Skocz do zawartości

[CS 1.6] Dyskusja o zmianach na serwerze ZOMBIE INFECTION


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 933
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tez mi się podoba ten pomysł :)

Opublikowano
16 godzin temu, Kowboj napisał:

Propozycja dotycząca losów /los, tak jak jest możliwość wylosowania przez humana zarażenia przemiany w zombiaka to też proponuje możliwość wylosowania anti, będąc zombiaczkiem :) 

Już to widzę, losik na środku mapy cyk zarazony jestes, teoretycznie można iść do kampy i liczyc na wyleczenie, wydaje mi się że to będzie dość ciężkie w zastosowaniu i mało efektywne.

  • Właściciel
Opublikowano

Większych zmian należy spodziewać się pod koniec wakacji / początek. Są wakacje, więc my też udajemy się na odpoczynek ( ew. drobne zmiany będą wprowadzane, np. na forum czy reset rankingu ).

Opublikowano

Pepek dlaczego mało efektywne? Po prostu wpisujesz los, czaisz się przy kampie i jak wylosujesz to wbijasz. Proste jak budowa cepa

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano
11 godzin temu, pEpekkkkkkkkkk napisał:

Już to widzę, losik na środku mapy cyk zarazony jestes, teoretycznie można iść do kampy i liczyc na wyleczenie, wydaje mi się że to będzie dość ciężkie w zastosowaniu i mało efektywne

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale /los nie ma dobrego balansu i tu potrzeba zmian. Jakich? Temat jest otwarty więc trzeba się wzajemnie wysłuchać i osiągnąć konsensus. 

  • 2 lata później...
Opublikowano

1. Propozycja efektów pogodowych, takich jak opad śniegu, deszczu, burzy piaskowej - przystosowany efekt pogodowy do aktualnie granej mapy.

2. Niepokojącą muzyka w tle - mająca zwiększyć immersje gry i wyczucie się w klimat zombie mod. Nie mówię tu o  ścieżce dźwiękowej jak do filmu, ale o dwóch, trzech motywach muzycznych. 

3. Większą ilość skinów broni dla premium . Poza skinem do ak, m4, deagla i awp nie ma innych skinów. Nie mówię, żeby nimi nasrac, ale podmiana np. Modeli shotgunow, które są dość często używane może zachęcić graczy do wykupienia premium. 

  • Właściciel
Opublikowano
31 minut temu, Sunwolf napisał:

3. Większą ilość skinów broni dla premium . Poza skinem do ak, m4, deagla i awp nie ma innych skinów. Nie mówię, żeby nimi nasrac, ale podmiana np. Modeli shotgunow, które są dość często używane może zachęcić graczy do wykupienia premium. 

 

Pracujemy nad tym.

Opublikowano
9 godzin temu, GET napisał:

 

Pracujemy nad tym.


To jeśli można poprosić też aby dało się wyłączyć te skiny..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

-Dodanie kilka nowych map na serwer.

-Dodanie nowych skinów dla graczy posiadających premium jak i równierz kilka nowych modeli.

-Dodanie kilka nowych itemów w losie.

Opublikowano

kolejny pomysł zainsporiowany filmikiem z dawnych zm mod.

- ściemnienie map i dodanie granatu rozświetlającego okolice. 

  • 1 rok później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony jako nieaktualny i przeniesiony do Archiwum serwerów

[!] Treści zawarte w tym temacie mogą być dalej przydatne i z tego względu pozostaną do dalszego wglądu!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności