Zasady:
Każdy z uczestników musi posiadać niebanowane konto steam z grą Counter-Strike 1.6. Nie przewidujemy wyjątków.
Ten mecz ma być w formie zabawy, dlatego jakiekolwiek próby cheatowania/skryptowania, a także używania exploitów jest absolutnie zabronione. No chyba, że ktoś lubi być pośmiewiskiem, to zachęcam.
Na TeamSpeak3 (TS3) uczestnicy powinni stawić się przynajmniej o 30 minut przed startem meczu. Przypominam, że prznajmniej, to nie to samo co bynajmniej... -.-
Każdy gracz musi mieć ustawiony config.cfg z odznaczonym we właściwościach "Tylko do odczytu". Jeśli ktoś tego nie zrobi, to będzie miał do końca przezwisko na sieci HopeXs V2.
Na serwerze będą nagrywane dema z waszego punktu widzenia (POV), a także HLTV. Jeśli któryś z uczestników się z tym nie zgadza, to na jego miejsce mamy już 5 ukraińców zastępców. ¯ \_(ツ)_/¯
Postaram się, żeby Ci, którzy są zainteresowani oglądaniem meczu mogli dołączyć do HLTV i oglądać mecz "Live". O ile ktoś będzie zainteresowany oglądaniem ogórka pokroju @ Haczyk w akcji. XD
Każdy z uczestników ma obowiązek wstawić 4-6 demek POV, a także 4-6 screenshotów z meczu w tym temacie, żeby chłopaki z @ Sędzia ocen CS 1.6 mieli co robić, bo bidule siedzą i się opierniczają. Demka możecie wrzucać na megawrzuta.pl mega.nz lub zippyshare.com
No i najważniejsze, pamiętajcie, że macie się dobrze bawić!
"Counter-Strike is a team game and the team is winning" ~ Filip "NEO" Kubski.
Powodzenia
@ Haczyk
@ PracownikTelekomunikacji
@ Arawel
@ rosiek.
@ PyK
@ Kotori
@ mephist6pheles
@ rADoorn
@ eM!
@ KossiJWP :*
@ chonamate