Skocz do zawartości
  • Postów

    509
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Rabbit97

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    4
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Rabbit97

  1. gratki ;D
  2. Zwykły troll z pod mostu, który może ma te 16 wiosen
  3. Gratki 💪
  4. Tutaj jest link gdzie jest poruszona sprawa https://fragujemy.com/topic/94135-bugi-na-botach/
  5. Aktualnie na nie, z prostych przyczyn: -Wymagania nie spełnione -Wzór w ogóle nie został poprawnie wypełniony -W temacie kto składa podanie? ,, Wpisz swój Nick" ? -Jak dla mnie podanie złożone na zasadzie,, przyjmą to przyjmą, jak nie to jebać " Także co mnie razi w oczy. Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje admina, a Twoja odpowiedź brzmi,, posiadam info o adminowaniu " co to jest ? Bo na pewno nie odpowiedź na zadane pytanie. Albo byłeś adminem albo nie. Kolejny punkt... Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina ,, myślę że tak " albo posiadasz, albo nie. Prosta odpowiedź. Te dwa punkty się nie kleją ani trochę. Dlatego moim skromnym zdaniem, pograj na serwerze, poczytaj jak ludzie składają podania na stanowiska, popytaj lub poczytaj jakie admin musi mieć wiedzę w jakim zakresie lub w jakim zakresie musi się nauczyć, aby poprawnie sprawować funkcje admina.
  6. łoooo gratki
  7. gratki
  8. gratki
  9. gratki
  10. Gratki 😎
  11. gratki
  12. Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Opiekun serwerów CS 1.6 Imię: Patryk Aktualny wiek: 26 lat Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś pełnić wskazaną funkcję: Jestem spokojną i zrównoważoną osobą Pomocny Komunikatywny Dodatkowe informacje o sobie: Witam. Nazywam się Patryk i aktualnie posiadam 26 lat ( w maju już 27. Niestety goni mnie ta 30... 😅) Na co dzień pracuje jako operator maszyn numerycznych, moje aktualne stanowisko to operator CNC plazma (wypalanie elementów metalowych z arkuszy blachy). Posiadam około 12 tatuaży na swoim ciele, dlaczego około? Ponieważ każdy liczy to po swojemu i sam czasem się w nich gubię 😂 W domu głównie opiekuje się swoją suczką Nessi, która zdołała już nie raz zdemolować mieszkanie, a ja za nią biegam tylko z szpachelką i naprawiam. Co naprawie to ten mały stwór zaraz wygryzie 😂 Po za tym często składam w wolnych chwilach modele drewniane bez pomocy kleju. Różnego rodzaju pojazdy czy też rzeczy. Późnym południem siadam do komputera by pilnować serwera dd2#2 i grać z Wami jak w najlepszej atmosferze 😁 To tak w skrócie o mnie. Postaram się weekend wstawić swoją facjatę, aby każdy widział, który to tak rzuca marchewkami na serwerze 😂 Ps. Powodzenia wszystkim w rekrutacji 💪💪🥕🥕
  13. Powodzenia i dużo nowych pomysłów 💪
  14. Gratki 😁
  15. Gratki
  16. Gratki 😁
  17. Kastorama przejmuje wszystko 😂 gratki 😎
  18. Gratki 😎😎
  19. Rabbit97

    MIX CS 1.6

    Ja, ale zależności od godziny
  20. Ja tutaj trochę nie czaje aktualnie Twojego odwołania. Dostałeś mute dłuższe za to, że już kilkukrotnie otrzymałeś mute za swoje przewinienia i z tego co widzę nie zrozumiałeś tego, że jest to na serwerze zakazane, więc pewnie admin wytoczył trochę większe działo, aby dało Tobie do myślenia. Następnie, gdy otrzymałeś karę to podniosło Tobie ciśnienie i postanowiłeś ominąć karę wchodząc na innym koncie co jest traktowane jako aktywny ban, a teraz piszesz odwołanie od mute, zamiast od perma to tak troszeczkę nie logiczne 😅
  21. Gratki 😎
  22. Poszukuje osoby chętnej do gry Ready or Not do luźnej gry. Najważniejsze, aby osoba w tą gierkę jeszcze nie grała bo chciałbym przejść ją wspólnie :D

  23. Rabbit97

    MIX CS 1.6

    Ja tak na 70 procent 🤪
  24. Rabbit97

    MIX CS 1.6

    19:00 pasi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności