Reguła, żeby nie obstawiać na VP jest trafna, tyle że oni nie sprzedają meczów tylko mają wachania formy. Raz zajebiści pod każdym względem, a raz chodzą po mapie jak boty bez celu. To samo tyczy się Na'vi. Jeśli mecze rozgrywane są na LAN-ie to warto betować na iBuyPower bo coś się w nich budzi na takich rozgrywkach. Ostatnio zauważyłem też wachania formy u Fnatic ale podejrzewam, że to przez ogromny hejt na flushe i jw są osłabieni mentalnie i mają już tego dość. Nie warto betować meczy amerykańskiej ligi bo często nie idzie to po naszej myśli. Mouz ciągle zmienia swój roster i tak naprawdę nigdy nie będzie wiadome, która zmiana będzie ostateczna. Do Titan dołączył nowy gracz - iorek ich trener, który grał z nimi przed Kqly'm. Obecnie kraj z najlepszym składem jest moim zdaniem Francja z uwagi na kenny'ego i ldlc.
Rodzaje betów:
low bet:10% twojego ekwipunku
medium:20%
high:30%
Nigdy nie graj fulla chyba, że mówimy o meczu typu Fnatic vs myxmg.
To tyle z mojej strony ze wskazówek. Pzdr.