Jump to content

Kowboj

Excluded
 • Content Count

  250
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kowboj last won the day on March 23

Kowboj had the most liked content!

Community Reputation

293 Znakomita

6 Followers

About Kowboj

 • Rank
  Przebojowy fragowicz
 • Birthday 06/02/1995

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  kicha original
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE

Recent Profile Visitors

2,035 profile views
 1. @ danse. Niech się chłopak nie trudzi, bo dwie poprzednie skargi nie zostały sprawdzone na czas linki do dema wygasły, przecież wy macie wakacje, po co chłopakowi dawać nadzieje Ty rozpatrzysz tę skargę? Jak tak to powrzucam trochę materiału, bo mi zalega, ale póki co nic więcej nie wstawiam od ostatniej nierozpatrzonej skargi z 21 lipca i wielce obrażonego geta który oburzył się że piszę do niego o opłakanej sytuacji na serwerze gdy on szykuje się do wyjazdu cytuje: " [URLOP] GET 33611 Odpowiedziano: Niedziela o 01:46 Jesteś pierdolniętym zjebanym człowiekiem. Typowa polska kurwa jebana. Zamiast udać się z tym do kogoś, kto mnie zastępuje to złośliwie wypisujesz do mnie wiedząc, że będę wyjeżdżał. I jeszcze jak usuwam priv, to wyrzygujesz, że urlop ważniejszy. Psychol jebany." Ciekawe kto tu kogo zastępuje
 2. Nazwa mapy: zm_pool_evil Link do mapy: https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3401/ Screeny lub opis mapy: Dlaczego chciałbyś tę mapę u nas na serwerze: Po pierwsze i ważne jest klimat 2. stawiam, że ta mapa przyniesie dynamiczną rozgrywkę przy 20+ osobach myślę, że mapa zacznie się stawać coraz mniejsza co za tym idzie szybka akcja brak nudy 3. jako że jest już szeroki wachlarz map proponuje zastąpienie jej na rzecz mapy zm_fg_las, która jest o wiele większa niegrywalna nielubiana, jeżeli znajdzie się tu jakiś fan tej mapy, to kapelusz z głowy. Pozdrawiam, Kowboj.
 3. Zrealizujcie to proszę bo ludzie serio przez to padają dziś trafiło na mnie odsyłam do linku
 4. Skarga na: gracza Nick podczas gry: Kowboj Nick osoby oskarżonej: Сочный кпитор Dlaczego składasz skargę: bezpodstawne rozbijanie boxów, teamkill Data zdarzenia: 2021-07-21 16:44 Opis zdarzenia: 22:37 Сочный кпитор Zaczyna rozwalać boxy ja wchodzę do kampy, polując na zombie wszedłem na samą górę, cofając się w głąb kampy, mając full hp ginę z momentem zniszczenia drugiego boxa jest to skarga na gracza i prośba o zrealizowanie wcześniej już wspomnianych propozycji odnośnie tej mapy. Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2107211644-zm_frosty-1626878640-1626880740.zip Pozdrawiam, Kowboj.
 5. @ chicken Liczyłem na to, że ktoś to poruszy, żeby mój wykład nie był zbyt długi i nie zraził do czytania. Myślę, że uczciwie będzie jednak ją pozostawić, gdyż ma mniejszy zasięg oraz nie zaraża od razu po rzuceniu rozważni gracze, słysząc jej dźwięk pozostają na moment w bezpiecznej odległości, przeżywając a gdy human rzuci pipenade wystarczy rozważnie użyć szalonego i przetrwać atak szyszka ma też tę przewagę nad pipenade, że gdy zarazisz szyszką rzucającego pipenade to neutralizujesz ją, więc jednak szyszka tutaj jest zbyt overpowered.
 6. Witam, mam do zaoferowania jedną zmianę odnośnie mapy zm_anekin_house_v4 chodzi o wyłączenie opcji kupna szyszki, gdyż skutki jej rzucenia przeważają skutecznością i ogromną liczbą zarażeń nawet nad mapami typu ze_ escape wiem, że realizacja projektu wyłączenia szyszki na jednej z map ze_ w celu testu, czy się to przyjmie jest już w toku, jednak na mapie zm_anekin_house_v4 wydaje mi się, że jest to wręcz wskazane i konieczne, gracze którzy mają szyszkę są oskarżani o podkładki, a gracze zarażeni obrażają się i nawołują do pisania rtv jeszcze inni wychodzą jak tylko widzą, że następną mapą będzie anekin bądź tuż przed jej rozpoczęciem, pisząc na czacie niepochlebne komentarze odnośnie zm_anekin_house_v4 wydaje mi się, że rozmiar tej mapy, a co za tym idzie wręcz dziecinnie łatwe masowe zarażenia już w pierwszej rundzie bez żadnych wspomagaczy pozwala na dynamiczne prowadzenie rozgrywki, a szyszka rujnuje cały zamysł tej mapy, powodując u graczy wyścig szczurów i nagminne łamanie regulaminu celem zdobycia punktów na szyszkę. Temat pozostawiam do szerszej dalszej dyskusji. Pozdrawiam, Kowboj.
 7. Biorę Udział! i wyzywam @ chicken , @ Martyyna @ KolegaDaniel oraz @ ła sa so na pojedynek piosenkowy! lets fight!
 8. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie! AWE AWE AWE MARYJA!
 9. "Większych zmian należy spodziewać się pod koniec wakacji / początek. Są wakacje, więc my też udajemy się na odpoczynek ( ew. drobne zmiany będą wprowadzane, np. na forum czy reset rankingu )." To nie aprobata więc pytam się jak człowiek czy jesteś przychylny pomysłowi teraz macie wakacje wspaniale miłego życzę ale to brzmi jakbyś mówił "teraz nie zawracaj dupy"
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy