Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'asus' .
-
Witam. Po włączeniu pokazuje sie logo asus, później gaśnie podświetlenie matrycy i nic nie widać, po około 20 minutach wszystko wraca, ale mruga ekran i paski się pojawiają. Po około 40 minutach wszystko jest ok i działa jak nowy. Czasami po uruchomieniu ekran jest normalnie caly czas, ale mruga. Jak już ustaje po tych 40 minutach to można korzystać i nie dzieje się cały dzień. Gdy wyłączy się i tak jak by ostygnie i kolejnego dnia to samo.
-
Mamy to! Polska ekipa pod dowództwem Piotra “Izaka” Skowyrskiego pokonała drużynę HenryG w finale ASUS ROG Join The Republic Challenge! Nie mogło być inaczej i to polska drużyna zwyciężyła ASUS ROG Join The Republic Challenge. Pojedynek rozpoczął się od Inferno, które po stronie antyterrorystów należało do naszych rodaków. Ekipa Piotra “Izaka” Skowyrskiego prowadziła aż 10:1, jednak zawodnicy z Wielkiej Brytanii odrobili nieco stratę i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5. Po zmianie stron gra była bardziej wyrównana, lecz to Polacy odnieśli zwycięstwo wynikiem 16:10. Następnie gracze przenieśli się na Nuke, który na tym turnieju dobrze leżał polskim zawodnikom. Tym razem nie mogło być inaczej, chociaż było o wiele trudniej niż poprzednio. Izak i spółka na początku drugiej mapy mieli dość spore problemy z bronieniem bombsite’ów, jednak udało się wyjść na prostą i wygrać dziewięć rund. Po przejściu do terrorystów szybko opanowali przebieg spotkania i wygrywali aż 14:8. Do gry starali się jeszcze wrócić przeciwnicy, lecz spotkanie zakończyło się wygraną naszych rodaków 16:11. Team Izakoo vs Team HenryG – 2:0 Inferno – 16:10 Nuke – 16:11 Skład ROG IzakOOO 1. Piotr 'izak' Skowyrski 2. Olek 'hades' Miskiewicz 3. Adrian 'Zorineq' Kołodziejski 4. Pawel 'saju' Pawelczak 5. Kamil 'Sobol' Sobolewski Skład ROG HenryG 1. Filip 'tudsoN' Tudev 2. Russel 'Russ' Mendes 3. Yaroslav 'isk' Issakov 4. Jake 'Jak3y' Elton 5. Henry 'HenryG' Greer Źródło by izaktv. https://izaktv.pl/druzyna-izaka-triumfuje-na-asus-rog-join-the-republic-challenge/?fbclid=IwAR25Ael-dDWkvoqpVoWgMGx9unC14b6hYz-FNCR2-j2FKuknTu4WEI3fANE Facebook: https://www.facebook.com/izaktv/
-
Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce GTX 1070
Adek opublikował(a) temat w Dyskusje wokół komputerów
ASUS ROG przedstawia Strix GeForce GTX 1070, nową kartę graficzną dla graczy, która oferuje obsługę wirtualnej rzeczywistości, zapewnia wyjątkową wydajność, zaawansowane chłodzenie, a także możliwość dostosowania do indywidualnych gustów. Kartę ROG Strix GeForce GTX 1070 wyposażono w szereg technologii, które dostępne są tylko w produktach ASUS. DirectCU III z technologią wentylatora 0db, która zapewnia maksymalny przepływ powietrza, uzyskując temperaturę niższą o 30% i trzykrotnie cichszą pracę, a także ASUS FanConnect - złącza wentylatora kontrolowane przez GPU, które można podłączyć do wentylatorów systemowych, aby uzyskać dodatkowe, ukierunkowane chłodzenie. Jedyna w branży technologia Auto-Extreme z komponentami Super Alloy Power II zapewnia najwyższą jakość i niezawodność działania . ROG Strix GeForce GTX 1070 umożliwia pełną personalizację dzięki oświetleniu Aura RGB. Konstrukcja z dwoma portami HDMI to ukłon w stronę entuzjastów rzeczywistości wirtualnej, którzy mogą bez obaw podłączyć swój sprzęt i w dowolnej chwili zanurzyć się we wciągającej rozgrywce. GPU Tweak II z narzędziem XSplit Gamecaster pozwoli intuicyjnie podkręcać wydajność i strumieniować grę. Wszystkie karty graficzne ASUS są teraz produkowane w technologii Auto-Extreme; jest to pierwszy w branży w 100% zautomatyzowany proces produkcji, który wykorzystuje tylko najlepsze materiały, wyznaczając nowy standard jakości. Technologia Auto Extreme zapewnia niezmienną jakość kart graficznych i ich zwiększoną wydajność oraz żywotność. Nowy proces produkcji jest również przyjazny środowisku, ponieważ eliminuje użycie mocnych chemikaliów i zmniejsza zużycie energii o 50%. Podzespoły Super Alloy Power II zwiększają efektywność, zmniejszają utratę mocy i brzęczenie, które pojawia się przy dużym obciążeniu, a także obniżają dynamikę cieplną o ok. 50% w porównaniu z poprzednimi konstrukcjami, zapewniając niezarównaną jakość i niezawodność. ASUS ROG Strix GeForce GTX 1070 będzie dostępny w ogólnej sprzedaży w czerwcu, w orientacyjnej cenie 2400 PLN -
ASUS Zen AiO Z240ICGT – All-in-One z ekranem 4K
TygryS opublikował(a) temat w Dyskusje wokół komputerów
ASUS rozszerza swoją linię urządzeń z serii All-in-One o nowy sprzęt, wyróżniający się obecnością ekranu o rozdzielczości 4K. ASUS Zen AiO Z240ICGT to komputer AiO, który wyróżnia się obecnością matrycy o przekątnej 23.8 cala wykonanej w technologii IPS, o rozdzielczości 4K 3840×2160 pikseli. Trzeba przyznać, że to jeden z niewielu modeli posiadających matrycę o rozdzielczości 4K 3860×21600 pikseli – niedawno testowaliśmy AiO o praktycznie identycznych rozmiarach, czyli Lenovo ThinkCentre M900z, który posiadał jednak ekran wyświetlający obraz w FullHD. Podobne parametry oferowało także mobilne centrum rozrywki pełniące funkcję tableta AiO, czyli Lenovo YOGA Home 500 – tutaj również oferowana rozdzielczość to 1920×1080 pikseli. Co znajdziemy na pokładzie tego komputera All-in-One? Całość będzie korzystać z procesora Intel Core i7-6700T, czyli modelu szóstej generacji Skylake taktowanego częstotliwością 2.8 GHz (3.6 w trybie turbo), którego pracę będzie wspierać 16 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3. Ciekawostką jest zastosowanie zewnętrznej, całkiem solidnej karty graficznej – producent oferuje nam bowiem przedstawiciela solidnej średniej półki, czyli GeForce GTX 960 w wariancie z 4 GB pamięci graficznej. Nie powinno nam także zabraknąć miejsca na dane – wewnątrz obudowy umieszczono standardowy dysk twardy o pojemności 1 GB oraz dysk SSD ze 128 GB miejsca. ASUS Zen AiO Z240ICGT oferuje nam także sporą ilość portów oraz złącz: 1x USB 2.0, 4x USB 3.0, 1x USB 3.1 Type-C, 2x HDMI oraz czytnik kart SD/SDHC/SDXC. Na pokładzie zagości także kamerka internetowa w rozdzielczości HD oraz wbudowane głośniki – tym razem jest ich aż sześć – dwa o mocy 4W i cztery o mocy 2W. Za łączność w tym modelu odpowiadają moduły dwuzakresowego WiFi 802.11ac oraz Bluetooth w wersji 4.0. ASUS Zen AiO Z240ICGT dostępny jest na razie na rynku japońskim, ale już niebawem sprzęt trafi na inne rynki, także europejskie. Cena tego modelu w Kraju Kwitnącej Wiśni wynosi 259800 jenów, czyli około 2450 dolarów. Źródło: http://www.mobimaniak.pl
