Skocz do zawartości
  • Postów

    46
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Nexy

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Wiktor
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Obok tego miasta prawo

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Adizzel
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - 4FUN
  • Gram na serwerach
    Brak...
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Nie posiadam

Kontakt z fragowiczem

Ostatnie wizyty
 1134

Osiągnięcia Nexy

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Popularny Unikat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 21

Reputacja

  1. 1. Nick: K1p3r 2. Login: Miko 3. Imie: Wiktor 4. Wiek: 17 lat. 5. Mutacja (Tak/Nie): Tak 6. Znajomość mapy (0/10): 9/10 7. Umiejętność Strzelania (0/10): 9/10 8. Umiejętność Prowadzenia (0/10): 10/10 9. Umiejętność Pilotażu (0/10): 8/10 10. Strzelec, Kierowca czy Pilot: bez znaczenia 11. K/D ratio: Na tamtej edycji 2.50~, w tej prawie 2 12. Godziny Przegrane na serwerze: na tej ok 20h a na pooprzedniej ok 500 13. Discord oraz sprawny mikrofon: mam 14. Do jakich grup należałeś (Dlaczego odeszłeś/zostałeś wyrzucony):MG (Sam odszedlem) SaV lider dziecko które kazdego wyzywa bo i nie potrafi zrobic normaplnej rekru do teamu 15. Czy będziesz w stanie płacić regularne składki? (Tak/Nie): od marca moge sie dokładac 16. Zapoznałeś się z powyższymi warunkami oraz z całą REKRUTACJĄ (Tak/Nie): Tak
  2. Jak Pan @Heisenberg wróci to też wróce
  3. Żegnaj Byłeś bardzo ważnym członkiem fragujemy i dużo poświęciłeś pracy aby wszystko śmigało. Życzę Ci szczęścia na nowej drodze życia.
  4. 1. Wiek: 16 2. Nick w MTA: Często zmieniany JankoLogacz Bezimienny Jivvy |KT|Bezi 3. Umiejętność strzelania (0-10) :9 4. Umiejętność prowadzenia (0-10):9 5 Umiejętność pilotażu (0-10) : 7 6. Znajomość mapy GTA SA (0-10) :10 7. Rola (strzelec/kierowca) : bez znaczenia 8. TS3+ Mikrofon (Tak/Nie) :Tak 9. Składki na bazę, lub inne elementy gry (Tak/Nie) :Tak 10. Opowiedz nam coś o sobie, podaj kilka argumentów, dlaczego Nas wybrałeś ! : Mam na imię Wiktor uważam Nieplę za drużynę z doświadczeniem którą kojarzę od dawnych serwerów dayz gadałem z wami kiedyś na ts jesteście mega pozytywni i chciałbym pograć w drużynie topowej. Interesuje się downhillem i informatyką idę teraz do technikum informatycznego. Jestem typem osoby która potrafi być poważna jeśli sytuacja tego wymaga ale zazwyczaj jestem typem turbośmieszka. Myślę że dając mi kredyt waszego zaufania nie zawiedziecie się. 11. Grupy w których byłeś (opcjonalnie) : KT
  5. Nexy

    [KOSZ] Nowa perspektywa rozwoju

    Granie na serwerze europejskim może wywołać wiele nieporozumień bo osoby w wieku 11 lat a grają tu takie będą płakać bo się nie dogadaja. Pasowałoby też wprowadzić klimat postapo bo teraz wygląda to jak bajka chodzi o tekstury większość w nienaruszonym stanie. To co zrobił klixer jest super ale trzeba by zrobić to na większą skalę bo w lv jest militarka i mosty a reszta jest jak nowo zbudowana.
  6. Nexy

    [KOSZ] Nowa perspektywa rozwoju

    Jeżeli serwer Eu ma wypalić to trzeba trochę pomyśleć nad teksturami i zombie i npc (tak wiem że jest to w trakcie pracy) bo serwer nie przebije sie przez dobrze znane serwery które są dość dobrze dopracowane pod tym kątem .
  7. ♣Pseudonim: Nexu ♣Wiek: 22 ♣Ilość godzin na serwerze: troche sie gralo ♣Dojrzałość według ciebie[1/10]: jak japko we wrześniu ♣Umiejętności strzeleckie[1/10]: strzelalem z pistoleta na kulki ♣Umiejętności kierowania[1/10]: umiem ♣Opisz siebie w paru zdaniach[Im więcej tym lepiej]: duzo duzo
  8. Nexy

    [KOSZ] przywrócenie hasłą

    Forma wypowiedzi: na ty Usługa: Konto Mta Dane usługi: login adizzel (i jakies cyferki) jedno konto do którego znam hasło ma login Adizzel Serwer: Mta dayz Otrzymany kod SMS'a: przepisz dokładnie otrzymany kod SMS; jeżeli korzystałeś z portfela, omiń Data złożenia zamówienia: Opis problemu: Założyłem konto i podałem jakieś hasło tylko że nie pamietam jakie i prosze o zmiane hasla Uwagi: Twój numer seryjny to: 0F478FE0470EF32B29A13FAFBCF36912
  9. Hej. znalazłbyś czas dzisiaj żeby poświecić mi 5 min na ts bo mam prośbę 

  10. Nexy

    [KOSZ] Usunięcie konta

    Witam Na swoim serialu : 0F478FE0470EF32B29A13FAFBCF36912 posiadam 2 konta jedno o loginie Adizzel do któego hasła nie pamietam i 2 do którego też nie pamietam więc bardzo bym prosił o usunięcie tych kont bo uniemożliwia mi to gre na serwerze. Dziękuje.
  11. Nexy

    [KOSZ] Wasze propozycje

    Hejo. Był Kiedyś taki temat gdzie pisaliście swoje propozycje. Może odświeżmy to i piszcie tu swoje propozycje takie które są możliwe do Zrealizowania. Ja mogę wykonywać różne miejsca które będą dodawać klimatu dayZ.
  12. Nexy

    [KOSZ] Serwer

    reset to jest jedno klikniecie a jak zaczynaja sie bugi to juz jest kolejna nocka przy szukaniu błędów
  13. Nexy

    [KOSZ] Serwer

    Reset będzie jak Nesty i Heisen będą pewni że nic sie nie wysypie
  14. Niech bóg ma cie w swojej opiece ja Ci wybaczam.
      • 1
      • Ustrzel fraga! (+)
  15. Nexy

    [KOSZ] Szybka rekrutacja v2

    Jestem graczem: nocnym / dziennym lecz aktualnie mam problemy z komputerem i NIE Jestem dostępny w ok 2/3 dni co jest dużym minusem. Czwartek, Piątek i weekend jestem zawsze. Nick jakiego używasz:[MG] Adizzel Wiek: 16 lat Staż gry na serwerze:1,5 roku Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK mute na kilka minut za głupie teksty. Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: TAK posiadałem swój serwer dayz Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: Mianowicie uważam że nadaję się na tą posadę gdyż jestem osobą dosyć odpowiedzialną. Mogę również zagwarantować od siebie pełne zaangażowanie w pomoc każdemu z graczy i administracji w każdej sytuacji. Bardzo trudno jest mnie zdenerwować gdyż mam dystans do siebie. Potrafię być samokrytyczny i chętnie przyjmuję uwagi od innych osób aby móc coś poprawić w sobie. Myślę że nie jestem osobą rozpoznawalną na serwerze gdyż powróciłem ok 3 tygodni temu po przerwie. I serwer Mi się bardzo spodobał. Kolejną rzeczą którą możecie odemnie oczekiwać jest to że będę dążyć aby KAŻDY gracz miał we mnie wsparcie w różnorakich problemach. W jakim dniu oraz godzinie możesz odbyć rozmowę kwalifikacyjną na serwerze TS3: Piątek godzina od 16 do 2/3 w nocy sobota od 6 do 24 lub godziny w tygodniu do 22. Dziękuję za przeczytanie. I przepraszam za brak przecinków. POZDRAWIAM.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności