Skocz do zawartości
  • Postów

    1 979
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KAKAOWE OKO SAURONA

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    33
  • Darowizny

    250.00 PLN 

Treść opublikowana przez KAKAOWE OKO SAURONA

  1. get_user_flags(id) & 524288 == 524288 to jest to samo co get_user_flags(id) & ADMIN_LEVEL_H == ADMIN_LEVEL_H ADMIN_LEVEL_H = flaga "t" nmzc
  2. Ja jestem w stanie wycinać klipy z demek GOTV w 1080p60fps, także jeśli ktoś będzie mieć coś do wycięcia, to można pisać.
  3. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  4. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  5. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  6. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  7. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  8. - Jak bardzo chcesz dojebany bass w nutce?
    - Tak.

  9. Szkoda, że ruskiego rządu jeszcze nie skrytykowali.. XD
  10. SSy i demka są automatycznie nagrywane przez plugin. Ty nic nie robisz. Po prostu po meczu wrzucasz tutaj, bo jest pomysł co z tym zrobić. Co do config.cfg >> X:\steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike i klikasz PPM na config.cfg. Odznaczasz "Tylko do odczytu". Done. Wasze demka POV i SS zostaną wykorzystane na korzyść sieci, dlatego mimo wszystko fajnie będzie je zobaczyć w tym temacie.
  11. Zasady: Każdy z uczestników musi posiadać niebanowane konto steam z grą Counter-Strike 1.6. Nie przewidujemy wyjątków. Ten mecz ma być w formie zabawy, dlatego jakiekolwiek próby cheatowania/skryptowania, a także używania exploitów jest absolutnie zabronione. No chyba, że ktoś lubi być pośmiewiskiem, to zachęcam. Na TeamSpeak3 (TS3) uczestnicy powinni stawić się przynajmniej o 30 minut przed startem meczu. Przypominam, że prznajmniej, to nie to samo co bynajmniej... -.- Każdy gracz musi mieć ustawiony config.cfg z odznaczonym we właściwościach "Tylko do odczytu". Jeśli ktoś tego nie zrobi, to będzie miał do końca przezwisko na sieci HopeXs V2. Na serwerze będą nagrywane dema z waszego punktu widzenia (POV), a także HLTV. Jeśli któryś z uczestników się z tym nie zgadza, to na jego miejsce mamy już 5 ukraińców zastępców. ¯ \_(ツ)_/¯ Postaram się, żeby Ci, którzy są zainteresowani oglądaniem meczu mogli dołączyć do HLTV i oglądać mecz "Live". O ile ktoś będzie zainteresowany oglądaniem ogórka pokroju @ Haczyk w akcji. XD Każdy z uczestników ma obowiązek wstawić 4-6 demek POV, a także 4-6 screenshotów z meczu w tym temacie, żeby chłopaki z @ Sędzia ocen CS 1.6 mieli co robić, bo bidule siedzą i się opierniczają. Demka możecie wrzucać na megawrzuta.pl mega.nz lub zippyshare.com No i najważniejsze, pamiętajcie, że macie się dobrze bawić! "Counter-Strike is a team game and the team is winning" ~ Filip "NEO" Kubski. Powodzenia @ Haczyk @ PracownikTelekomunikacji @ Arawel @ rosiek. @ PyK @ Kotori @ mephist6pheles @ rADoorn @ eM! @ KossiJWP :* @ chonamate
  12. Changelog 22.02.2022 v2 - Zaktualizowano konfigurację pluginu WHBlocker. - Przetestowano wstępnie w/w konfigurację (Dzięki @ Raa(PSM) ! ) - Zaktualizowano config ESL5v5. - Dodano config na potrzeby testów na serwerze. - HLTV od teraz nagrywa demka tylko i wyłącznie podczas meczów. Dzięki temu tabela z demkami nie będzie zaśmiecona pustymi mapami. - Przetestowano wstępnie AMXMD. Nasze poczynania można zobaczyć poniżej (Dzięki @ Raa(PSM) raz jeszcze! ) A tutaj moje 2 povy: https://mega.nz/folder/8E8TmCBT#1GwIxnxIcNBQvpmzUr0keA Nie pozostaje nic innego niż poczekać na większe grono do testów. =D
  13. Changelog 22.02.2022: - Aktualizacja AMX MOD X do wersji 1.10.0. - Dodanie ReGameDLL. - Dodanie na serwer pluginu ReAimDetector w wersji 0.2.2. - Dodanie configu ESL 5on5, a także jego dostosowanie do nowej wersji silnika gry. - Aktualizacja cvarów sprawdzanych przez CvarChecker. - Konfiguracja strony z demami z serwera. Aktualny podgląd: https://o23a.hltv.org.pl/73368 - Dodanie do strony z demami logo Fragujemy, a także odnośnik do forum. - Usunięcie zbędnych pluginów metamoda. - Dodano config do AMXX w celu wyłączenia zbędnych pluginów podczas meczu. - Pełna konfiguracja pluginów: WHBlocker ReAimDetector Rechecker Plany: - Pełna konfiguracja serwera, włącznie z configami pod ClanBase/CW/Mix/ESL/FFA/Fun/1v1/2v2/3v3. Dzięki temu będzie można na nim rozgrywać turnieje sieciowe (na przykład). - Podłączenie serwera pod AMXBans.
  14. Na 25.02 serwer będzie już gotowy na tyle, że chętnie poadminuję jak na ESLu. Także owocnych zapisów.
  15. Cześć i czołem. Już jakiś czas temu na sieć dołączył serwer mixowy do CS 1.6, którego mam zaszczyt być nieoficjalnym opiekunem/właścicielem. W tym temacie będę umieszczał informacje dotyczące tego w jakim stanie jest serwer, a także jakie są plany na jego przyszłość. Mój zamysł: Ogólnie mam zamiar stworzyć serwer, który będzie można wykorzystać do gierek w "Weekendowym Graniu", ale także ma spełniać rolę serwera na wypożyczenie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w niedalekiej przyszłości otworzę serwer AutoMix, który będzie samowystarczalny. Changelog 20.02.2022: - Dodanie ReHLDS wraz z dodatkami. - Wgranie na serwer Amx Match Deluxe (AMXMD). Plugin ten będzie zajmował się automeczami na serwerze. - Konfiguracja WHBlocker. - Konfiguracja AMXX, aby nie kolidowała z typem serwera, jakim jest serwer MIX (tj. wyłączenie zbędnych pluginów, usunięcie niepotrzebnych informacji) - Konfiguracja HLTV, a także nagrywania demek, poprawa ustawień związanych z jakością dem. - Konfiguracja pluginu AMXMD, który będzie też nagrywał dema POV. - Dodanie pluginu CvarChecker, a także jego konfiguracja. Plany: - Pełna konfiguracja serwera, włącznie z configami pod ClanBase/CW/Mix/ESL/FFA/Fun/1v1/2v2/3v3. Dzięki temu będzie można na nim rozgrywać turnieje sieciowe (na przykład). - Podłączenie serwera pod AMXBans. - Pełna konfiguracja pluginu ReChecker.
  16. Demo do 12h.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności