Skocz do zawartości
  • Postów

    1 979
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KAKAOWE OKO SAURONA

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    33
  • Darowizny

    250.00 PLN 

Treść opublikowana przez KAKAOWE OKO SAURONA

  1. Liberum Veto! GRUBY NA BRAMKĘ!
  2. Ogólnie rankedy z non-prime to nic innego jak scrimmage. Można ten tryb grać nawet jeśli prime'a ma cała piątka. Reguły są takie same jak na MM, tyle że ranga się nie zmienia.
  3. Bo ludzie są kurwa debilami.
  4. Dzisiaj ostatni dzień zapisów! @ [CS 1.6] Admin ONLY DD2 #02 @ [CS 1.6] Admin FFA @ [CS 1.6] Starszy Admin FFA @ [CS 1.6] Starszy Admin ONLY DD2 #02 @ [CS 1.6] Opiekun serwera ONLY DD2 #02 @ [CS 1.6] Opiekun serwera FFA Jeśli ktoś chce się zapisać, ma czas dzisiaj do północy!
  5. Cofnąłem się w czasie o jakieś 19 lat... 

     

    1. Damo

      Damo

      Mało kto chyba zna tą wersję :fg_pepe_salute:

       

       

  6. No właśnie, Ty słuchasz takiej muzyki. 

     

    1. Sweet_Candy

      Sweet_Candy

      @ Sauri  wincyj takiej muzyki wincyj ! :fg_pepe_wee:

  7. Luter, znowu twoje foto wyciekło do internetu.

     

     

    kiedy-dowiedziales-sie-ze-fundusz-zubra-

  8. Owocnej współpracy
  9. Termin zapisów: 30.09.2022r. - 14.10.2022r. Termin meczu: TBA Format rozgrywki: MR16 + Dogrywka, jeśli będzie konieczna Długość meczu: BO3 Format meczu: 5v5 + 1 lub 2 osoby jako zmiennicy Mapy: TBA Serwer: MIX 1.6 mix16.fragujemy.com Dodatki: AMX MD | AUTO POV | HLTV Admini FFA: @ TygryS STEAM_0:0:729703 @ r1v STEAM_0:1:20480640 @ Pajlot!!! STEAM_1:0:20518080 @ ANTYSZCZEPIONKOWIEC! STEAM_0:1:159731586 @ m1x STEAM_0:0:500324622 Admini DD2: @ Bodzio ZM STEAM_0:0:163773262 @ comando STEAM_0:1:31064750 @ Hopsialala STEAM_0:1:61131943 @ zBaKaNy RafaBiceps STEAM_0:0:145368005 @ NaKashi STEAM_0:0:709790143 @ Lunatyk^^ STEAM_0:0:21224319 Obowiązkowy wzór: Nick: SteamID: Czekam na was! @ [CS 1.6] Admin ONLY DD2 #02 @ [CS 1.6] Admin FFA @ [CS 1.6] Starszy Admin FFA @ [CS 1.6] Starszy Admin ONLY DD2 #02 @ [CS 1.6] Opiekun serwera ONLY DD2 #02 @ [CS 1.6] Opiekun serwera FFA
  10. MY NAME IS GYOUBU MASATAKA ONIWA!!! AS I BREATHE, YOU WILL NOT PASS THE CASTLE GATE!!! 

     

  11. Miłego o7

     

    image.thumb.png.e75e55afc685af34700886e6395fcba5.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Ojciec Rydzyk

      Ojciec Rydzyk

      #coś_tam_pierdoli_o jakims_wykluczeniu
      #ide_strzelic_bronksa

       

    3. Nemekku

      Nemekku

      penk hory na musk lub nie spełna rozumu

    4. PENK

      PENK

      @ Nemekku z kim my teraz makowca bedziemy opierdalać.

  12. Error 404: Beniz not found.

     Spurdo.jpg

    1. Nemekku

      Nemekku

      cholerny error :fg_face_shrek:

    2. Nemekku

      Nemekku

      Jeżeli uważasz, że jesteś błędem pogadaj z psychologiem, terapia pomaga :(

    3. KADAS

      KADAS

      Zapraszam po odbiór rangi Wykluczony na pw. :fg_face_dino_dance:

  13. Stówka Aragornie, synu Arathorna. =D

    1. Aragorn

      Aragorn

      Dzięki bardzo Franuś :fg_face_johny_bicek:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności