed nim nikt się z naszego klubu nie wybił. To, co się stało, nie ma przecież sensu. Wciąż liczymy na cud. Siostra Emiliano Sali prosi, by nie porzucać poszukiwań zaginionego piłkarza. - W głębi serca czuję, że wciąż żyje - mówi kobieta. - Samolot, którym argentyński piłkarz leciał z Nantes do Cardiff, zniknął z radarów w poniedziałek wieczorem nad kanałem La Manche. Po kilku dniach bezskutecznych poszukiwań akcja ratownicza została ostatecznie zakończona. Według służb nie ma już nadziei na odnalezienie piłkarza i pilota samolotu. - Innego zdania jest rodzina Sali. Jego siostra, Romina, w poruszającym wystąpieniu zaapelowała o wznowienie poszukiwań. - Rozumiemy fakty i naprawdę doceniamy wszystkie podjęte do tej pory wysiłki. Chcemy podziękować Cardiff City i Nantes, a także wszystkim, którzy szukali Emiliano. Chciałabym przekazać jednak moją prośbę. Proszę, nie przestawajcie go szukać. Dla mnie oni wciąż żyją - powiedziała kobieta. Gdzieś w głębi serca czuję, że Emiliano, który jest wielkim wojownikiem, wciąż żyje. Wiem, że razem z pilotem gdzieś tam są. Nie zamierzamy się poddać - dodała Sala. źródła: meczyki.pl, google.pl. sport.pl
  2. Przed nami aktualizacja zawartości 7.20, a w niej Podstępny Bałwan i o wiele więcej! Podstępny Bałwan Czy mi się zdaje, czy ten bałwan jest bliżej, niż chwilę temu? Skradajcie się po mapie i zaskakujcie wrogów w nowy, mroźny sposób. Podium – Omega Pyramid Podium jest teraz Piramidą! Odwiedźcie tę gigantyczną budowlę, dzieło gracza Directingpete i sprawdźcie, jakie tajemnice skrywa wewnątrz. Tryb okresowy: Starcie snajperów Omówienie W tym trybie okresowym gracze zmierzą się ze sobą, korzystając z broni snajperskich z lunetami. Niech zwycięży najcelniejszy! Dodano karabiny snajperskie z tłumikiem. Do zrzutów zaopatrzenia dodano legendarne pistolety z lunetą. Częstotliwość występowania generatorów łupów luzem została zmniejszona o 50%. Wyłączono reanimację powalonych, lecz nie wykluczonych towarzyszy w trybie gry w parach lub oddziałach. Bądźcie ostrożni przy wychylaniu się zza osłon! Statystyki profilu (stosunek zabójstw do śmierci oraz wygrane) w tym trybie są rejestrowane. Bronie i przedmioty Podstępny Bałwan Użyjcie przycisku ataku głównego, aby rzucić pocisk, stawiający bałwana do zniszczenia. Użyjcie przycisku ataku dodatkowego, aby przebrać się za Podstępnego Bałwana. Podstępny Bałwan ma 100 PZ, a gdy gracz go nosi, działa jak osłona. Podstępny Bałwan zostaje zniszczony, gdy jego PZ spadną do zera, a także wtedy, gdy gracz przebrany za Bałwana zacznie używać innego przedmiotu lub przełączy się w tryb budowania. Oznacza to, że gracz przebrany za Podstępnego Bałwana nie może budować ani korzystać z innych przedmiotów. Dozwolone są za to wszelkie sposoby poruszania się. Dostępny w wariancie pospolitym. Można go znaleźć jako łup luzem, w skrzyniach i Lamach Zaopatrzeniowych. Pojawia się w stosach po 5 szt. Maksymalnie 10 szt. w stosie. I wiele, wiele innych ciekawostek a link poniżej. żródło: fortnitepolska.pl
  3. Ruszyła charytatywna akcja internautów.. Nazwali ją Ostatnia puszka prezydenta Adamowicza: Już ponad dziewięć milionów złotych. Zapełniają "ostatnią puszkę Pana Prezydenta "Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP" – zaapelowała 14 stycznia na Facebooku Patrycja Krzymińska i zorganizowała internetową zbiórkę. Celem był tysiąc złotych. Po kilku dniach, we wtorek wieczorem, suma zebranych do "puszki" pieniędzy przekroczyła dziewięć milionów złotych. Pomysłodawczyni w rozmowie z tvn24.pl podkreślała, że milion był dla niej "sumą astronomiczną", a teraz "nic jej już nie zdziwi". Zbiórka trwa do północy. etc.. Paweł: - Pan Paweł był taki dumny, że pobił swój własny rekord, ponad 5,6 tysiąca złotych. I jest taka niezgoda na to, że tylko tyle, a on jakby mógł w przyszłym roku, to by kwestował. Do końca świata i jeden dzień dłużej - mówiła we wtorek we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 pani Patrycja. - I to takie straszne, że to jest przerwane i to w taki sposób, takiego dnia. Więc mówię: zróbmy coś - dodała, opowiadając o tym, jak powstał pomysł na zbiórkę. zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP - Aktualny stan przekazany przez darczyńców: Zebrano 9 670 099 zł z 1000 zł - Zbiórka trwa do godziny 24:00 jeżeli jest jeszcze ktoś chętny linki poniżej :). żródła: tvn24.pl, facebook.com LINK DO OSTATNIEJ ZBIÓRKI: https://web.facebook.com/donate/785858165083164/10156056701151485/
  4. Cześć Sebek
  5. W Fortnite: Battle Royale twoja postać ma z góry przypisany plecak/ekwipunek, który możesz wykorzystać wedle twojego uznania. Ekwipunek posiada razem pięć miejsc na uzbrojenie, czyli bronie, medykamenty i granaty oraz specjalnie odizolowane miejsce na amunicję i materiały budowlane. W jednym momencie możesz posiadać 999 sztuk amunicji danego rodzaju (więcej ci z resztą nie będzie potrzebne) oraz tyle samo materiałów. Przypisany do szybkiego wyboru #1 kilof zostaje tam na zawsze i jest głównym narzędziem do pozyskiwania materiałów budowlanych. Nic nie stoi także na przeszkodzie byś takim kilofem kogoś wyeliminował, ale jest on na tyle nieefektywny w takich starciach, że jedyną jego funkcją pozostaje niszczenie obiektów na mapie. Po wywołaniu okna ekwipunku (domyślnie I na PC) otrzymasz dostęp do jego modyfikacji. Tutaj możesz przypisywać określone uzbrojenie do miejsc szybkiego użycia (wedle twojego uznania- wyłączając kilof). W trybie gry duo czy pełny skład będziesz mógł korzystać z tego okna, by upuścić daną broń i wręczyć ją koledze. To samo możesz zrobić z amunicją oraz materiałami budowlanymi. Wykorzystaj tę informację, by przekazywać niezbędne materiały graczom, którzy nie mają ich w ekwipunku zbyt wiele. Zamiana miejsc dostępnego uzbrojenia jest wyjątkowo przydatna w momencie, w którym nauczysz się na pamięć klawiszy przypisanych do określonych typów broni. W tym przypadku wiadomo, że pierwszą bronią będzie karabin szturmowy, a zaraz po niej - snajperka. żródło: gry-online.pl
  6. Poznaliśmy pełny opis zmian w aktualizacji 7.20, oto co nowego przygotowało dla nas Epic! [/center] #1 Rewolwer z lunetą Żadnej snajperki? Żaden problem! Wykorzystajcie nowy rewolwer z lunetą i trafiajcie wrogów precyzyjnymi strzałami. #2 Aktywator ponownego rozkładania lotni Rozłóżcie skrzydła! Opcja ponownego rozkładania lotni powraca, tym razem w postaci przedmiotu. Jego dodatkowe użycia możecie znaleźć w łupach rozrzuconych po mapie. TRYB OKRESOWY: JEDNOSTRZAŁOWIEC Omówienie Grawitacja jest obniżona, a każdy gracz ma 50 pkt. zdrowia. Z broni występują tylko snajperki, a z przedmiotów leczących tylko bandaże. Skaczcie wysoko i strzelajcie celnie! I wiele, wiele innych podanych na stronie: fortnitepolska.pl
  7. Idealne juuż to wygląda co powoduje co szybkiej realizacji "kto, co, za co i kiedy". Dobra robota +
  8. teeZ

    [KOSZ] Instagram

    https://www.instagram.com/langus00/
  9. Porady dla początkujących graczy tzw: "bambików" #1 Zbieraj wszystko co wpadnie ci w ręce, a jak napotkasz lepszą broń, po prostu zamienisz ją we właściwym momencie. #2 Za wszelką cenę unikaj kontaktu z burzą (pobyt poza okręgiem na mapie). Na początku obrażenia od niej będą niskie, ale będą sukcesywnie się powiększać. #3Battle Royale to nie Battlefield czy Call of Duty. Twoją misją jest przeżyć, a nie zabić jak największą ilość innych graczy. Staraj się więc unikać kontaktu z innymi graczami, kiedy nie masz nad nimi przewagi. #4 Podczas eksploracji ważnym jest, by zbierać surowce. Surowce (drewno, glina, metal) przydadzą ci się podczas tworzenia schodów czy całych fortyfikacji dających przewagę nad innymi graczami. #5 Bandaże i apteczki są nieodzownym elementem rozgrywki i sposobem na przetrwanie kilku potyczek z innymi graczami. Staraj się mieć przy sobie ich zapas, a nie zaskoczy cię żadna sytuacja. #6 Nie potrzebujesz więcej niż kilku rodzajów broni z tego względu, że ilość miejsca na uzbrojenie jest ograniczona. Możesz posiadać w jednym momencie pięć przedmiotów, dlatego znajdź miejsce na broń oraz medykamenty. Z reguły trzy rodzaje broni wystarczą w zupełności - Karabin snajperski, karabin szturmowy, strzelba/granatnik/RPG. #7 Przed wypadnięciem z BattleBusu ustal miejsce lądowania i wyskocz w odpowiednim momencie (w momencie, w którym pojazd będzie najbliżej ustalonego miejsca). Robi się tak dlatego, że pojazd porusza się dużo szybciej niż kierowana przez ciebie postać. Wyjątkiem jest jednak sytuacja, w której pojazd ma przelecieć centralnie nad lokacją, do której chcesz się dostać. W tym przypadku wyskocz z Busa wcześniej, a dostaniesz się tam przed graczami, którzy wyskoczyli z pojazdu znajdującego się zaraz nad tym miejscem. #8 Skorzystanie z szybowca (spadochronu, glidera, parasola) wcześniej niż jest to zakładane przez grę ma swoje plusy i minusy. Plusem jest możliwość dostania się w dalsze zakątki mapy, ale minusem jest to, że na ziemie dostaniesz się jako jeden z ostatnich. Z taktyki korzysta się w momencie, w którym chcesz się dostać do najbardziej oddalonych miejsc na mapie. #9 Podczas zbierania przedmiotów, czy to ze skrzynek, czy z pokonanych wrogów, wybierz kilof jako twoją broń. Mając kilof w ręku i pełny ekwipunek nie będziesz zamieniać aktualnie niesionej broni na te, które leżą na ziemi. Taktyka ta przydaje się w momencie, w którym musisz szybko zebrać potrzebne ci przedmioty z ziemi. źródło: https://www.gry-online.pl
  10. Przed nami aktualizacja 7.20, o której z każdą godziną dowiadujemy się coraz więcej. Tym razem mamy naprawdę dobre wieści. Jeden z pracowników Epic Games potwierdził, że update skupi się na głównych problemach, z jakimi borykają się ostatnio gracze. Poprawy błędów i działania * Dostaliśmy nawet krótką listę tego, co zostanie poprawione, lub ulepszone. * Problemy z tyrolkami * Ponowne otwieranie lotni z samolotu * Wyzwanie z zadawaniem obrażeń * Poprawki dla „ghost shots” * Naprawienie opóźnień budowania * Zacięcia dźwięku na Nintendo Switch * Poprawki trybu Ratowania Świata – niedziałające zakładki żródło: https://fortnitepolska.pl
  11. Dobry byq
  12. xd dobree
  13. Odpowiedź A
  14. Sprawę zostawcie Opiekunowi Serwera on poczyni co dalej z ową mapą. Dalsze wypowiedzi będą karane :).
  15. Szanowny użytkowniku, Dziękujemy za przywitanie się razem z nami i zapraszamy do wspólnej zabawy na naszej sieci! [!] Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do grupy steam.
  16. Szanowny użytkowniku, Dziękujemy za przywitanie się razem z nami i zapraszamy do wspólnej zabawy na naszej sieci! [!] Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do grupy steam.
  17. Szanowny użytkowniku, Dziękujemy za przywitanie się razem z nami i zapraszamy do wspólnej zabawy na naszej sieci! [!] Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do grupy steam.
  18. Szanowny użytkowniku, Dziękujemy za przywitanie się razem z nami i zapraszamy do wspólnej zabawy na naszej sieci! [!] Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do grupy steam.
  19. Szanowny użytkowniku, Dziękujemy za przywitanie się razem z nami i zapraszamy do wspólnej zabawy na naszej sieci! [!] Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do grupy steam.
  20. teeZ

    [KOSZ] Witam ! :)

    Cześć
  21. teeZ

    [KOSZ] Cześć!

    Witamy na fragulcu
  22. fajnie opisane leci plusik
  23. Fajnee coś nowego " urozmaicenie "
  24. Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Moderator forum. Imię: Mam na imię Patryk. Aktualny wiek: Aktualnie mam 18 lat, za dwa miesiące kolejny rok do przodu. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Powróciłem po dwóch latach przerwy w stare korzenie. Od kilku dni kiedy wróciłem jestem bardzo aktywny co przyczyni się do wszelkich pozytywów. Szybkie zapobieganie brudu na forum, gdyż znajdą się osoby o ujemnym iq nawet o późnych godzinach nocnych. No i pomoc innym osobą również, gdy inna moderacja będzie na urlopie bo idą święta i z innych powodów. Posiadałem nie jednokrotnie ową funkcję na sieciach co prawda, które są aktualnie zamknięte. Posiadam sporą ilość doświadczenia w owej funkcji. Moja osobowość jest przyjazna do przyczynia się do pomocy innym użytkownikom. Nie posiadam problemów z układaniem zdań oraz stosowaniem interpunkcji. Myślę, że przez moją dotkliwość z daną funkcją pozwolą pokazać ilość wierzy na fragu pomimo mojego małego spędzonego czasu myślę, że górne oczko forum przypomni, że nie jestem ciemną osobą, która szuka tylko kolorku na forum. Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieścić dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych sieci ) Jestem osobą, która ma kilka wiosen za sobą co pokazuję o własnym myśleniu. Jestem miłą osobą, która szybko łapie dobry kontakt z rówieśnikami. Nie jestem osobą, która pomimo znajomości ukazuję jakiekolwiek przywileje w stronę znajomej osoby. Tak jak pisałem jestem osobą, która jest sporo doświadczona, gdyż miałem moderatora na nie jednej sieci/forum oraz nie ukrywam prowadziłem swój projekcik sieci counter strike jednak brak funduszy poprowadziło dany projekt w likwiadację go. Pozdrawiam Patryk, teeZ. " Podanie napisane w celu sprawdzenia pomimo moich nie wielkich szans dziękuje " Jeżeli chodzi o 25 sensownych postów nie chce nabijać ich bez sensu. Z czasem przecież i tak te posty będę miał, aż nad to .
  25. Imię: Patryk Nick na serwerze: teeZ Wiek: 19 lat Jak długo grasz na serwerze?: Oho moje początki zaczęły się w 2015r na serwerze. Jak długo grasz w MTA DayZ?: Zaczynałem od fragujemy, więc 2015r. W jakich godzinach jesteś w stanie grać?: Popołudniowych 15/22. Mutacja: Oczywiście Umiejętność strzelania (0/10): 7/10 Umiejętność prowadzenia pojazdów lądowych (0/10): 9/10 Umiejętność prowadzenia pojazdów powietrznych (0/10): 9/10 Znajomość mapy (0/10): 9/10 W jakich grupach byłeś (dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony)?: Moje ekipy rozpadły się z upływem czasu, były to stare Youngi i grupa prywatna znajomych bez nazwy. Czy zgadzasz się na składki?: Myślę, że tak. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Oczywiście. Dlaczego wybrałeś właśnie nas?: Wzór rekrutacji jest ładnie schludnie napisany co oznacza, że założyciel stara się by pokazać swoją ekipę z jak najlepszej strony. Coś o sobie: -
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności