Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'drużyna' .
-
Cześć! Ze względu na zawarcie współpracy z legendarną siecią serwerów - Fragujemy, postanowiliśmy opowiedzieć wam coś o sobie! Arion Esports jest to nowy projekt, który powstał w marcu ubiegłego roku. Formacja została utworzona z inicjatywy dwóch bliskich znajomych. Głównym zapalnikiem oraz przyczyną jej stworzenia było zniesmaczenie licznymi organizacjami, które upadały po krótkim okresie czasu z równych powodów, lecz w głownej mierze przez złe zarządzanie i kierowanie. Dlatego zdecydowaliśmy się na taki krok, dzięki któremu będziemy mieli pełną decyzjność, będziemy wstanie sami decydować jak to wszystko ma wyglądać, na jakich zasadach będziemy działać. Doskonale wiemy że na wszystko potrzeba czasu i wytrwałości, przez co jesteśmy bardzo cierpliwi i dlatego też stale szlifujemy swoje umiejętności zarówno w grze, jak i w kwestiach sterowania oraz zarządzania organizacją. Naszym długoterminowym celem jest zbudowanie solidnej i rozpoznawalnej marki, która będzie w stanie rywalizować z najlepszymi ekipami na polskim - a w przyszłości może i na europejskim podwórku, natomiast obecnie priorytetem jest dla nas przedostanie się do Ligi Rising w projekcie ArrMY, póki co jesteśmy na dobrej drodze do zrealizowania tego założenia, ponieważ po czterech kolejkach mamy bilans 4-0. W tym momencie posiadamy wyłącznie jedną dywizję w Counter Strike: Global Offensive i nie mamy również w planach tworzenia innych, dodatkowych dywziji z gier typu : Valorant, LoL. Liczymy że ta krótka - lecz treściwa prezentacja, zachęci was do zainteresowania się tym projektem, oraz do śledzenia naszych poczynań w wirtualnym świecie.
- 2 odpowiedzi
-
- 21
-
-
-
Mamy to! Polska ekipa pod dowództwem Piotra “Izaka” Skowyrskiego pokonała drużynę HenryG w finale ASUS ROG Join The Republic Challenge! Nie mogło być inaczej i to polska drużyna zwyciężyła ASUS ROG Join The Republic Challenge. Pojedynek rozpoczął się od Inferno, które po stronie antyterrorystów należało do naszych rodaków. Ekipa Piotra “Izaka” Skowyrskiego prowadziła aż 10:1, jednak zawodnicy z Wielkiej Brytanii odrobili nieco stratę i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5. Po zmianie stron gra była bardziej wyrównana, lecz to Polacy odnieśli zwycięstwo wynikiem 16:10. Następnie gracze przenieśli się na Nuke, który na tym turnieju dobrze leżał polskim zawodnikom. Tym razem nie mogło być inaczej, chociaż było o wiele trudniej niż poprzednio. Izak i spółka na początku drugiej mapy mieli dość spore problemy z bronieniem bombsite’ów, jednak udało się wyjść na prostą i wygrać dziewięć rund. Po przejściu do terrorystów szybko opanowali przebieg spotkania i wygrywali aż 14:8. Do gry starali się jeszcze wrócić przeciwnicy, lecz spotkanie zakończyło się wygraną naszych rodaków 16:11. Team Izakoo vs Team HenryG – 2:0 Inferno – 16:10 Nuke – 16:11 Skład ROG IzakOOO 1. Piotr 'izak' Skowyrski 2. Olek 'hades' Miskiewicz 3. Adrian 'Zorineq' Kołodziejski 4. Pawel 'saju' Pawelczak 5. Kamil 'Sobol' Sobolewski Skład ROG HenryG 1. Filip 'tudsoN' Tudev 2. Russel 'Russ' Mendes 3. Yaroslav 'isk' Issakov 4. Jake 'Jak3y' Elton 5. Henry 'HenryG' Greer Źródło by izaktv. https://izaktv.pl/druzyna-izaka-triumfuje-na-asus-rog-join-the-republic-challenge/?fbclid=IwAR25Ael-dDWkvoqpVoWgMGx9unC14b6hYz-FNCR2-j2FKuknTu4WEI3fANE Facebook: https://www.facebook.com/izaktv/
-
[NIEAKTUALNE!] Hej, cześć i czołem! Z tej strony Dominik aka Dominico de la Bomba aka Lumcia Gumcia aka LuumeeN. Może mnie znacie, a może i nie, ale jednego możecie być pewni, w naszej wielbionej przez samego Jezuska Chytruska grupie nie ma nudy, a skill to nasze drugie imię. Potrafisz zaliczać sanchezem każdą latarnię na drodze? Potrafisz zabić swojego kompana z drużyny jednym strzałem, podczas gdy w przeciwników musisz wystrzelać co najmniej dwa magazynki? Nie odróżniasz San Fierro od Las Venturas? Trafiłeś w idealne miejsce. Nie będę pisał co oferujemy, nie będę pisał co oczekujemy od was, bo jest to kompletnie zbędne. Jeżeli jesteście zainteresowani, to po prostu napiszcie do mnie na priv, a ja wam podeślę tsa na którym się zgadujemy. W naszym gronie nie ma zwykłej gry, ustanowiliśmy własną definicję gry w MTA z ekipą i będziemy się jej trzymać jak najdłużej. Każdego zainteresowanego zapraszam jeszcze raz na priv, nieważny dla nas jest wiek, nieważne dla nas jest wasze KD. Jeżeli jesteś spoko człowiekiem, z poczuciem humoru, dystansem do siebie i świata, to na pewno odnajdziesz się u nas i nie pożałujesz czasu spędzonego z nami. Strzałeczka wszystkim, czekamy na was misie!
-
Cześć, Witam. Szukam 3-5 osób chętnych do gry wspólnej, survival defense wymagany ts3. Mam zamiar stworzyć grupkę osób grających razem, nie grając na top frag czy też inne wzmagania. Siedzimy na ts ugadujemy co i jak, gramy taktycznie bez żadnych osobistych gierek no chyba że sytuacja tego wymaga ale to wiadome. Nie mam czasu grać co dzień i non-stop dlatego stworzenie takiego teamu wydaje mi się dobrym pomysłem, chętnych zapraszam pod temat albo pw. Dziękuje. Pozdrawiam
-
Po dziewięciu miesiącach przerwy duńska organizacja Vexed Gaming postanowiła powrócić do rywalizacji w Counter-Strike: Global Offensive. Nowym nabytkiem Vexed okazał się francusko-belgijski skład, występujący dotychczas w barwach Platinium eSport. Największym dotychczas sukcesem zespołu prowadzonego przez Pierre’a „NpK” Henkineta jest awans na zawody eSports World Convention 2016. Tam drużyna nieoczekiwanie dotarła aż do półfinału. pokonując wcześniej m.in. Epsilon eSports czy iGame.com. – Brakowało nam organizacji, która pomogłaby wejść nam na wyższy poziom. Jednak podpisanie umowy z Vexed to niesamowita szansa dla całej naszej drużyny – nie krył ekscytacji jeden z nowych zawodników organizacji, Victor „Roombang” Henkinet. – Wiemy, że ich poprzedni zespół awansował na dwa majory i jest to dla nas ogromna motywacja. Jesteśmy młodym teamem, ale chcemy udowodnić, że stać nas na wiele. Wiemy, że przed nami sporo pracy, ale jednocześnie liczymy, że uda man się spełnić pokładane w nas nadzieje. Nowy skład Vexed Gaming prezentuje się następująco: François „AmaNEk” Delaunay David „devoduvek” Dobrosavljevic Ali „hAdji” Hain Steve „jarod” Cohen Victor „Roombang” Henkinet Pierre „NpK” Henkinet – trener Przypomnijmy, że poprzednio Vexed zatrudniało polski zespół, wraz z którym osiągało bardzo dobre wyniki, awansując m.in. na dwa majory. Współpraca jednak nie zakończyła się najlepiej, gdyż wyszło na jaw, że organizacja zalega z wypłatami dla zawodników. Źródło: cybersport.pl
-
Illuminar Honor Gaming rozstaje się z drużyną League of Legends
NervousReckless opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Polska organizacja Illuminar Honor Gaming posiadajaą dotychczas w swoich szeregach dywizję League of Legends poinformowała w ostatnim czasie swoich fanów za pośrednictwem Facebooka o rozstaniu się właśnie ze wspomnianą już drużyną. IHG wprawdzie nie zamieściło w tym oświadczeniu informacji jaki jest powód podjęcia takiej decyzji, jednak wydaje się iż spory wpływ na to mogły mieć niesatysfakcjonujące wyniki osiągane przez ten zespół w ostatnim czasie – drużynie tej nie udało się odnieść sukcesu na rozgrywanych nie tak dawno Mistrzostwach Polski, a w dodatku po raz drugi z rzędu nie udało się jej dostać do kwalifikacji do EU Challenger Series. Team ten w barwach Illuminar Honor Gaming wystąpi jeszcze podczas rozgrywanego 28-29 Maja Esport Now we Wrocławiu, a także odbywającego się 11-12 Czerwca x-kom CLASH w Częstochowie. Póki co nie wiadomo jakie plany na przyszłość mają zawodnicy tworzący w ostatnim czasie IHG i czy planują oni nadal rywalizować w takim samym lub zbliżonym składzie, czy może rozstanie się z dotychczasową organizacją będzie równoznaczne z rozpadem całego zespołu. Wraz z oświadczeniem o rozstaniu się ze swoją dywizją League of Legends Illuminar zamieściło również krótki materiał wideo przedstawiający pokrótce historie tej drużyny. Film ten znaleźć możecie poniżej. Dla przypomnienia główny roster Illuminar Honor Gaming w ostatnim czasie prezentował się w następujący sposób: Jakub „Kubon” Turewicz – Top Wojciech „Tabasko” Kruza – Jungle Remigiusz „Overpow” Push – Mid Jakub „Creaton” Grzegorzewski – ADC Patryk „Mystiques” Piórkowski – Support -
Jaka jest Wasza ulubiona druzyna :D?
-
LDLC z nową drużyną. Ex6TenZ w składzie
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Wcześniejsze plotki znalazły w końcu swoje potwierdzenie – Kévin „Ex6TenZ” Droolans znalazł się w nowym składzie francuskiej formacji LDLC. Organizacja potwierdziła, że poza nim, drużynę tworzyć będzie m.in. dwóch byłych graczy LDLC White oraz jeden z LDLC Blue. Droolans pozostawał bezrobotny od czasu zakończenia majora MLG Columbus, gdy opuścił szeregi G2 Esports. Z kolei samo LDLC przed kilkoma dniami zakończyło współpracę z obiema sygnowanymi przez siebie ekipami – White oraz Blue. Poza Droolans, w skład nowego zespołu wejdą Matthieu „matHEND” Roquigny i Antoine „to1nou” Pirard z LDLC White, Charbel „BouLy” Naoum z LDLC Blue oraz Alex „ALEX” McMeekin z Platinium. Nowy skład LDLC: Kévin „Ex6TenZ” Droolans Antoine „to1nou” Pirard Matthieu „matHEND” Roquigny Charbel „BouLy” Naoum Alex „ALEX” McMeekin Źródło: http://cybersport.pl -
Północnoamerykańska organizacja NRG eSports, której właścicielami są osoby posiadające udziały w występującym w NBA zespole Sacramento Kings, ogłosiła pozyskanie drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Barwy NRG reprezentować będą między innymi dwaj byli podopieczni mousesports – gob b oraz LEGIJA. W zespole jest trzech graczy z Ameryki i dwóch z Europy. Oprócz goba b i LEGIJI w ekipie znaleźli się również ptr, just9n i SileNt3m oraz ptr. Dwaj ostatni zawodnicy ostatnio reprezentowali barwy Method. ptr w przeszłości był graczem Luminosity, CLG, czy Splyce. Ostatnią drużyną goba b było mousesports, zaś LEGIJA zajmował się trenowaniem aktualnych podopiecznych FaZe, lecz zdecydował się powrócić do profesjonalnego grania. Zespół ten będzie reprezentował barwy NRG eSports, które dotychczas miało w swoich szeregach wyłącznie skład League of Legends. Pierwszym sprawdzianem NRG eSports będzie występ w turnieju ostatniej szansy o slota na finałach kwalifikacji do MLG Columbus 2016. Rywalem NRG w pierwszej rundzie będą zawodnicy OpTic Gaming. Aktualny skład NRG eSports: Justin „just9n” Ortiz Samuel „SileNt3m” Portillo Peter „ptr” Gurney Fatih „gob b” Dayik Nikola „LEGIJA” Ninić Źródło: http://cybersport.pl/44442/nrg-esports-z-druzyna-csgo/
-
Tuż po rozstaniu z Fnatic, Markus „pronax” Wallsten zapowiedział, że w niedługim czasie zamierza powrócić do profesjonalnej gry. Jak się okazało, nie musieliśmy czekać nadzwyczaj długo. Szwed postanowił wznowić karierę na krótko przed turniejami kwalifikacyjnymi do IEM Katowice oraz ESL Expo Barcelona. Debiutanckie występy, wbrew obiecującym prognozom, nie były zbyt pomyślne. Nowo uformowany zespół pronaxa, składający się m.in. z takich graczy jak twist czy schneider, w obu przypadkach odpadł z rozgrywek kończąc przygodę na 1/16 finału. Ciężko jest przewidzieć jak będzie kreowała się przyszłość drużyny występującej obecnie pod nazwą TA. Póki co, żaden z członków zespołu nie postanowił wydać oficjalnego oświadczenia. Skład TA prezentuje się następująco: Markus „pronax” Wallsten Andreas „schneider” Lindberg Jonathan „DevilWalk” Lundberg Mathias „pauf” Köhler Simon „twist” Eliasson Źródło: http://cybersport.pl/44218/pronax-powroci-z-nowa-druzyna/
-
Copenhagen Wolves zaprezentowało nową drużynę Counter-Strike: Global Offensive. Barw duńskiej organizacji e-sportowej bronić będą byli zawodnicy dotychczas występujący pod nazwą unu.AiN. W jego skład wchodzi pięciu Duńczyków. W nowej ekipie Copenhagen Wolves jest kilku rozpoznawalnych na europejskiej scenie graczy. Zaliczyć można do nich chociażby HUNDENA, który w przeszłości grał pod banderą Reason i SK, czy gla1ve’a, który ma za sobą występy w ESC, 3DMAX oraz Anexis. Pierwszą ligą, w której unu.AiN zagra już w nowych barwach będzie Operation: Kinguin #2. Duńczycy otrzymali do niej bezpośrednie zaproszenie. Aktualny skład Copenhagen Wolves: Lukas „gla1ve” Rossander Nicolai „HUNDEN” Petersen Danni „smF” Dyg Marco „Snappi” Pfeiffer Martin „percy” Wessel Źródło: http://cybersport.pl/44165/copenhagen-wolves-z-druzyna-csgo/
-
- copenhagen
- wolves
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze zapowiedzi dotyczące tego, że Gambit Gaming ma zamiar zainwestować w scenę Counter-Strike: Global Offensive. Organizacja ogłosiła zakontraktowanie drużyny składającej się z dwóch Rosjan, dwóch Kazachów i Fina. Od teraz Gambit będzie reprezentowany przez drużynę wywodzącą się w większości z regionu CIS. Skład zapowiada się dość obiecująco. Zespół, który tworzą między innymi Dosia i AdreN zapewnił już sobie udział w lanowych finałach Minora dla ekip ze wschodniej części Europy. 22-24 stycznia w Mińsku podopieczni Gambit walczyć będą o wyjazd na kwalifikacje do MLG Columbus. Skład Gambit Gaming: Mikhail „Dosia” Stolyarov Dauren „AdreN” Kystaubayev Rustem „mou” Telepov Dmitry „hooch” Bogdanov Jan „wayLander” Rahkonen Źródło: http://cybersport.pl/43665/gambit-z-druzyna-csgo/
-
Team Refuse z polską drużyną CS:GO
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Team Refuse poinformował o pozyskaniu nowej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Barwy tej organizacji będzie reprezentował zespół składający się z pięciu Polaków. Ich ostatnim osiągnięciem jest zwycięstwo w CEVO Holiday Classic. Pod banderą Refuse występować będą dobrze znani na rodzimej scenie zawodnicy, jak chociażby Morelz czy Sany. Oprócz zwycięstwa we wspomnianym turnieju CEVO Polacy zdołali także zakwalifikować się na Płońsk eSport Challenge. Paweł „apaxi” Marcinek, menadżer formacji, w wydanym oświadczeniu przyznał, że skład otrzymał wiele ciekawych ofert, ale ta od Refuse była najkorzystniejsza. Aktualny skład Team Refuse: Mateusz „Matty” Kołodziejczyk Piotr „Morelz” Taterka Rafał „Sany” Pietrzak Michał „Mono” Gabszewicz Paweł „Reatz” Jańczak Źródło: http://cybersport.pl/43547/team-refuse-z-polska-druzyna-csgo/ -
Zgodnie z tym, o czym się mówiło, OpTic reprezentowane będzie przez byłych zawodników Conquest. Gracze ci pozostawali bez żadnego sponsora od końcówki 2015 roku. Mówi się jednak, że już gdy odchodzili z ów organizacji dogadani byli z OpTic. Inne plotki głoszą z kolei, że amerykańska organizacja wcześniej chciała zakontraktować zawodników Question Mark. OpTic ma w planach zamieszkanie w gaming housie. Drużyna najprawdopodobniej występowała będzie w transmitowanej w telewizji lidze ELEAGUE. Pierwszym rywalem tej drużyny w nowych barwach będzie polskie Lounge Gaming. Obie ekipy spotkają się 7 stycznia w finale zmagań Road to Las Vegas. Aktualny skład OpTic Gaming: Damian „daps” Steele Shahzeb „ShahZaM” Khan Keith „NAF-FLY” Markovic Will „RUSH” Wierzba Peter „stanislaw” Stanislaw Źródło: http://cybersport.pl/43500/optic-z-druzyna-csgo/
-
Amerykańska organizacja SPLYCE po niedawnym rozstaniu z drużyną Counter-Strike: Global Offensive od razu zapowiedziała chęć dalszej inwestycji w tę scenę. Zaprezentowała właśnie została nowa ekipa, która będzie reprezentowała żółte barwy. Do SPLYCE dołączyli byli reprezentanci 3sUP. W ostatnich meczach drużyna ta występowała pod nazwą Dogmen. Aktualnie w jej składzie jest czterech zawodników. Poszukiwania ostatniego gracza wciąż trwają. Niebawem mamy poznać ostatni element tej ekipy. SPLYCE pokusiło się także o zatrudnienie trenera. Na tym stanowisku pracował będzie Garret “Grt” Bambrough. Skład SPLYCE: Jason „jasonR” Ruchelski Abraham „abE” Fasli Arya „arya” Hekmat Andrew „Professor_Chaos” Heintz Źródło: http://cybersport.pl/43462/splyce-z-nowa-druzyna-csgo/
-
Witam , zbieram ludzi na serwer MTA:DayZ aby razem zagrać , serwer świeci pustkami więc przydało by się dam wejść z chociaż teamem liczącym 3 osoby , wtedy ktoś by wbił . Szukam graczy ogarniętych nie jest wymagany żaden skype ts itp , lecz jak by ktoś miał to byśmy mogli z tego skorzystać . Będzie to gra na luzie zbieranie itemów może w przyszłości wojny timowe itp . Wzór . Nick w grze: Wiek: Coś o sobie: I czy posiadamy skype ts itp.
- 1 odpowiedź
