Dobra. Czas na kilka faktów.
1. Nie masz u nas bana, na żadnym z serwerów, przynajmniej jeśli chodzi o ten nick, bądź SteamID.
2. Nie grałeś u nas pod tym nickiem, na tym koncie, na żadnym mirku, a jedynie na multi arenie. https://rank.fragujemy.com//?page=profiles&search=1&profile=STEAM_1:0:572020871#
3. Masz aktywnego bana na innej sieci pod tym nickiem, a także STEAM_ID -> STEAM_1:0:572020871
4. Wnioskując z powyższych, albo robisz z nas idiotów, albo po prostu coś ukrywasz.
Może czas na otwarte karty?