@hartu14 moim zdaniem poddanie pisanie na kolanie + Jakieś dowody do KRD by się przydały bo napisać ze 2.89 KDR miałem to każdy może ale kto mi uwierzy
@TheLewapUP Zgłoś się na Ts3 który podam Ci na PW na forum
@NatusYT to co napisałeś to masz rację ale też jakieś oczekiwania mamy a ty nich nie spełniasz, wybacz. Odrzucam.
@WegielNaRaty jeżeli chcesz zgłoś się na TS3 który podam Ci na PW na forum
REKRUTACJA NA CZAS TYMCZASOWY ZOSTAJE ZAMKNIĘTA!
Dziękujemy wszystkim za pisanie poddań i myślimy że zgłosicie się na TS3 który podam na PW na forum.
Rekrutacja za jakiś czas zostanie ponownie otwarta!