Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'rozdzielczością' .
-
Czołem albatrosy, kombinowałem z grafiką w cs (wiem nie powinienem) w efekcie zmieniłem rozdzielczość na tyle, że nie mogę jej zmienić na żadną inną. Czy da się zmienić rozdziałkę z poziomu konsoli? Ewentualnie poprzez Steam czy pliki typu config? Szukam najszybszego sposobu. Ewentualnie jeśli nie będzie takiej opcji to jak reinstalować cs, żeby jednocześnie zachować pliki typu skrypty i mapy (nie chce mi się tego znowu pobierać).
-
Witam, udało mi się znaleźć wersję cs 1.6 działającą dobrze na windows 8, do tej pory było to dla mnie dość problematyczne, ciężko było znaleźć taką, która działałaby jak trzeba. W tej natomiast problem jest taki, że nie ma rozdzielczości dostosowanej do mojego lapka. W każdej mam czarne pasy po bokach a sama gra jest kwadratowa. Jak mogę to naprawić nie zmieniając wersji cs?
-
Witam. Niestety to znowu ja :/ Mam kolejny problem. Po ostatnim reinstallu cs straciłem wszystkie zapisane rzeczy, które dotyczyły steam'a i Counter Strike. Jaki jest tego efekt? A no taki, że nie mogę wybrać normalnej rozdzielczości, na której grałem wcześniej. Przed reinstallem wszystko z rozdzielczością było w porządku. Teraz też mogę grać, ale tylko Display Mode Widescreen i na odpowiedniej pod to rozdzielczości. Skutkiem tego są bolące oczy (nie wiem dla mnie jakoś bardziej jaskrawe wszystko wydaje się) i rozciągnięty obraz. Przy Widecreen muszę grać tylko na rozdzielczości 1366 x 768. Jeżeli ta wartość jest inna to mam czarny pasek nawet na pół ekranu. Chciałbym dodać, że wcześniej przy standardowej dla mnie rozdzielczości nie widziałem avatarów graczy. Pamiętam, że miałem coś zapisane w Opcjach Uruchamiania (Steam - Biblioteka). Nie mogę przypomnieć jednak co i w tym problem... Proszę o pomoc w jaki sposób mogę znowu grać na opcjonalnej rozdzielczości, bo na tej nie wytrzymam nawet 30 minut. PS. Przeglądałem inne tematy o podobnym problemie jednak w żadnym nie znalazłem odpowiedzi na mój przypadek. Pozdrawiam Josh
