Skocz do zawartości
  • Postów

    1 772
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Krystek

[MTA] Admin DayZ
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    21
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Krystek

  1. To że Ja bym chciał aby taki serwer powstał, to jest oczywiste. Ale pytam ludzi czy również by chcieli. Będą głosy, reakcje, odpowiedzi to będzie można coś myśleć.
  2. Dzień dobry 😊 Wychodzę z zapytaniem do was. Mianowicie, czy jeśli serwer faktycznie miałby powstać to czy byłoby zainteresowanie takowym z waszej strony? Sam ostatnio grywałem na kilku serwerach DayZ na MTA i widzę że popyt nadal jest. Ale tak jak już mówiłem, najpierw trzeba wybadać czy jest tutaj zainteresowanie. Dajcie znać reakcjami, komentarzami. Czy bylibyście chętni grać, sprowadzić innych graczy itp. itd.
  3. Jestem ciekawy ilu z was byłoby chętnych aby faktycznie mógł powstać ponownie serwer na MTA.
  4. Nie wydaje mi się ;)
  5. To ten przepis na Bigos o który prosiłeś:


    Kiszoną kapustę posiekać niezbyt drobno, zalać niewielką ilością wody i gotować na małym ogniu z zielem ang., liścami laurowymi, pieprzem i owocami jałowca ok 1.5 h.
    Grzyby ugotować w małej ilości wody ok 20 minut. Pokroić w paski a wywar wlać do kapusty.
    Wieprzowinę i wołowinę pokroić w kawałki i podsmażyć na smalcu na złoty kolor. Cebulę drobno posiekać , przysmażyć na smalcu. Kiełbasę pokrojoną w talarki i małe plasterki szynki podsmażyć lekko na patelni. Wrzucić podsmażone mięso, kiełbasę z szynką , grzyby , cebulę do kapusty i dalej gotować na małym ogniu godzinę ( mięso powinno być miękkie)
    Pod koniec gotowania dodać do bigosu pokrojone suszone śliwki , miód i wino. Doprawić solą i pieprzem.
    Bigos ma już taki urok, że tym smaczniejszy , im więcej razy podgrzewany!!

  6. Ja od Siebie mogę dodać że wcześniej wiele razy pisałem do niego aby dał spokój i zajął się Swoim życiem. Groziłem również że sam zgłoszę sprawę na Policję. Jak widać, chłop nic Sobie z tego nie robił. Przez cały czas składał fałszywe deklaracje że się zmienił, że żałuje, że nie będzie itd. Gówno prawda, słowa rzucane na wiatr. Była jedna sytuacja gdzie on próbował mnie zaszantażować i @ GET wysyłając nam film gdzie trzyma sznurek w ręku i idzie rzekomo się powiesić. Zadzwoniłem więc na Policję w jego rejonie zamieszkania. Policja przyjechała do niego do domu i zabrali go na badania do szpitala. Po wyjściu ze szpitala przyznał się nam, że zrobił to dla atencji. Krótko, ten człowiek naprawdę nadaje się do zakładu zamkniętego. Edit. Jakby tego było mało: https://imgur.com/a/Xi2126i KONIECZNIE Z DŹWIĘKIEM!
  7. Zły dział. To jest dział dotyczący serwera MTA a nie CS. @dildocalledmarcel
  8. Dużo za późno : https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kontrole-escape-roomow-w-calej-polsce-nieprawidlowosci,897934.html
  9. Okropna tragedia. I szkoda, że u nas w kraju zawsze jest tak, że wszystko jest sprawdzane dopiero po jakiejś tragedii. Nigdy przed, nigdy. A co najlepsze, tragedia wisiała w powietrzu bo ludzie pisali tam w komentarzach jak jest tragicznie. Co do pożaru czy spłonięcia. Jest tak jak Sebox, ludzie giną od tlenku węgla. A dzieje się tak dlatego, iż krzycząc czy oddychając wdychamy to wszystko przez co dochodzi do poparzenia drug oddechowych itd. Dochodzi do uduszenia. Nigdy nie wiadomo co nam życie przyniesie, ale gdyby któreś z was znalazło się w jakimś pożarze (co mam nadzieję nigdy się nie stanie), to pamiętajcie aby starać się nie oddychać. Mamy wtedy większe szanse na przeżycie.
  10. Weź to zgól człowieniu xD
  11. Powiem tak.. No nieŚle
  12. Mam podobnie. Na początku myślałem że "przycinki" powoduje dysk. Ale w inny grach elegancko. Więc winowajcą pozostaje silnik. Jakiś update cs:go musiał coś zepsuć.
  13. Remaster drugiej części serii Sniper Elite? Tak wynika ze strony internetowej australijskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją wiekową gier. Dokładnie w Wigilię pojawił się tam wpis dotyczący Sniper Elite V2 Remastered. Teraz wystarczy tylko czekać na oficjalny komunikat od twórców lub wydawcy. Na Sieci na pewno jest wielu fanów tej kultowej serii. Zapewne wielu z was, ucieszy ten fakt że Sniper Elite V2 może doczekać się remastera. Od premiery Sniper Elite V2 minęło ponad 6 lat, a studio zdążyło już stworzyć dwie kolejne odsłony serii. Niektórzy nadal uważają, że to właśnie wydana pierwotnie na PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 część pozostaje najlepszą z cyklu. Niestety, wciąż nie wiemy, na ile informacje o remasterze mogą się potwierdzić. Studio odpowiedzialne za serię "Rebelion" nie wydało jeszcze żadnego oświadczenia, ale jest to zapewne kwestia kilku godzin. Sklasyfikowanie gry raczej nie jest przypadkowe. Sam osobiście jestem jak najbardziej na TAK na taki remaster jako iż jestem fanem serii. Silnik z czwartej części, przeniesiona mechanika jak i świetne ulepszone kamery śmierci. Byle cena nie była zaporowa.
  14. Logując się do gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege między 24 grudnia a 1 stycznia, otrzymamy darmowego operatora z lat 1-3 lub w przypadku posiadania już wszystkich – 25 000 pkt rozgłosu. Skorzystałeś? Pochwal się jakiego operatora otrzymałeś !
  15. Kilkanaście wybranych ciekawych tytułów ?-75% – Jurassic World Evolution – 49.99zł -40% – Project Zomboid – 32,39 zł -75% – Ryse: Son of Rome –12,25 zł -50% – Grand Theft Auto V – 64,95 zł -50% – Steam Controller – 109,99 zł + koszty przesyłki ?-85% – Tom Clancy’s The Division™ Gold Edition – 53,98 zł ?-85% – The Orange Box – 10,79 zł -50% – Dead by Daylight – 35,99 zł -75% – The Long Dark – 26,99 zł -80% – Watch_Dogs2 Deluxe Edition – 57,98 zł -75% – Stellaris – 35,74 zł (Greg) -76% – Planet Coaster– 38,87 zł -75% – DARK SOULS™ III – 49,99 zł -70% – Left Alone – 7,64 zł ?-65% – Disgaea – 18,99 zł ?-65% – The End Is Nigh – 18,99 zł -85% – The Talos Principle – 21,44 zł -50% – Vaporum – 35,99 zł -50% – Danganronpa: Trigger Happy Havoc – 35,99 zł -50% – Danganronpa 2: Goodbye Despair – 35,99 zł -33% – Graveyard Keeper – 48,23 zł -50% – Hellblade: Senua’s Sacrifice – 53,99 zł ?-67% – Assassin’s Creed® Origins – 82,46 zł ? Wersja pudełkowa do odbioru w sklepach NeoNet - 49,99 zł !! https://www.neonet.pl/gry-na-pc/cenega-assassin-s-creed-origins.html -67% – Assassin’s Creed® Origins – Season Pass – 52,76 zł -85% – Deus Ex: Mankind Divided – 16,04 zł -15% – Behold the Kickmen – 12,31 zł -75% – Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura – 6,36 zł -75% – Shadow Man – 4,49 zł -50% – Assassin’s Creed® Odyssey – 124,95 zł -60% – Far Cry® 5 – Gold Edition – 143,96 zł -60% – ARK: Survival Evolved – 71,99 zł -70% – D4: Dark Dreams Don’t Die -Season One – 16,19 zł -70% – Dying Light Enhanced Edition + Killing Floor 2 Bundle – 47,51 zł (cena dla posiadaczy Killing Floor 2) -67% – Battle Chasers: Nightwar – 39,59 zł -75% – The Witness – 35,74 zł ?-70% – Neverwinter Nights: Enhanced Edition – 21,59 zł -60% – Pyre – 28,79 zł -75% – Transistor – 17,99 zł -70% – Skylar & Plux: Adventure On Clover Island – 16,19 zł -75% – DRAGON BALL XENOVERSE – 37,47 zł -75% – DRAGON BALL XENOVERSE 2 – 39,97 zł -60% – F1 2018 – 85,99zł -85% – Just Cause™ 3 – 16,49 zł -75% – Zeus + Poseidon – 10,60 zł -50% – Beast Battle Simulator – 17,99 zł -90% – Divinity Anthology – 10,79 zł -80% – Regions Of Ruin – 8,79 zł -75% – FTL: Faster Than Light – 8,99 zł -60% – DRAGON BALL FighterZ – 87,99 zł -90% – Kane & Lynch Collection – 9,85 zł -75% – The Longest Journey Bundle – 50,37 zł -90% – Penumbra Collectors Pack – 3,59 zł -40% – CHUCHEL – 17.99zł
  16. Krystek

    [KOSZ] Co z serwerem?

    Widocznie są ku temu powody. MTA to nie kłębek świata. Na chwilę obecną są inne priorytety a poza tym są święta. Zamiast stękać, jęczeć i klikać "odśwież" spędź czas z rodziną. Skupcie się na świętach. Poza tym jak już @teeZ napisał, zresztą wiele razy było wam to wałkowane. Wszelkie informacje co do serwera, przede wszystkim podajemy na Facebooku. A po drugie, nikt nie podał dokładnej daty startu. Wszelkie daty, wy Sobie sami wymyślacie po czym puszczacie taką plotę w "świat" a nam się potem obrywa. Obrywa za coś, czego nie zdeklarowaliśmy. Także proszę czekać. Więcej informacji wkrótce.
  17. @PACIU Szpitale i apteki mają funkcjonować normalnie
  18. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
  19. Właściciel grupy, został permanentnie zbanowany za próbę oszustwa. Przez co temat, zostaje przeniesiony do archiwum.
  20. Oraz przepustka Premium za darmo: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass
  21. CZ 550 zdecydowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności