Skocz do zawartości
  • Postów

    292
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

teeZ

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    2
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez teeZ

  1. Nick na TS3: teeZ Wiek: 19ście za dwa miesiące. Godziny funkcjonowania na serwerze TS3: Godziny popołudniowe, wieczorne. Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję: Prowadziłem własnego teamspeaka, oraz byłem Technikiem publiczny teamspeaków jak i sieciowych. Posiadam umiejętności i dawkę pomysłów na przejrzystość serwera. Pozostałe informacje / uwagi do podania: Brak uwag do podania.
  2. Nick: t3ziG Login: t3ziG Imię: Patryk Wiek: 17 lat TS3 oraz sprawny mikrofon: Mam TeamSpeaka, ale lekko uszkodzony mikrofon w tą sobotę kupuję nowy. KD Ratio: Mało, ponieważ 2 dzień gram i więcej lootuje, niż zabijam. Jak często grasz na serwerze: Ogólnie gram dużo w gierki, a jak w MTA nie mam do kogo mordy odezwać to dla tego spędzam mało czasu na serwerze. Od kiedy grasz na serwerze: Ogólnie grałem w 2015 roku posiadałem wtedy moderatora nawet, ale zrobiłem sobie przerwę i postanowiłem wrócić. Od kiedy grasz w MTA na modzie DayZ: Nie powiem nawet ile, ale naprawdę dużo! Pilot 1/10: 8/10 Strzelec 1/10: 9/10 Kierowca 1/10: 9/10 Co zrobisz jeżeli stracisz itemy? idziesz do bazy bierzesz nowe czy starasz się odzyskać stare: Idę sobiee przylootować jakąś broń i starać się odzyskać mój dobytek!
  3. Jestem chętny, aktualnie gram solo mam 17 lat. Gierkę ogarniam, ponieważ przed przerwą można powiedzieć no-lifiłem w tą gierkę JAK MIAŁEM EKIPĘ, jednak z upływem lat postanowiliśmy zmienić i przestawić się z tej gierki, i każdy poszedł w inną stroną! Jak coś mg Ci dać kontakt FB, żebyśmy się lepiej zgadywali!
  4. * Nick podczas gry: t3ziG * Login: t3ziG * Wiek: 17 lat * Ile czasu spędziłeś na serwerze?: Ogólnie za starych czasów jak był jeszcze CRASH MESSY to z 2 lata temu miałem swoją ekipę, jednak gierka po 3 latach ciągłego grania odmówiła posłuszeństwu i po kilku latach wróciłem do tej mega giery! * Jak często grasz na serwerze?: Tak jak pisałem wyżej, ogólnie w gierce w ciągu miesiąca miałem po 120h * Ile czasu grasz w MTA:DayZ?: Przed moją przerwą grałem z 3 lata dzień w dzień xd. * Dlaczego my?: Ogólnie z góry mówię nie znam tej ekipy i żadnej ekipy nie znam, więc co mi szkodzi a może to ta ekipa co będzie ogarnięta! * Czy masz znajomych w ELITE?: Niestety nie. * Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: Tak jak mówię ekipa rozpadła się pod wpływem czasu i brak chęci do gry! * Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: Mam nieco uszkodzony mikrofon, ale kupuję na dniach nowy. * Czy zgadzasz się płacić składki? Tak nie jest to dla mnie problemem. *Twoje umiejętności[Strzelec,Kierowca,Pilot 1-10]: Strzeelanie dobre 8/10, Kierowca 9/10 i Pilotowanie 9/10. * Opisz siebie w kilku zdaniach: Mam 17 lat, głównie spędzam czas grając w LOLa i inne giery. Teraz naszła mnie ogromna ochota na MTA. Zajmuję się w zawodzie Mechanik poj, samochodowych. Kiedyś zajmowałem się grafiką, webmasterką oraz pisaniem pluginów do CSa 1.6!
  5. teeZ

    [KOSZ] Rekrutacja do BB

    Nick: t3ziG Login: t3ziG Imię: Patryk Wiek: 17 lat Twoje KDR: Aktualnie 0, gdyż wbiłem na MTA po 2 letniej przerwie. Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz TS3?: Mikrofon mam lekko uszkodzony, ale kupuje na dniach nowy Jak często grasz na serwie: Ogólnie na serwerze kiedyś grałem, przesiedziałem na tej gierce sporo czasu i musiałem odpocząć grałem z dobre 3 lata dzień w dzień, po 2 latach postanowiłem wrócić! Od kiedy grasz na serwerze: Opisane wyzej Od kiedy grasz w DayZ: W DayZ zacząłem grać, przez kolegów mówili masz GTA dawaj pograj z nami w MTA w DAYZ i gra mnie bardzo zaciekawiła! Umiejętność pilotowania (0-10): 8/10 Umiejętność strzelania (0-10): 8/10 Umiejętność kierowania pojazdów (0-10): 9/10 Znajomość mapy (0-10): 9/10 Składki na ulepszanie bazy (Tak/Nie): Jestem w stanie od czasu do czasu wpłacać PSC/PayPal W jakich grupach uczestniczyłeś?: Kiedyś z 5 kolegami grałem, ale nie pamiętam nazwy tej ekipy! Czy będziesz aktywny na wydarzeniach takich jak: reset pojazdów?: Jestem aktywny prawie 24/7 gdyż mogę do kontaktu podać nawet numer telefonu, czy fb!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności