-
Rozpedzony Kaloryfer. obserwuje zawartość [KOSZ] Exp nie leci
-
Siemanko. Zauważyłem, że czasami mam tak w szczególności rano, że exp za zabójstwo nie wpada. Tak samo z honorami. Jest tylko zabójstwo ale expa i honoru nie dostaję. Dlaczego tak się dzieje? Pozdrawiam Screen
-
Postów
1 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Rozpedzony Kaloryfer.
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
