Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów '13nachy' .
-
REKRUTACJA OTWARTA Witaj w temacie rekrutacyjnym grupy 13stka, również znanej jako ELITE. Jeżeli chcesz złożyć podanie do grupy musisz znać wszelkie wymagania oraz regulamin serwera. Powodzenia --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- CO OFERUJEMY: - Przyjemną atmosferę - Ogarniętą ekipę która zna DayZ na wylot - Bazę - Obecność na resetach pojazdów - Okazjonalne występowanie na YT ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- WYMAGANIA: 1. Minimalna ilość czasu na serwerze to około 2 miesiące. 2. Dobra reputacja na serwerze. 3. Musisz być aktywny na serwerze. 4. Ostatnie podanie do innej grupy musi być starsze niż pięć dni. 5. Nie możesz być w innej grupie gdy składasz podanie. 6. Podawaj prawdziwe informacje. 7. Nie nagabuj ludzi by sprawdzali Twoje podanie, spokojnie :) . 8. Jeżeli Twoje podanie zostanie odrzucone to możesz złożyć kolejne po upływie minimum trzech dni. 9. Znajomość języka Polskiego jak i ortografii. 10. Dystans do siebie. 11. Nie edytuj swojego podania po jego opublikowaniu! 12. Podanie złożone w czasie zamkniętej rekrutacji zostaje automatycznie odrzucone. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PODANIE: 1. Aktualny nickname w grze. 2. Wiek 3. Jak trafiłeś na DayZ Fragujemy, jaki jest Twój styl gry? 4. Ile czasu około spędziłeś na serwerze? 5. Ile średnio czasu możesz poświęcić na grę na serwerze w tygodniu? 6. Jeżeli byłeś w jakiejś innej grupie, dlaczego ją opuściłeś/ zostałeś wyrzucony? 7. Jeżeli masz jakiś znajomych w ELITE, kim są? 8. Dlaczego chcesz dołączyć do ELITE? 9. Jeżeli już byłeś w ELITE, dlaczego Cie nie ma już w tej grupie? 10. Zgadasz się na respektowanie regulaminu forum jak i gry? 11. Zgadasz się na szacunek wobec grupy ELITE? 12. Zgadasz się na łamanie zasad serwera? 13. Czy posiadasz TS oraz działający mikrofon? 14. Czy masz zamiar dokładać się do opłat? 15. Opisz siebie w kilku zdaniach. AKTUALIZACJA 23.05.2016
-
podanie na dole | . \/
-
1.Nick w grze:HateYou 2.Wiek14 prawie 15 3.Staż na serwerze i w MTA:2lata 4.Ile dziennie grasz w MTA:2h 5.Umiejętność strzelania (1-10):5 6.Umiejętność prowadzenia pojazdów (1-10):8 7.Składki:Nie 8.Co wniesiesz do zespołu:Nie da sie okreslici co mozna wniesc. Ale ja dam od siebie to co potrafie.
-
@BidWild ja bym przyjął nie wiem co na to ciotopedał Uzillo
-
.
