Jump to content

Dydaa

Fragowicz
 • Content Count

  54
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Positive

1 Follower

About Dydaa

 • Rank
  Odważny fragowicz

Profile information

 • Name
  Wiktor
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Dko

Information about Fragowicz

 • Nickname
  Dyda
 • Favourite server
  MTA:DayZ
 • I play on servers
  CS:GO - AWP #02

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Contact with Fragowicz

 • Snapchat
  Dydowsky11

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. „Jak mnie nie bedzie chcialo NzR to moge dolączyc do was”
 2. Konto jest przypisane na serial, na to konto zalogujesz się tylko na swoim komputerze.
 3. Skontaktuj sie z Administracją, o zmiane serialu na to konto i podaj swój akutalny serial.
 4. Imię: Wiktor Wiek: 16 Pochodzę z serwera: MTA DAYZ Od kiedy u nas grasz: Ponad rok Za co cenisz naszą sieć: Administracja, sprawiedliwość, dopracowane serwery i super właściciel Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Myślę, że dla takiego weterana tego serwera i dość znanej osoby, fajnie byłoby mieć tą range. Zniżki również by się przydały, rzecz jasna. Inne informacje o sobie: Mam na imię Wiktor, chodzę do technikum elektrycznego w zawodzie mechatronik. Interesuje się grami i elektroniką, gram czasem w Lola, metina i MTA.
 5. Jeżeli typ wymaga 18+, a składa podanie rocznik 2002-2003 to się nie dziwię, że zamyka, bo nie znajdzie takich osób za dużo
 6. Nick: Dyda/Wiktor16 Login:Dyda Imię: Wiktor Wiek: 16 TS3 oraz sprawny mikrofon:TAK KD Ratio: 2.85 Jak często grasz na serwerze: Kilka godzin dziennie Od kiedy grasz na serwerze: Nie cały rok Od kiedy grasz w MTA na modzie DayZ: To samo Pilot 1/10: Helka 9 Dodo 3 Strzelec 1/10: 9 Kierowca 1/10: 7 Co zrobisz jeżeli stracisz itemy? idziesz do bazy bierzesz nowe czy starasz się odzyskać stare: Staram sie odzyskać. Ewentualnie biore 1-2 magi i biegnę po swoje ciało
 7. Dydaa

  [KOSZ] Prośba o UB

  Jestem na TAK! Dojrzały jak na swój wiek, po długiej grze z nim w grupie, jestem pewien, że wykorzysta tą szansę.
 8. Imię: Wiktor Wiek: 16 Pochodzę z serwera: Dayz i od czasu do czasu na arenach jestem. Od kiedy u nas grasz: Od 8 miesięcy Za co cenisz naszą sieć: Sprawiedliwą administrację, dobrze rozwinięte serwery i pełen profesjonalizm. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Jestem na fragujemy od nie całego roku i nie mam zamiaru się gdzie indziej ruszać. Staram się udzielać w życiu serwera, wypowiadam się na różne tematy głównie dotyczące serwera Dayz. Inne informacje o sobie: Moim hobby jest ZHP i Gry. Od września będę uczył sie w technikum na kierunku mechatronik. Interesuję sie sportem i gadżetami związanymi z komputerem, jak i elektroniką.
 9. Nie tylko ja mam taki problem, dużo graczy sie skarży na rowerki, myślę że to nie jest wina gracza ze nie może trafić, bo nawet jak rower stoi w miejscu i trafisz mu w głowę to często nie siada.
 10. Usunięcie rowerów, są tak pobugowane, że 100 kulek czasem to mało. Proszę was...
 11. Nick: Dydaa Login: dydav2 Imię: Wiktor Wiek: 16 TS3 oraz sprawny mikrofon: TAK KD Ratio: ok. 2.50 Jak często grasz na serwerze: Codziennie po parę godzin Od kiedy grasz na serwerze: Rok Od kiedy grasz w MTA : Rok na modzie DayZ: Rok Pilot 1/10: 7 Strzelec 1/10: 9 Kierowca 1/10: 7 Co zrobisz jeżeli stracisz itemy? idziesz do bazy bierzesz nowe czy starasz się odzyskać stare: Staram się je odzyskać z 2-3 razy. Jak się nie uda idę do bazy i wracam tam je odzyskać.
 12. Rekrutacja do NzR zamknięta, a sam Perm nie należy już do nas.
 13. Byłeś w CROS to że my byliśmy otagowani NzR to nie znaczy że byłeś w NzR, Boże...
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy