Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'nightmares' .
-
Witam. Chciałbym ogłosić iż rekrutujemy kilka osób do nowo otwartej grupy Nightmares. Wbrew pozorom nie dodamy dużo osób. Standardowo, przyjmujemy na okres próbny wraz z dniem 12.06 zasady rekrutacji uległy zmianie i nowo przyjęte osoby trafią do Dreams (tj. Akademia) , i w tej kwestii nie ma żadnych odstępstw. Rozpatrujemy tylko podania napisane tu, w rekrutacji. Rekrutacja: Otwarta Stan na 12.06 Wymagania i wzór podania: ♠ Imię [Opcjonalnie]:♠ Aktualny wiek [Minimum 14 lat]: ♠ Aktualny nick [Jeśli nie grasz pod stałym nickiem, uwzględnij to]: ♠ Staż na serwerze [Minimum 2 miesiące, w tym przypadku na krótszy staż można przymknąć oko]: ♠ Staż w MTA: ♠ TS3 z mikrofonem: Tak/Nie ♠ Kierowca 1/5 Strzelec 1/5 ♠Dokładanie się do opłat: Tak/Nie ♠Czas jaki możesz przeznaczyć na grę w tygodniu: ♠ Kilka zdań o sobie: UWAGA! Należy mieć spory dystans do siebie! Zaktualizowano 12.06.16 Zaktualizowano v2 15.06.16 Pozostałe wymagania: • Kultura osobista, odpowiadam za gang i jestem z nim kojarzony, nie będę tolerował chamstwa na czacie wobec innych graczy, można kogoś nie szanować, ale nie trzeba powiadamiać o tym całego serwera• Granie z tagiem [Dreams grają z tagiem "D~" stali członkowie z "N~"], jeżeli od tagu drużyny ważniejsze są dla ciebie kolorki, to szukaj sobie innej grupy, która ci na to pozwoli ;) • Aktywność, jeżeli nie dasz o sobie znać dłużej niż przez 2 tygodnie, zostaniesz wydalony z drużyny; • Po przyjęciu musisz stawić się w 48h na ts3 Co oferujemy: ■ Miłą i przyjazną atmosferę (Przynajmniej czasami)■ Bazę z itemami (Choć jeśli tylko dlatego jesteś z nami to długo tu nie pobalujesz) ■ Występowanie na YT w 25fps (Niezmiennie od wielu miesięcy) ■ No i wiele godzin wspólnej gry ■ Oddzielną bazę dla Dreams i oddzielną dla Nightmares. Informacje: † O co chodzi z drugim zespołem? Drugi zespół od razu po dołączeniu otrzymuje hasło do średniej bazy, i właściwie to jedyna rzecz która różni drugi zespół od głównego, ponieważ i tak gramy wszyscy razem na jednym tsie. Dla formalności, co odrzucamy od razu: ○ Oszustwa w podaniu [Cenię sobie szczerość]○ Przeklejanie podań (Jeżeli pierwsze podanie zostanie odrzucone i za drugim razem wkleisz to samo i/lub podania z innych rekrutacji) ○ Braki w podaniu, ○ Brak aktywności na serwerze, ○No i oczywiście należy usunąć wszystkie nawiasy, bo w przeciwnym razie... ○ Napisanie podania do nas i w międzyczasie do innej grupy, oraz na odwrót Życzę powodzenia, owocnego pisania podań :)
