-
1. Nick: JohN. 2. Wiek: 18 lat. 3. Twoje KD: 1.54 tudzież 1.7, głównie 1.6 4. Umiejetnosc pilotazu: 9 5. Znajomość mapy: 10 6.Umiejetnosc prowadzenia pojazdu: 7 7. TS3+ Mikrofon [Tak/Nie]: Tak, lecz posiadam aktualnie bardzo słaby mikrofon, gdyż poprzedni uszkodziłem. 8. Grupy w których byłeś : NzB, SiTe, EBE EBE. Nigdy nie zostałem wyrzucony z grupy, jedynie musiałem wyjść z danego ugrupowania gdyż ono się rozpadło/rozpadało. 9. Opisz siebie w paru zdaniach: Na imię mam Radosław, pochodzę z miasta o wspaniałej historii a mianowicie z Krakowie. Uczęszczam tam do szkoły oraz rozwijam w nim swoje pasje, jakimi są programowanie(C++,HTML,CSS), architektura, elektronika. Nie cierpię obrażania ludzi w moim otoczeniu, wolę pomóc osobie niż ją obrazić z byle powodu. Jestem ogromnym patriotom, kocham swoją ojczyznę za wspaniałą historie, geniuszy i za cały ogół Rzeczposolitej.
-
Aktualny nick: JohN Login: Johanno Wiek: 18 Krótki opis siebie: Na imię mam Radosław, pochodzę z miasta o wspaniałej historii a mianowicie z Krakowie. Uczęszczam tam do szkoły oraz rozwijam w nim swoje pasje, jakimi są programowanie(C++,HTML,CSS), architektura, elektronika. Nie cierpię obrażania ludzi w moim otoczeniu, wolę pomóc osobie niż ją obrazić z byle powodu. Jestem ogromnym patriotom, kocham swoją ojczyznę za wspaniałą historie, geniuszy i za cały ogół Rzeczposolitej. Od kiedy grasz w MTA DayZ?: Od roku, lecz wcześniej grałem nie na poważnie na randomowych serwerach. Od kiedy grasz na serwerze?: Ok. 2 miesiące. Jak często jesteś dostępny?: Codziennie, mogę spędzić do 10h czasu online. Czy byłeś w innych grupach? Jeżeli tak, to jakich/jeżeli nie, to dlaczego; za co cię wyrzucili?: Otóż byłem w trzech teamach a mianowicie: JH,NzB,SiTe. Nie zostałem z żadnego z nich wydalony lecz sam odszedłem z powodu rozpadu grupy. Posiadasz sprawny mikrofon i nie przeszkadza ci używanie Discorda?: Oczywiście. Określ swoje umiejętności [Strzelanie, Kierowanie pojazdów, pilot helikoptera, pilot Dodo 1-10]: Strzelanie: 8/10 Kierowanie pojazdów: 7/10 pilot helikoptera: 9/10 pilot Dodo: 9/10
-
» Uwaga, zamykamy rekrutację na nie określony czas dostali się, Kinder oraz Popo. :-)
-
» Uwaga, po godzinie 24 rekrutacja zostaje zamknięta na nie określony czas, zachęcamy więc do pisania podań. Wyniki zostaną podane 27 lub 28 lipca.
-
John. obserwuje zawartość [KOSZ] Proszę o usunięcie tematu.
-
» Podania są do przyjęcie, zapraszam do kontaktu priv na teamspeaku lub w grze.
-
Proszę o usunięcie tematu.
