-
@hartu14 moim zdaniem poddanie pisanie na kolanie + Jakieś dowody do KRD by się przydały bo napisać ze 2.89 KDR miałem to każdy może ale kto mi uwierzy @TheLewapUP Zgłoś się na Ts3 który podam Ci na PW na forum @NatusYT to co napisałeś to masz rację ale też jakieś oczekiwania mamy a ty nich nie spełniasz, wybacz. Odrzucam. @WegielNaRaty jeżeli chcesz zgłoś się na TS3 który podam Ci na PW na forum REKRUTACJA NA CZAS TYMCZASOWY ZOSTAJE ZAMKNIĘTA! Dziękujemy wszystkim za pisanie poddań i myślimy że zgłosicie się na TS3 który podam na PW na forum. Rekrutacja za jakiś czas zostanie ponownie otwarta!
-
REKRUTACJA DALEJ OTWARTA! Zapraszamy do pisania podań, przyjmiemy jeszcze jedna osobę
-
Rekrutacja do BB - Status: ON Co oferujemy: - Bazę na zawsze - Miłą atmosferę - Własny serwer komunikacyjny TS3 - Dużą aktywność na wydarzeniach (np. reset pojazdów) - W przyszłości skin grupowy Co oczekujemy: - KDR 1.0+ - Sprawny mikrofon - Komunikator głosowy TS3 - Aktywność na serwerze - Umiejętność prowadzenia pojazdów oraz strzelania - Kultura - Znajomość mapy Wzór: Nick: Login: Imię: Wiek: Twoje KDR: Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz TS3?: Jak często grasz na serwie: Od kiedy grasz na serwerze: Od kiedy grasz w DayZ: Umiejętność pilotowania (0-10): Umiejętność strzelania (0-10): Umiejętność kierowania pojazdów (0-10): Znajomość mapy (0-10): Składki na ulepszanie bazy (Tak/Nie): W jakich grupach uczestniczyłeś?: Czy będziesz aktywny na wydarzeniach takich jak: reset pojazdów?: [!] Składki na bazę są niekonieczne! [!]
-
Postów
7 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
