Skocz do zawartości
  • Postów

    1 979
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KAKAOWE OKO SAURONA

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    33
  • Darowizny

    250.00 PLN 

Treść opublikowana przez KAKAOWE OKO SAURONA

  1. Zresetuj router/modem, bo prawdopodobnie adresy IP się nałożyły na siebie i dlatego nie możesz wejść na serwer.
  2. Graty! Do zobaczyska na dd2
  3. Gratki! Do zobaczyska na dd2
  4. MMM... Zmiany na serwerach...

     

     

    by7xwqddvi551.jpg

    1. GET

      GET

      Jeszcze nie xD Ale wstępne przygotowania.

  5. 6kq27r.jpg

    1. Nemekku

      Nemekku

      my name is pablo emilio escobar gaviria

  6. Jako osoba, która często gra na DD2 od razu mówię, że ten kandydat nie ma bladego pojęcia o grze, a także nie potrafi odróżnić czystego gracza od spalonego. Na dodatek ma ubytki w kulturze osobistej i jego ego nie mieści się razem z nim w jednym pokoju. A i jeszcze na dodatek traktuje każdego jak podludzia i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy.
  7. Nie słuchać w trakcie jazdy. Grozi poważnymi konsekwencjami.

     

     

  8. Czytała Krystyna Czubówna. A propos mapy. To chyba będzie sztos, a @ chicken będzie się czuć na niej jak u siebie w domu.
  9. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  10. Twoje zgłoszenie zawiera niepełne dane! Zapoznaj się ze wzorem i uzupełnij odpowiednio zgłoszenie w ciągu 24 godzin. W innym przypadku, Twoje zgłoszenie zostanie oddalone.
  11. Wszystkiego najlepszego z okazji 42. urodzin! :fg_pepe_gives_heart:

    1. GET

      GET

      Dziękuję :fg_pepe_wut:

  12. Ale teraz odkopałem kawałek :o 

     

    1. VetraX

      VetraX

      Stary dobry hicior :D  

  13. SIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

    1. heroine

      heroine

      RRRRRRRRRRRR

  14. Skończ już pierdolić farmazony i czekaj na moją rozpiskę, bo to, że mi na steamie napiszesz, że jestem przygłupem na pewno Ci nie pomoże.
  15. 4 dema do rozpiski. 48h. PS. Jeśli myślałeś, że dostałeś bana za jedną akcję, to się grubo mylisz...
  16. Moje miasto takie piękne. :fg_face_kek_disco:

     

    mofb.thumb.png.3dbd475f0a8042990be416023f426f18.png

  17. @ SPORTOWA WARSZAWA (L) Ogólnie to tam w pliku ColdFear.WidescreenFix.ini ustawiasz sobie rozdziałkę, bo spojrzałem na config. Także na pewno rozwiąże to twój problem.
  18. Nie zadziała, bo najzwyczajniej w świecie w CS 1.6 korzysta z opcji, które są zawarte w GoldSRC (tj. silnik Half-Life). Prawdopodobnie jedynym rozwiązaniem będzie to: https://thirteenag.github.io/wfp#coldfear
  19. W ustawieniach uruchamiania odpal "-w 1024 -h 768", jak widzisz to będzie 1024x768. Jak chcesz inną, to po prostu dostosuj.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności