-
Postów
111 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez BidWild
-
Steam_id : STEAM_0:1:38983362 Nick: BidWild Czy zamierzasz kupić VIP-a po okresie testowym?: Pewnie tak
-
Nick w grze: Jacob Drużyna w której jesteś na "fragu": Hydra Staż na modzie i "fragu": na modzie od około 5 lat a na fragu około 1.5 roku z przerwą Dlaczego chcesz z nami grać?: Iż nie ogarniczam się tylko do gry na jednym serwerze iż jak się gra samemu to wiadomo że lepiej iść sę pograć gdzieś indziej z ekipa Grałeś kiedyś na serwerze zagranicznym?: Tak Będziesz przestrzegać regulaminu który przedstawimy Ci po zaakceptowaniu podania?: ależ oczywiśćie Kilka zdań o sobie i swoim stylu gry: Mam na imię Jakub. Lubię różne sporty m.in. piłkę nożną. Lubię sobie także pograć na kompie w mta w szególnośći tryb dayz. Mój styl gry jest na ogół spokojny, wyczekam przeciwnika aż sam do mnie przyjdzie bo nigdy nie wiadomo czy nie jest z kimś. Posiadam spory dystans do siebie, także jak ktoś żartuje ze mnie to mam na to wylane , lubię także się pośmiać. Lubisz mnie i @WielBond'a?: Ja do was nic nie mam także można przez to wywnioskować że tak.
-
-
Zaraz będzie właściciel to napisze. Iż już wraca z egzaminów
-
[ Formalności przed zakupem usługi ] Chcę pakiet nr 10 Akceptacja regulaminu usług: tak Twój nick w MTA: Hydra^Jacob Twój login w MTA: pinio Twój serial w MTA: 43841E20ACF4D5643FDB1E494592E453 [ Informacje o bazie na zawsze ] Rodzaj płatności: psc Nazwa grupy: Hydra Wielkość bazy: ultra Nowe położenie bazy: na budynku Nowa lokalizacja bazy: a) SCREEN Z MIEJSCA b) SCREEN MAPY (F11) P.S Jak by baza mogł abyć wjazdem w stronę kasyna 4 smoków Link do kupionej bazy: [ Płatne dodatki do bazy na zawsze ] a) Skrzynki z itemami Mała skrzynka [ 1 x 5 PLN ]: TAK + ilość skrzynek / NIE Duża skrzynka [ 1 x 15 PLN ]: TAK + ilość skrzynek / NIE Promocja dotycząca zakupu skrzynek... Za każdy zakup 5 x małych skrzynek, otrzymasz dodatkowo małą skrzynkę gratis! Za każdy zakup 3 x dużych skrzynek, otrzymasz dodatkowo dużą skrzynkę gratis! [!] Zatem kupując, np. 10 x małych skrzynek, otrzymasz łącznie 12 małych skrzynek! b) Dodatkowa ochrona bazy Zwykłe odgrodzenie bazy [ 10 PLN ]: TAK / NIE Rozbudowane ogrodzenie bazy [ 20 PLN ]: TAK / NIE Dodatkowa brama na hasło [ tylko, jeśli baza ma posiadać odgrodzenie - 5 PLN ]: TAK / NIE Wieżyczki ochronne na terenie bazy [ tylko, jeśli baza ma posiadać odgrodzenie - 1 x 5 PLN ]: TAK + ilość wieżyczek / NIE c) Dodatkowe pomieszczenia do bazy Małe pomieszczenie na hasło [ 10 PLN ]: TAK / NIE Duże pomieszczenie na hasło [ 15 PLN ]: TAK / NIE [!] Pomieszczenie służy do przechowywania cennych namiotów bądź aut! d) Pozostałe dodatki do bazy Most ruchomy na hasło [ maks 3 mosty - 1 x 5 PLN ]: TAK + ilość mostów / NIE Schody na górę bazy [ 5 PLN ]: TAK / NIE Lądowisko dla helikopterów na górze bazy [ 5 PLN ]: TAK / NIE Marker wewnątrz i na zewnątrz bazy [ tylko, jeśli baza ma być na budynku wysokim - 10 PLN ]: TAK / NIE
-
Chcę pakiet nr 10
-
Rozmiar: dowolny Tematyka: fc barcelona Kolorystyka: obojętna Tło: obojętne Inne: napis Nauthilus fajną czcionką
-
Nick: Nauthilus Login: pinio Imię: Jakub Wiek: 18 TS3 oraz sprawny mikrofon: Wszystko jest KD Ratio: 0.75 dlatego że często ktoś mnie ubiją jak nie mam broni. Ale to nie jest problem je poprawić Jak często grasz na serwerze: Prawie codziennie, odkąd wróciłem z przerwy w grze Od kiedy grasz na serwerze: Już nawet nie pamiętam, ale już trochę jest przegrane na serwerze. Od kiedy grasz w MTA na modzie DayZ: od jakiś 4-5 lat Pilot 1/10: 8-9/10 Strzelec 1/10: 8-9/10 Kierowca 1/10: 8/10 Co zrobisz jeżeli stracisz itemy? idziesz do bazy bierzesz nowe czy starasz się odzyskać stare: Staram się je odzyskać bo po co tracić 2x tyle itemów jeśli jest szansa odzyskania ich.
-
Nick: Nauthilus Wiek: 18 Ile czasu spędziłeś na serwerze?: Sporo czasu, byłem tu pre-moderatorem. Tylko teraz mialem przerwę i ostatnio wróciłem do gry w mta Jak często grasz na serwerze?: Prawie codziennie Kd: 0.70 ale cały czas kd idzie w góre Ile czasu grasz w MTA:DayZ?: 5 lat Znajomość mapy? [1-10]: 9/10 W jakiej grupie byłeś: BR ale dostałem lotke za nie wiadomo co Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: Tak Czy zgadzasz się płacić składki? Tak Twoje umiejętności: -Strzelec [1-10]: 8-9/10 -Kierowca [1-10]:7/10 -Pilot [1-10]: 8/10
-
Nazwa kanału: NoobZRepublic Powód zapotrzebowania: nowy klan na serwerze dayz i potrzeba nam kanału gdzie można się komunikować Twój unikalny ID: jNSQ7ZV3l78kKAh1j9m13InaPLg=
-
1. Nick: Amfetamina 2. Wiek: 19 3. Twoje KD: nowe konto bo na stare po przerwie zapomniałem hasła 4. Umiejetnosc pilotazu: 8/10 5. Znajomość mapy: 9-10 6.Umiejetnosc prowadzenia pojazdu: 9-10 7. TS3+ Mikrofon [Tak/Nie]: TAK 8. Grupy w których byłeś : MG 9. Opisz siebie w paru zdaniach: Jestem z natury sportowcem ale teraz nie mogę uprawiać sportów z powodu kontuzji . Lubie grać w gry komputerowe szczególnie mta. Jestem ogarniętym i miłym graczem. Pracuję w zawodzie tapicer meblowy.
-
Nick: BidWild Staż na MTA DayZ: 4 lata a na serwerze około 7 miesięcy z przerwą Dołożysz się do opłat?: czemu nie Dlaczego Hg2?: Bo szukam jakiejś ekipy do grania iż samemu nie gra się zafajnie,
-
┏╋━━━━━━━━━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━━━━━━━━━╋┓ Rekrutacja do Legends ┗╋━━━━━━━━━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━━━━━━━━━╋┛ + [Lider] Bicek + [V-Lider] BidWild/Thizz [Zaufane osoby] WirusPompa/Chrissek ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●● Wymagania: + 14 + Poczucie Humoru + Dobrej znajomości serwera fragujemy + TeamSpeak3 + Sprawny Mikrofon + Znajomość mapy ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●● Co możemy zaoferować: + Ultra Bazę + Przyjazna Atmosferę + Częste Granie + Dobrą zabawę + Pomoc + Jakieś tam auta + Miłą ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●● Wzór: Imię: Wiek: Znajomość mapy: Ile jesteś w stanie poświecić czasu na gre: Co jesteś w stanie wnieść do ekipy: Jak strzelasz(1/10): Jak prowadzisz auta(1/10): Jak latasz(1/10): Czy posiadasz teamspeak3: Czy posiadasz sprawny mikrofon: Coś o sobie(min. 3 zdania):
-
Nazwa kanału: Legends Powód zapotrzebowania: chcemy mieć swoją prywatną strefę klanu aby nikt nam nie przeszkadzał Twój unikalny ID: jNSQ7ZV3l78kKAh1j9m13InaPLg=
-
+Wiek: 18 +Coś o sobie: Lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę, lubię także pykać na kompie. Lubię dobre dziewczyny. +Sprawny mikrofon: tak +Dlaczego szukasz organizacji: bo gra samemu się nudzi +Ile możesz spędzać grając: sporo +Jak strzelasz (1-10): 9 +Jak jezdzisz (1-10): 8 +Jak latasz (1-10): 8 P.S byliście kiedyś u mnie w grupie także wiecie jaki jestem
-
Link do zakupionej bazy: Link do zakupionego skina: brak Aktualna nazwa grupy na serwerze: StreetFighters
-
1. Aktualny nickname w grze: BidWild 2. Wiek: 18 3. Jak trafiłeś na DayZ Fragujemy, jaki jest Twój styl gry?: na DayZ Fragujemy trafiłem przez kolegę i zostałem już. Mój styl jest taki bardziej spokojny wolne na kogoś poczekać aż sam się wychyli 4. Ile czasu około spędziłeś na serwerze? dość sporo 5. Ile średnio czasu możesz poświęcić na grę na serwerze w tygodniu? 3-4h a w weekendy około 6-7h 6. Jeżeli byłeś w jakiejś innej grupie, dlaczego ją opuściłeś/ zostałeś wyrzucony?: Byłem w ST ale zostałem wydalony iż powiedziałem całą prawde właścicielowi o tym jak się do mnie spinał że gadaliśmy sobie z kolegą na żarty a on wziął to na serio i się do mnie pultał i za to zostałem wydalony 7. Jeżeli masz jakiś znajomych w ELITE, kim są? nie mam 8. Dlaczego chcesz dołączyć do ELITE?: Obecnie szukam jakiejś ekipy z którą można pograć i pogadać. 9. Jeżeli już byłeś w ELITE, dlaczego Cie nie ma już w tej grupie?: nie nie byłem jeszcze i dlatego chciał bym spróbować swoich szans 10. Zgadasz się na respektowanie regulaminu forum jak i gry? tak 11. Zgadasz się na szacunek wobec grupy ELITE?: tak 12. Zgadasz się na łamanie zasad serwera? nie 13. Czy posiadasz TS oraz działający mikrofon? tak 14. Czy masz zamiar dokładać się do opłat? oczywiście 15. Opisz siebie w kilku zdaniach. Mam na imię Jakub. Pracuję w zakładzie tapicerkim mebli. Lubię uprawiać sport lecz ostatnio przydarzyła mi się nie miła kontuzja taka jak skręcenie kostki. Lubię dobrą muzykę oraz dziewczyny. Lubię także pograć sobie w MTA, jestem miły, ogarnięty, nie drę się na innych, mam spore poczucie humoru. Umiem się dobrze dogadywać z wszystkimi. Nowe znajomości nie są dla mnie jakoś przeszkodą bo nie oceniam kogoś po wyglądzie tylko po tym jaki ma charakter.
-
Imię: Jakub Wiek: 18 Pochodzę z serwera: MTA DayZ Od kiedy u nas grasz: od maja tamtego roku Za co cenisz naszą sieć: Miłą i pomocną administrację. Ogarnięte serwery i za to że wgl. taka sieć istnieje Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcemL Stałym bywalcem chciał bym zostać dlatego że jestem dość długo w tej sieci tylko iż miałem przerwę ale po powrocie wiedziałem gdzie tylko znowu będę grać. Jest to ogarnięta sięć i zabawie tu sporo czasu. Na serwerownie zawsze znajdę czas iż jest to jedna z najlepszych sieci serwerów gier. Inne informacje o sobie: Lubię piłkę nożna i mechanikę samochodową. Obecnie pracuję w zakładzie tapicerskim mebli. Ale to nie przeszkadza mi w rozwijaniu innych pasji. Lubię także pograć sobie na na serwerze MTA DayZ.
-
Na nie: - wiek - grasz 1,5 roku a rejestracja na forum była 5 stycznia hmm ciekawe. - ja jakoś 6 miesięcy jak zaczynałem grać to ciebie nie widziałem ani razu na serwerze.
-
Jestem graczem: nocnym / dziennym Nick jakiego używasz: BidWild Wiek: 18 Staż gry na serwerze: około 6 miesięcy z przerwą Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: Tak Admin na serwerze RPG, moderator serwera dayz Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]: Myślę że przydadzą się kolejne ręce do roboty aby pomóc utrzymać porządek na serwerze. Jestem miły, ogarniętym, spokojny, nie wyzywam się. Jestem aktywnym graczem ale w tym tygodniu miałem mało czasu na grę iż miałem ważne sprawy rodzinne ale już wracam do aktywnego grania od jutra także będzie mnie można zawsze spotkać na serwerze. Lubię pomagać innym graczom w przeróżnych sprawach. W jakim dniu oraz godzinie możesz odbyć rozmowę kwalifikacyjną na serwerze TS3: 3.02.2017 o godzinie 16.30
-
Nesty a w oficjalnej wersji serwera dało by się moją baze przepisać na obecną grupę. Bo gram cały czas z nimi a nie chcę aby pieniądze poszły w błoto
-
Jestem graczem: nocnym / dziennym Nick jakiego używasz: BidWild Wiek: 18 Staż gry na serwerze: około 6 miesięcy z przerwą Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: TAK [ Admin i moderator na serwerze] Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: - chcę zajmować się tym czatem gdy inne grupy zaczynają wbijać i prowokować inne grupy. - jestem ogarnięty i miły, pomocny, aktywny - zawsze staram się pomagać graczom na serwerze jak tylko potrafię , jestem kulturalny nie mam zamiaru nadużywać tych praw i myślę że zawsze mogę pomóc na serwerze kiedy będzie potrzebna pomoc i ogólnie staram się.
- 39 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szybka
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nick obecny ; BidWild Imię ; Jakub Wiek ; 18 KD Ratio ; 1.12 Jak często grasz na serwie ; codziennie Od kiedy grasz? ; od czerwca tamtego roku z przerwą Pilot 1/10 ; 8/10 Strzelec 1/10 ;9/10 Kierowca 1/10 ; 8/10 Sprawny mikrofon; tak Teamspeak3; tak
-
Nick obecny ; BidWild Imię ; Jakub Wiek ; 18 KD Ratio ; 1.17 Jak czesto grasz na serwie ; codziennie po 5h i wiecej a w weekendy cały dzien od 10 do 24 albo nocka Od kiedy grasz? ; gram od czerwca tamtego roku z przerwą 2 miesięczną ponieważ miałem ważne sprawy Pilot 1/10 ; 8/10 Strzelec 1/10 ; 9/10 Kierowca 1/10 ; 9/10
-
u mnie też działał płynnie ale no cóż dajmy im pracować i poczekamy na tok zdarzeń
