Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Chciałbym otrzymać Moderatora Forum.
Imię: Mam na imię Patryk.
Aktualny wiek: Aktualnie mam dwadzieścia lat.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Witam Was ponownie, trafiam na tę sieć 3 lata temu, jak możecie zobaczyć co jakiś czas wracam do korzeni. Staram się nieść pomoc i być pomocny nowym jak i starym graczom co myślę wprowadza mojej osobie sporą sympatię. Można również rzec, że jestem osobą, która nigdy się nie poddaje i bardzo dobrze o tym wie @ GET faktycznie prowadziłem tutaj już ową rangę, ale straciłem owe funkcję, gdyż jak wiadomo znajdzie się jakaś czarna owca na polu gdzie niestety nawet po najdłuższych rozmowach nie jest się w stanie dogadać. Z poprzednich obowiązków starałem się subiektywnie wywiązywać i nie było żadnych problemów z ową aktywnością czy wykonywaniem poleceń.
Dodatkowe informacje: opisz tu siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieść dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych projektów ): Jestem Patryk, pochodzę z woj. Pomorskiego zakończyłem edukację szkolną na poziomie zawodowym. Interesuję się piłką nożną i gierkami dla zaspokojenia czasu (4fun), mam nadzieję że tyle wystarczy. Jestem osobą o ciekawym charakterze, zabawnym i humorystycznym, aczkolwiek do swoich zadań/zobowiązań podchodzę poważnie i daje z siebie zawsze 100%. Myślę że dodatkowa para rąk przyda się wam do pomocy a moje umiejętności to spory atut a znajomość mojej osoby nie przyniesie ryzyka oddawania owych dodatkowych funkcji.
Lubie pomagać nowym i stałym graczom jak maja jakieś problemy zawsze jak mogę to pomogę.
Pozdrawiam Patryk teeZ L.