Jump to content

KRVPSKI

Partner
 • Content Count

  284
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

KRVPSKI last won the day on September 15 2018

KRVPSKI had the most liked content!

Community Reputation

167 Bardzo dobra

2 Followers

About KRVPSKI

 • Rank
  Przebojowy fragowicz

Profile information

 • Name
  Oskar
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Drezdenko

Information about Fragowicz

 • Nick
  KRVPSKI
 • I play on servers
  CS:GO - RETAKES
 • How did you find out about us?
  Z zakładki internet

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 7 Ultimate

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

2,976 profile views
 1. @ GET dawaj serwer ile moze trwac ta przerwa techniczna
 2. Cześć! EFESDE Gaming & Tournaments organizuje turniej dla graczy CS:GO. Rozgrywki będą odbywały się w trybie online z powodu sytuacji jaka nas aktualnie otacza, z przyszłością mamy plan i miejsce do organizowania finałów lanowo. Każda rozgrywka na szczeblu większym niż ćwierćfinały będzie transmitowana na platformie Twitch.tv oraz komentowana. Miło nam o tym pisać w szczególności że jako zgrany zespół wychodzimy do was z inicjatywą świetnej rozgrywki i niezapomnianych wrażeń. Szczególne podziękowania dla @ GET który postanowił aby jego projekt został naszym patronem! Tutaj podaje link do konkursu w którym do wygrania jest darmowy wstęp do turnieju. Opłata wpisowego dla drużyny będzie wynosiła 50 zł za zespół, czyli 10 złoty na osobę. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=111898714047751&id=111115587459397 Wyniki konkursu w najbliższy poniedziałek 2 listopada. Zapisy w ten sam dzień po ogłoszeniu wyników. Zapraszamy!
 3. Cześć, po długiej przerwie naszła mnie pewna nostalgia do społeczności MTA mimo, że nie ma tutaj niczego dobrego. Nie można od razu zarzucać że nikt się nie zmienił, dużo czasu minęło a więc zapytam - jak tam u was w życiu? Mimo tego czasu który przeminął jak piasek przez palce na pewno każdy z nas ma w głowie sytuacje która pozostała w głowie, chętnie poczytam!
 4. Zapraszam, może komuś wpadnie w ucho (piosenka mojego znajomego, nie moja)
 5. https://www.youtube.com/channel/UCWML9hqw3conDKXMXx4Rk_w?view_as=subscriber zapraszam ❤️
 6. dla tych co nie widzieli:D już za pare dni! enjoy
 7. [ PODSTAWOWE INFORMACJE ] Twoje imię: Oskar Aktualny wiek: 17 Kilka zdań o sobie: Mam na imię Oskar, chodzę do 2 klasy LO w Drezdenku. Jestem bardzo miłą, pomocną i przyjazną osobą dla ludzi którzy są mili do mnie. W wolnym czasie pykam sobie w fortnite, fifke i metinka. W wolnym czasie gram w siatkówkę, piłkę nożna oraz latam pomachać na siłowni. enjoy [ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ] Od kiedy masz styczność z grą MTA: 3 rok już będzie leciał Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: TAK SuperModerator na tym serwerze Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: TAK Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: TAK [ KOŃCOWE INFORMACJE ] Nick jakiego używasz: malyy Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję: w zależności od dnia, w tygodniu około 16 - 21 w weekendy różnie, przeważnie od rana do wieczora Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Myślę, że Ci którzy śledzą moje poczynania wiedzą że wniosłem w miare dużo nowych rzeczy na serwer. Na pewno poprawiłbym community na tym serwerze, bo wiadomo - jest jakie jest. Pomagał innym graczom w problemach, nie ważne jakich - wszystko można wyjaśnić.
 8. Gdyby kiedyś mnie zabrakło, zróbcie wrzuty na osiedlu "żył szybko, umierał młodo".

  Jestem smutnym hipokrytą ale akceptuję to i chociaż mam tego świadomość,

  błędy popełniamy wszyscy nawet nie mów że Ty nie, nie jesteś Bogiem.

 9. Nie tylko ten serwer musisz podnieść;p
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy