Skocz do zawartości
  • Postów

    111
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

BidWild

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez BidWild

  1. @ Krystek dawaj pal tą machine czasu bo pograł by
  2. ---
  3. nie powiem popykał bym sobie z chęcią
  4. No normalnie przydał by się teraz ten serwer bo ni mo co robic
  5. Nick jakiego używasz: Vortex99 Wiek: 19 Zajmowane wcześniej stanowisko: modchat mta Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: około 3 miesiące Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: ModChat mta Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY] Chciał bym pomóc w ogarnianiu chatu na serwerze iż mamy teraz tzw. toxic community i znając życie gracze będą sie wyzywać. Chciałbym wrócić ze względu takie iż czekam już długi czas na start serwera old na którym najlepiej się grało Chciał bym w przyszłości dojść do trochę wyższego stanowiska aby wspomagać administrację nie tylko ogarniając chat
  6. Imię: Jakub Nick na serwerze: FokuS^ Wiek: 19 Jak długo grasz na serwerze?: Gram prawie od początku serwera, z kilkoma przerwami Jak długo grasz w MTA DayZ?: okolo 5 lat W jakich godzinach jesteś w stanie grać?: zależnie jak wypada mi praca bo raz moge grać popołudniami a raz pod wieczór Mutacja: jest Umiejętność strzelania (0/10): 7-8/10 Umiejętność prowadzenia pojazdów lądowych (0/10): 7/10 Umiejętność prowadzenia pojazdów powietrznych (0/10): 8/10 Znajomość mapy (0/10): 9/10 W jakich grupach byłeś (dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony)?: Nie byłem w żadnych obecnie iż zrobiłem se dłuższą przerwę wgl od gier Czy zgadzasz się na składki?: Tak Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak Dlaczego wybrałeś właśnie nas?: Iż za niedługo startuje frag i trzeba znaleść sobię fajną zgraną i aktywną ekipe żeby było co robić Coś o sobie: Mam na imię Jakub, mam 19 lat. W tym roku skończyłem szkołę zawodową w kierunku tapicer meblowy. Od małego kocham różne sporty typu piłka nożna czy siatkówka. Jestem spokojnym i ogarniętym człowiekiem, ale także posiadam duży dystans do siebie, lubię sobie pożartować żeby nie było atmosfery jak na pogrzebie. Jeśli będziecie chcieli dowiedzieć się nieco więcej mogę wejść na ts3 aby pogadać
  7. -Imie: Jakub -Wiek: 19 -Nick: FokuS^ -Grupy w których byłeś przed napisaniem podania: miałem długą przerwe od mta -Godziny w których najczęściej grasz: popołudniowe iż pracuje na nocki -Statystyki (najlepiej wrzucic w formie ss.; godziny na FG, Kille, deady, headshoty.): tak jak wyżej, statów brak iż długo nie grałem -Kierowca/strzelec/looter: strzelec/looter -Doświadczenie w DayZ: około 6 lat gry w tym około 2 na fg i 3 na ns i tam pomniejsze serwery -Kilka zdań o sobie: Mam na imię Jakub, mam 19 lat i w tym roku skończyłem szkołę zawodową. Lubię grać w piłke nożną, siatkową i uprawiać także inne sporty. Moim zainteresowaniem także od dawna jest wojsko, że aż sam zaciągnełem się do jednostki WOT, a także jestem organizatorem spotów ASG w Woj Warmińsko-Mazurskim. Lubię także sobie popykać w gierki, jakiś cs, mta , bs itp itd. Jestem ogarniętym i przeważnie miłym graczem chyba że ktoś zajdzie mi za skóre. Jeśli bedą jeszcze jakieś pytania smiało zadawajcie, odpowiem na nie z chęcią
  8. Nick jakiego używasz: K1nG^Ubojnia Wiek:18 zaraz 19 Staż gry na serwerze: na serwerze od dzisiaj iż był start, a na sieci ponad rok Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na MTA?: TAK, wielokrotny admin na innych serwerach, a na sieci premod na serwerze dayz ale już takowej funkcji nie posiadam Znajomość komend oraz funkcji moderatora: TAK Oceń znajomość oraz swoje możliwości na MTA: Całkiem dobre, Godziny w jakich grasz: w tygodniu popołudniowo-wieczorne, a weekendy całe dnie Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Moderatorem: Chcę pomóc utrzymać porządek na serwerze. Jestem aktywnym graczem. Chciał bym mieć co robić, a nie tylko bez sensu gry stać i czekać aż wbije ktoś z ekipy. Lubię pomagać ludziom.
  9. @J4CoB zapraszam na rozmowe. Discord podany na pw -Podanie odrzucone
  10. @LeproKoKs zapraszam na rozmowe. Discord podany na pw
  11. @PaniczTehzapraszam na rozmowę na discord podany na pw - Przyjęty na okres próbny
  12. Rekrutacja OTWARTA zapraszam do składania podań
  13. Nick: Punisher Wiek: 18 za niedlugo 19 na karku K/D Ratio na poprzedniej edycji: okolo 1.20 moze troche ponad W jakich ekipach grałeś i dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony: Gralem w ds lecz wywalili mnie bo podobno bylem kretem. A sami dodali 5 typa od tak Będziesz dokładać się do składek: jak bede po wyplacie to pewnie, nawet jakies skrzyneczki bede mogl kupic Dlaczego W.R: Jestescie jedna z najlepszych grup na serwerze. Mam u was w ekipie znajomego. Takze teraz szukam grupy i chcial bym wstąpić w wasze szeregi. Chcial bym popykac wkoncu w jakiejs ekipe na poziomie. Po waszych akcjach na yt od mentosa,snookiego to az chce sie samemu do was wstapic bo przynajmniej wiadomo z kim grasz W czym czujesz się najlepszym (strzelanie, kierowanie, latanie etc.): latanie, strzelanie kierowac tez moge ale wole juz latac Co najmniej 5 zdań o sobie: Mam na imie Jakub, obecnie uczeszczam do 3 klasy szkoły zawodowej. Jestem wysportowany,lubie wszelakie sporty, ale to nie zmienia faktu ze lubie takze popykac se na kompie w mta na fg. Mam spory dystans do siebie, takze wyzwiska , disyy jesli dotycza mnie a nie rodziny too sie z tego smieje.
  14. Potwierdzam aktywację usług: tak Nazwa grupa, na którą mają być przypisane usługi: DedSec
  15. 1. Nick: Punisher 2. Login: pinio 3. Imie: Jakub 4. Wiek: 18 5. Mutacja (Tak/Nie): Tak 6. Znajomość mapy (0/10): 9/10 7. Umiejętność Strzelania (0/10): 8-9/10 8. Umiejętność Prowadzenia (0/10): 7/10 9. Umiejętność Pilotażu (0/10): 8/10 10. Strzelec, Kierowca czy Pilot: strzelec 11. K/D ratio: na starej edycji coś koło 1.20 12. Godziny Przegrane na serwerze: obecnie miałem przerwer od mta, lecz teraz wracam do aktywnej gry 13. Discord oraz sprawny mikrofon: oczywiście 14. Do jakich grup należałeś (Dlaczego odeszłeś/zostałeś wyrzucony): należałem do d5x lecz odszedłem iż gra tam 3 osoby na dzień 15. Czy będziesz w stanie płacić regularne składki? (Tak/Nie): Tak 16. Zapoznałeś się z powyższymi warunkami oraz z całą REKRUTACJĄ (Tak/Nie): Tak
  16. 1. Nick na serwerze: Punisher 2. Wiek: 18 3. KdR (Na poprzedniej edycji): 1.20 coś koło tego 4. Jak długo grasz na serwerze?: około 1,5 roku z przerwami 5. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: zależy jak pozwala mi na to praca 6. W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?: w żadnej iż dopiero wracam do gry na fg 7 Coś o sobie (minimum 3 zdania): Mam na imię Jakub. Pracuję w zawodzie tapicer meblowy. Lubię piłkę nożną i siatkową. 8. Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?: Ależ oczywiście 9. Twoje umiejętności: - Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10) 8/10 - Umiejętność Strzelania?: (1-10) 8/10 - Umiejętność pilotażu?: (1-10) 6-7/10 10. Kierowca czy Strzelec?: strzelec
  17. Z dniem dzisiejszym zostaje otwarta rekrutacja do grupy Dwuatomowa Cząsteczka Rtęci, czyli kochane Hg2. Krótko i bez ogródek, co możemy zaoferować? - Baza na stałe! - Itemy! - Doświadczeni gracze! - Dobra muzyka! - Atmosfera jak w kantynie! - Nowe, ciekawe i udane znajomości! Kto jest obecnie w ekipie?: - [Leader] Punisher - [vLider] Tajny - Micho142 - Maniek - Filipe - Zielony - Nati Czego wymagamy? - Staż na modzie DayZ i na Fragu. - Znajomość mapy - Kd 1.0+ - Wiek 14+ lub mutacja - Ts3 oraz sprawny mikrofon - Kulturę osobistą - Podanie do innej grupy musi być starsze niż 3 dni inaczej się nie dostaniesz Wzór: - Imię: - Nick na serwerze: Wiek: W jakich grupach byłeś ostatnio: Dlaczego my?: Co jesteś w stanie nam zaoferować?: Opisz się w kilku zdaniach(min. 7 zdań): Czy oświadczasz, że jeśli zginą itemy/pojazdy z bazy, bierzesz całą odpowiedzialność na ciebie?:
  18. BidWild

    [KOSZ] Pytanie

    Link do usługi: Opis problemu: witam chciał bym się dowiedzieć kiedy mniej więcej będą dodawane bazy, jeśli można oczywiście wiedzieć. Uwagi:
  19. @Rekovv Przyjęty na okres próbny, zgłoś się do mnie do na pw na forum @Rekovv Po krótkiej rozmowie i naradzie grupy zostaje on odrzucony
  20. @Melluś odrzucam @Kompisowy ABR nie przyjmujemy
  21. [ Formalności przed zakupem usługi ] Akceptacja regulaminu usług: tak Twój nick w MTA: Hydra^Jacob Twój login w MTA: pinio Twój serial w MTA: 43841E20ACF4D5643FDB1E494592E453 [ Informacje o bazie ] Rodzaj płatności: psc Nazwa gangu: Hydra Rodzaj bazy: standardowa Wielkość bazy: ultra Położenie bazy:na budynku Lokalizacja bazy: a) SCREEN Z MIEJSCA https://imgur.com/a/6UBmK b) SCREEN MAPY (F11) https://imgur.com/a/XM9CV Uwagi do zamówienia bazy: baza niech będzie skierowana w stronę stacji bogów [ Płatne dodatki do bazy na zawsze ] a) Skin grupowy Skin czasowy [ 1 x miesiąc - 5 PLN ]: TAK na 2 miesiące Skin na zawsze pro [ PROMOCJA: z możliwością zmiany skina raz na miesiąc - 20 PLN ]: TAK / NIE -> Link do skina: http://www.gtainside.com/en/sanandreas/skins/95011-marvel-heroes-miles-morales/ b) Skrzynki z itemami Mała skrzynka [ 1 x 5 PLN ]: NIE Duża skrzynka [ 1 x 15 PLN ]: NIE Promocja dotycząca zakupu skrzynek... Za każdy zakup 5 x małych skrzynek, otrzymasz dodatkowo małą skrzynkę gratis! Za każdy zakup 3 x dużych skrzynek, otrzymasz dodatkowo dużą skrzynkę gratis! [!] Zatem kupując, np. 10 x małych skrzynek, otrzymasz łącznie 12 małych skrzynek! c) Dodatkowa ochrona bazy Zwykłe odgrodzenie bazy [ 10 PLN ]: NIE Rozbudowane ogrodzenie bazy [ 20 PLN ]: NIE Dodatkowa brama na hasło [ tylko, jeśli baza ma posiadać odgrodzenie - 5 PLN ]: TAK / NIE Wieżyczki ochronne na terenie bazy [ tylko, jeśli baza ma posiadać odgrodzenie - 1 x 5 PLN ]: TAK + ilość wieżyczek / NIE d) Dodatkowe pomieszczenia do bazy Małe pomieszczenie na hasło [ PROMOCJA: 5 PLN ]: NIE Duże pomieszczenie na hasło [ PROMOCJA: 10 PLN ]: NIE [!] Pomieszczenie służy do przechowywania cennych namiotów bądź aut! e) Pozostałe dodatki do bazy Most ruchomy na hasło [ maks 3 mosty - 1 x 5 PLN ]: NIE Schody na górę bazy [ 5 PLN ]: NIE Lądowisko dla helikopterów na górze bazy [ 5 PLN ]: NIE Marker wewnątrz i na zewnątrz bazy [ tylko, jeśli baza ma być na budynku wysokim - 10 PLN ]: TAK Kwota jest uregulowana. I serdecznie przepraszam za utrudnienia, pokłuciliśmy się z ekipą ale już wszystko jest załatwione. Także jeszcze raz przepraszam za utrudnienia dla cb Nesty
  22. Proszę o usunięcie tego tematu iż stawił się on podwójnie
  23. I co odnośnie z tą bazą?
  24. Jesli posiadasz cs na steam zrob spójnosc plików. Iz problem moze lezec po stronie ktoregos z plikow. Mialem podobny problem i jak zrobilem spojnosc plikow to pomoglo
  25. Zgłaszam chęć na prowadzenie całego działu "świat counter strike" Klika argumentów które mogą przekonać całą administrację do tego że jestem odpowiednim kandydatem na te stanowisko: Jestem osobą która, lubi grać w gry typu strzelanki m.in. counter strike 1.6 czy cs:go, także lubię pograć sobie w mta na serwerze fragujemy. Jestem aktywny na forum i siedzę tylko ile mogę czy bywa tak, że są to nawet całe dnie. Interesuję się ogólnym światem cs, i staram się być na bierząco z przeróżnymi wydarzeniami. Typu jakieś większe turnieje. Za niedługo planuję zebrać moją starą ekipę lub stworzyć ją z graczy z naszej sieci i spróbować godnie reprezętować naszą ekipę, w jakiś turniejach między sieciowych. Jestem sumienny, lubię pracować w grupie. Pełniłem przez krótki okres czasu rolę moderatora forum, lecz to nie przeszkadza mi w tym aby zdobywać nowe doświadczenie Co chciał bym wnieść do tych działów: Jakieś tematy na temat jakiś większych turniejów, gdzie każdy mógł by obstawiać mecze i były by rozdawane jakieś drobne nagrody na 1 osoby która zgadnie jaka drużyna wygra. I ogólnie chciał bym tchnąć życie w ten dział, iż nie dzieje się tam za dużo, i trzeba było by to zmienić. Jakieś fajne turnieje dla naszej sieci w której były by nagrody takie jak np: vip na dany okres na wybranym serwerze i wiele więcej, Kilką słów przestawiających moją osobe: Mam na imię Jakub. Mam 18 lat. Uczę się i pracuję w zawodzie tapicer meblowy. Jestem na ogół spokojną osobą. Lubię się pośmiać, pożartować(ale oczywiście wszystko ma swoje granice). Lubię wszelakie sporty, takie jak piłka nożna czy też siatkówka, z całego serca kibicuje naszym i staram się na bieżąco oglądać mecze naszej reprezentacji. Na ogół gdy jest fajna pogoda, czas wolny lubię spędzić na boisku iż cały czas chcę być w formie. Ale to nie zmienia tego, że to są moje jedne zamiłowania, interesuję się także naprawą sprzętów AGD, w której często pomagam mojemu ojczymowi. Jestem odpowiedzialny, jak zostanie powierzona mi jakaś funkcja, wypełniam ją, potem robię sobie odpoczynek. Pozdrawiam serdecznie całą administrację Fragujemy.com
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności