Osobiście uważam, że Antyrasz na serwerze TP to bzdura. Niezależnie od tego czy bronisz, czy atakujesz - to jest serwer TP, czyli jak nazwa wskazuje - gramy drużynowo. Jeśli w teamie jest IGL (aka prowadzący) i cała drużyna np. raszuje mid na DD2 jako CT, to nie widzę żadnego powodu, dla którego miałbym ich powstrzymywać. Po to właśnie istnieje taki serwer, aby dogadać się i kombinować. Nawet głupi rasz może okazać się naprawdę przyzwoitą taktyką, a i dodam jeszcze, że CS 1.6 opiera się właśnie na grze zespołowej, a nie na pojedynczych jednostkach. Także podsumowując - im więcej swobody na serwerze TP - tym więcej frajdy. Taka moja opinia. O7