Skocz do zawartości
  • Postów

    1 979
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KAKAOWE OKO SAURONA

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    33
  • Darowizny

    250.00 PLN 

Treść opublikowana przez KAKAOWE OKO SAURONA

  1. W folderze nie ma screenów. Nazwy screenów zaczynają się od HalfLife (np. HalfLife00.tga).
  2. Osobiście uważam, że Antyrasz na serwerze TP to bzdura. Niezależnie od tego czy bronisz, czy atakujesz - to jest serwer TP, czyli jak nazwa wskazuje - gramy drużynowo. Jeśli w teamie jest IGL (aka prowadzący) i cała drużyna np. raszuje mid na DD2 jako CT, to nie widzę żadnego powodu, dla którego miałbym ich powstrzymywać. Po to właśnie istnieje taki serwer, aby dogadać się i kombinować. Nawet głupi rasz może okazać się naprawdę przyzwoitą taktyką, a i dodam jeszcze, że CS 1.6 opiera się właśnie na grze zespołowej, a nie na pojedynczych jednostkach. Także podsumowując - im więcej swobody na serwerze TP - tym więcej frajdy. Taka moja opinia. O7

  3. Nie sądziłem, że coś jeszcze mnie zaskoczy, ale taka wersja Aerosmith - Dream On jak najbardziej na plus. :o

     

  4. Mówiłem...
  5. srm3J7GQr2x9d5SuA7JjpAPWEDdPCOgZ.jpeg

     

     

    XDDDDDDDDDDDDDDDDD

    1. yenula

      yenula

      Brak mi słów by wyrazić podziw :fg_face_kek:

  6. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  7. Nie wiedziałem, że Slipknot komponuje o Tobie piosenki :O

     

     

    1. yenula

      yenula

      Nie miałam pojęcia, ale żeby tak bez mojej wiedzy wzbogacać się na moim wizerunku? Chyba muszę sobie z nimi porozmawiać :fg_face_kek_sad:

  8. Twoje zgłoszenie zostało przyjęte Dostarczony dowód był właściwy i pozwolił na pozytywne rozpatrzenie tego zgłoszenia! - - - Oszust zostanie jak najszybciej dodany do naszej listy banów. Życzymy miłej gry na naszej sieci serwerów!
  9. @ Roxie Carbon Jako, że temat wisi ponad 20h, trzeba by to wyjaśnić.
  10. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  11. Bez SteamID nic nie zrobię. Tak jak w przypadku https://fragujemy.com/topic/81110-kosz-stomatologia-na-odpale/ nie jestem w stanie "wyciągnąć" z dema jego SteamID, bo gracz jest NSem.
  12. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  13. Siema @ fakir ! To już 11-te multi-konto na tej sieci. Czyżby na rekord?
  14. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  15. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  16. Niestety muszę odwołanie odrzucić ze względu na to, że SID podejrzanego nie pokrywa się ze SID, który podałeś. Gracz, którego zgłaszasz grał na Non-Steam, co można jawnie zobaczyć korzystając z CDP.
  17. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  18. Proponuję dodać timer między logo forum, a "+dodaj" pod tytułem "czas od ostatniej skargi na ZM", bo przestaję nadążać. :fg_face_kek_disco:

    1. Redbull

      Redbull

      Ja osobiście zastanowił się nad licznikiem skarg na dobę  od Juliana :fg_pepe_wut:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności