Skocz do zawartości
  • Postów

    509
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Rabbit97

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    4
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Rabbit97

  1. ja osobiście gram 1920x1080 jak dobrze kojarzę i 16:9. Ale to całkowicie osobiste moim zdaniem ustawienia. Jedni będą grać lepiej na full hd drudzy na 720p a inni jeszcze na 480p.
  2. Temat zostaje przeniesiony do Archiwum Powód: Skarga to nie miejsce na zgłaszanie oszustów - - - [!] Wciąż możesz zgłosić podejrzanego gracza w dziale Zgłoś cheatera lub skryptera!
  3. Tak jak wyżej. Zły dział. Wejdź w link który przesłał @ gtx i dostosuj się do wzoru. Miłego dzionka 🐰
  4. Ciekawa ankieta oraz ciekawe pomysły. Ja osobiście na pewno bym wziął udział w Starcie Fargujemy ;D
  5. poczekaj aż się mapa zmieni. Kolejna sprawa nie pokazuj kodów
  6. polecam ustawić w windowsie w zakładce aplikacje i znaleźć tam cs i ustawić mikrofon który używasz
  7. To tutaj masz odpowiedni dział https://fragujemy.com/forum/125-counter-strike-2-global-offensive/
  8. Prosty wybór. Kup sobie laptopa jakikolwiek z układem graficznym. Byle nie zintegrowanym. Jeżeli chcesz nowe to masz tu kilka propozycji. https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-lenovo-ideapad-gaming-3-15ach6-15-6-ips-144hz-r5-5500h-16gb-ram-512gb-ssd-geforce-rtx2050 https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-msi-thin-15-b12uc-1621xpl-15-6-ips-144hz-i5-12450h-16gb-ram-512gb-ssd-geforce-rtx3050 a jak możliwość to jeszcze lepiej ogarnąć sobie PC. Lub poszukać używanych laptopów. Jak napisałem. Najważniejsze aby była karta graficzna oraz dysk przynajmniej ssd jakikolwiek
  9. Skończył się spam ,, Kiedy forum" ,, Coś wiesz o forum" :fg_pepe_wee:

    1. Damo

      Damo

      Kiedy kolejna przerwa techniczna? :fg_face_dziad:

  10. Gratulacje 💪
  11. gratki
  12. Z tego co wiem przykładowo na win 7 już nie da się odpalić steam, więc możliwe że jakieś przygotowania do wyłączenia usługi na win 8 też mogą być poczynione. Najlepiej abyś zrobił reinstall całego windowsa i w miarę możliwość przeskoczył na 10
  13. zacznijmy od postaw. Jaki win?
  14. Mapy zostały wgrane
  15. gratki i powodzenia
  16. Rabbit97

    [KOSZ] bot szeno

    Takimi tematami "luźnymi " utrudniasz pracę adminom, opiekunom itd, aby potencjalnego cheatera złapać. Od tego mamy odpowiednie działy i odpowiednie szablony by rozpisywać demka i wyjaśniać takie sprawy.
  17. wpłacone coś tam
  18. Zgodzi się na oświadczyny czy też nie 🤔 jak obstawiacie? 🤔

    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. gtx

      gtx

      Ona? W chuj XD

    3. Rabbit97

      Rabbit97

      dobra po zabawie. Powiedziała tak :P

    4. gtx

      gtx

      Nie wiesz w co się wjebałeś, R.I.P Rabbit..

       

      Gratulacje! :fg_pepe_gives_heart:

  19. gratki mary
  20. gratki
  21. Imię: Patryk Aktualny wiek: 27 Czy kiedykolwiek obsługiwałeś FTP serwera: tak, podstawy jakieś posiadam, lecz na pewno będę potrzebował mentora, by douczyć się jeszcze lepiej ftp. Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszych serwerów: Tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na opiekuna naszych serwerów: Jestem komunikatywny. Lubię porozmawiać i pożartować Staram się zawsze pomagać na tyle ile potrafię lub na ile mogę zdobyć wiedzy i pomóc Lubię podnosić swoją wiedzę jak i kompetencje oraz sprawdzać swoje siły na nowych stanowiskach Chętnie powiem jeszcze kilka słów od siebie. Posiadałem opiekuna oraz z.opiekuna bardzo dawno temu i najpewniej się czułem w roli z.opiekuna, ale to było kilka lat wstecz, dlatego zamierzam spróbować sił w roli opiekuna i zobaczyć czy uda mi się udźwignąć ten obowiązek Dlatego będę potrzebował mentora, która przyuczy mnie w sprawnym posługiwaniu się opiekunem na forum oraz w Ftp. Ogólnie z chęcią pomagam na tyle ile mogę, więc korzystając z sytuacji zawsze zapraszam na priv i postaram się pomóc w różnych przypadkach Link do profilu Steam, na którym grasz na naszych serwerach: https://steamcommunity.com/profiles/76561198063646868/
  22. gratki ;D
  23. Może i nie gram na cod, ale podejrzewam, że rano są boty i za boty nie otrzymujesz expa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności