Skocz do zawartości
  • Postów

    111
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

BidWild

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez BidWild

  1. 1. Aktualny nickname w grze. BidWild 2. Wiek: 18 3. Jak trafiłeś na DayZ Fragujemy, jaki jest Twój styl gry?: Trafiłem właściwie z przypadku ale nie żałuję tego. A mój styl gry jest spokojny 4. Ile czasu około spędziłeś na serwerze? na starym koncie z 100h a na nowym mam juz około 20 przez nie całe 3 dni 5. Ile średnio czasu możesz poświęcić na grę na serwerze w tygodniu? 5-6h dziennie 6. Jeżeli byłeś w jakiejś innej grupie, dlaczego ją opuściłeś/ zostałeś wyrzucony? Zazwyczaj grałem z kolegą ale on przestał grać 7. Jeżeli masz jakiś znajomych w ELITE, kim są?nie mam 8. Dlaczego chcesz dołączyć do ELITE?: Iż szukam ogarniętej, aktywnej ekipy w której można się pośmiać, pograć i dobrze się bawić 9. Jeżeli już byłeś w ELITE, dlaczego Cie nie ma już w tej grupie? nie jeszcze nie byłem 10. Zgadasz się na respektowanie regulaminu forum jak i gry? Tak 11. Zgadasz się na szacunek wobec grupy ELITE? Jak najbardziej 12. Zgadasz się na łamanie zasad serwera? nie 13. Czy posiadasz TS oraz działający mikrofon? Oczywiście 14. Czy masz zamiar dokładać się do opłat? Tak 15. Opisz siebie w kilku zdaniach. Uczę się w szkole zawodowej. Lubię sporty jak i majsterkowanie i oczywiście dobre dziewczyny. Jestem miły, ogarnięty i mam poczucie humoru nie tak jak niektórzy.
  2. Nick: BidWild Jak oceniasz siebie w grze?: Bardzo dobrze Ile już grasz?: w mta 5 lat a na serwerze ponad 6 miesięcy a dayz z 3 lata Dlaczego Hg2?: Bo szukam ekipy do wspólnej gry. Bo teraz ciężko znaleść jakąś fajną ogar ekipe i chciałbym dlatego do was dołączyć 3 argumenty dlaczego to ty, a nie kto inny: Jestem ogarnięty i miły. Duża aktywność. Poczucie humoru i myślę że przydadzą się nowe ręce do roboty
  3. rezygnacja
  4. BidWild

    [KOSZ] ...

    lolo
  5. 1.Nick w grze: BidWild 2.Wiek 17 3.Staż na serwerze i w MTA: w mta z 5 lat na serwerze sporo 4.Ile dziennie grasz w MTA: 4-5 godzin 5.Umiejętność strzelania (1-10): 8/10 6.Umiejętność prowadzenia pojazdów (1-10):8/10 7.Składki: tak po te 10/20 zł spoko 8.Co wniesiesz do zespołu: ogarniętą osobę i
  6. ◄Wiek [15+]:18 ◄Nick: BidWild ◄Jak długo grasz na fragujemy.com: z 6 miesięcy ogółem z przerwą ◄Czy grałeś na innych serwerach mta?: tak xday ◄Jazda autem [1/10]: 7-8/10 ◄Strzelanie [1/10]: 7-8/10 ◄Strzelanie ze snajperki [1/10]:8/10 ◄Komunikator TS3: jest ◄Godziny w których grasz:od rana do wieczora ◄Krótko o sobie:Mam na imię Jakub. Mam 18 lat. Moimi hobby są piłka nożna i street workout ale lubie sobię także pograć na kompie w mta a zwłaszcza teraz iż mam kontuzję i nie moge się praktycznie ruszać. Interesuję się także informatyką. W mta gram już 3,5 roku i jestem ogarniętym i miłym graczem
  7. BidWild

    [KOSZ] Rekrutacja Blayt!

    I mię :Jakub Wiek : ( minimum 14 lat ) 18 Nick na serwerze : ( Aktualny ) BidWild Staż w MTA : 4 lata Znajomość serwera ( Jak dobrze znasz respy aut, miejscówki itp. ) : respy aut troche znam TS3 : ( Wymagany sprawny mikrofon i słuchawki ) ts na fonie bo w lapku mogą być szumy także wszystko jest Umiejętności kierowania pojazdem : ( 1/10 ) 8/10 Umiejętności strzelania : ( 1/10 ) 8/10 rezygnacja
  8. BidWild

    [KOSZ] Rekrutacja Do GN

    Wiek:[minimum 13]:18 Nick:BidWild Staż na serwerze:3,5 miech z przerwą ze względu na matury TS3 ze sprawnym mikrofonem*: owszem Umiejętności kierowania oraz strzelania od 1 do 10: kierowanie 8/10 strzelanie 8/10 Dokładanie się do opłat: tak Coś o sobie:Mam na imię Jakub. Mam 18 lat. Interesuję się piłką nożną i informatyką dla tego też zrobiłem trchnikum informatyczne. Lubie Pograć sobie w mta w tygodniu jestem od 15 do 24 a weekendy od rana do 24 lub nocka
  9. ♠ Imię [Opcjonalnie]:Jakub ♠ Aktualny wiek [Minimum 14 lat]: 18 ♠ Aktualny nick [Jeśli nie grasz pod stałym nickiem, uwzględnij to]: BidWild ♠ Staż na serwerze [Minimum 2 miesiące, w tym przypadku na krótszy staż można przymknąć oko]:Spory staż ale ostatnio miałem przerwe z względu na to że miałem matury ♠ Staż w MTA: 4 Lata ♠ TS3 z mikrofonem: Tak ♠ Kierowca 1/5 Strzelec 1/5: kierowca 5/5 strzelec 4/5 ♠ Dokładanie się do opłat: Tak ♠ Kilka zdań o sobie: Mam na imię Jakub. Mam 18 lat. Chodziłem to technikum informatycznego. Lubię grać w piłkę nożną jak i zagrać sobie w mta na trybach dayz. W tygodniu gram od 15 do 24 a w weekendy ile się tylko da licząc nocki
  10. Wiek:19 Nick (jeżeli grasz pod kilkoma, lub często zmieniasz - napisz):BidWild Staż na serwerze:kiedyś 4-5 miech. Ale miałem przerwę i zaczynam od nowa TS3 ze sprawnym mikrofonem*: jest Kierowca/Strzelec i swoje umiejętności* kierowca 4/5 strzelec 4/5 Dokładanie się do opłat: tak Coś o sobie:mam na imię Jakub i pracuję w zawodzie tapicer. Lubie grać na serwerach dayz w mta. Interesuje się piłką nożną i siatkowa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności