Skocz do zawartości
  • Postów

    175
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Karysu

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Karysu

  1. Witam witam! Chciałbym sobie zrobić odpicowany avatar i sygnaturkę. Raz już zrobiłem avatar w gimp, który jest aktualnie używany na tym forum. Uprzedzam, że nie jestem za bardzo dobry w te klocki, ale mogę się nauczyć obsługiwać różne programy (w sumie co mi szkodzi? :D ). Dlatego chciałbym zapytać, jaki program nadawałby się do tworzenia takiego avatara i sygnatury? Rzeczy, które chciałbym zamieścić w avatarze: Moja przerobiona fotka na styl anime lub jakiś mroczny cień coś w tym rodzaju: LINK z tym, że moja postać na avatarze posiadałaby tylko głowę, górny tułów i dość ciężkawo byłoby mnie rozpoznać. Dodatkowo chciałbym se machnąć sharingana w oczach, a na tle byłby ciemny las, półmrok czy coś. Co do sygnatury, to stanowczo musiałaby zawierać mój nick (co problemem nie jest), a dodatkowo miałby podobny motyw z tyłu co avatar (w sensie ten las), z tym że sharingan ukryty byłby w literze "A", zaś moja postać by tam w ogóle się nie pojawiła. Wiem, że moje wymagania są dość wysokie, a moje umiejętności stosunkowo niskie, ale warto czasem machnąć coś swojego, niżeli plagiatować. Pozdrawiam :)
  2. SUPER! Czas na reinstall cs 1.6. Tak to się kończy jak tylko raz wejdziesz na ruski serwer :/

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Arni

      Arni

      To nie chlej tyle

    3. Mr. Kropek

      Mr. Kropek

      Pijany i w csa gra XD

    4. Karysu

      Karysu

      Fajnie heady wchodzą, przytoczę tu pewien cytat.. "Na trzeźwo to w zająca nie trafiam, a po pijaku zawsze" xD

  3. Hehe.. Jacyś śmieszkowie na głównej pomieszali :)

  4. Mi tylko chodzi o to żeby działała jako tako. Nie musi być dobrej grafy, tak jak pisałem, lecz by odpaliła jakieś nowsze tytuły bez problemu. Może być nawet 30 fps, byle tylko było. Co do nowych kart to w cenie 300 zł pasuje mi tylko ten Geforce 720, Geforce 730 i MSI ATI Radeon R7 250 OC. Hmm? Dlaczego nowe karty geforce, które wymieniłeś nie nadają się do gry? Ze względu na cenę nie znajdę innej, chyba że właśnie ten Radeon R7.
  5. Aha zapomniałem dodać, że płyta główna to Intel G41 Express Chipset :) Socket 775 PCI PCI-E 16x USB 2.0 Tak poza tym zastanawiałem się nad tą kartą: ASUS GeForce GT 720 2GB http://allegro.pl/karta-graficzna-asus-geforce-gt-720-2gb-i5983325111.html Czy ja wiem, czy używka byłaby dobra? Gwarancja to dość ważna rzecz. EDIT: Znalazłem jeszcze jedna karte graficzna http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-ati-radeon-r7-250-oc-v1-2gb-ddr3128bit-dvihdmid-sub,66418.html Fajna nawet i 300 zł kosztuje. Jak wasze opinie o tym?
  6. Witam witam! Zastanawiam się nad nową kartą graficzną, lecz mój budżet jest mocno ograniczony. Karta ta ma być dość dobra do gry w najnowsze gry typu GTA 5, choćby na najgorszej grafie (mi to lotto :] ) Mój obecny sprzęt: Intel Core 2 Duo E8400 (3.00 GHz) 4 GB RAM MSI Geforce G210 1GB DDR3 PCI-E HD Dysk SSD GOODRAM CX100 ATA (120 GB) Dysk MAXTOR STM3250820AS ATA (230 GB) Monitor ASUS 1366x768 Prosiłbym także o jakąś poradę, albo coś odnośnie ulepszenia/zoptymalizowania obecnego sprzętu. Mój budżet na sprzęt do maksimum 300zł. Poza tym nie mówcie mi, że taki sprzęt nadaje się do kosza, bo nieraz grałem na grafice zintegrowanej nawet w GTA 4. Proszę o konkretne komentarze i z góry dziękuję za opinie i porady :)
  7. Hmm, akurat na tym Windows to nie powinno być problemów z SS :/
  8. Doobra, napisz mi proszę jaki masz system operacyjny.
  9. Bonusu nie radzę wam oglądać :)
  10. "Czasami nawet w tłumie ludzi, człowiek może okazać się bardzo samotny"

  11. Karysu

    [KOSZ] Life is Strange

    Cóż.. Sam nie wiedziałem, że istnieją gry które z taką łatwością i skutecznością mogą wpływać na gracza. To było przynajmniej do czasu styczności z "Life is Strange". Jest to produkcja niezwykle genialna, stosunkowo prosta, a jednak przepiękna w całej swej okazałości. Początki gry może nie są zbyt wiadome i informacje nie są zbyt spójne, ale w miarę rozwoju fabuły wiemy o otaczającym nas świecie coraz więcej, a nasza więź z główną bohaterką staje się niezwykle mocna. Podczas mojej rozgrywki byłem tak "zsynchronizowany" z główną postacią, że dosłownie w tych samych chwilach odczuwałem dokładnie takie same emocje. Od radości, szczęścia i poczucia spokoju, poprzez obojętność, frustrację, smutek, agresję aż po olbrzymie poczucie bezradności. "Life is Strange" jest naprawdę niezwykłe, gdyż to nasze wybory kształtują przyszłe wydarzenia i niejako jesteśmy za to odpowiedzialni. Każda decyzja może spowodować powodzenie, szczęście innej osoby, ale również jej smutek i śmierć. Jedno nasze słowo, jedna nasza zła decyzja może odmienić całkowicie zwrot akcji. Co do fabuły to mogę powiedzieć, że opowiada o zwykłej nastolatce, z niezwykłym darem jakim jest możliwość cofania się w czasie. Jeżeli oglądaliście "Efekt motyla" to jest to właśnie coś podobnego do tego (jeżeli nie to zobaczcie, nie pożałujecie). Każda nasza podróż w czasie może całkowicie zmienić bieg historii, a do tego możemy wybierać stosunkowo odpowiednią opcję, która nie zawsze w przyszłości okazuje się tą właściwą. W ciągu naszych przygód nasza bohaterka odkrywa coraz to większe możliwości swojej mocy, a jednocześnie zdaje sobie sprawę z ich słabości. Podczas wykonywania zadań dochodzi także znakomicie dopasowany podkład muzyczny, który jeszcze bardziej podkreśla naturę danych sytuacji. Do tego dochodzą postacie niezależne, które nie są "papierowe" lecz dość zwykłe i nieidealne, czyli po prostu ludzkie.Atmosfera podczas gry potrafi się zmienić wielokrotnie, dzięki temu nie doświadczymy tu rutyny. Pragnę też powiedzieć, że pomimo mojej wielkiej niechęci do gier takiego typu, to nie spodziewałem się, że ta produkcja wpłynie również na mój światopogląd, spojrzenie na życie i docenianie wartości rodzinnych. Po całkowitym wczuciu się w tą grę nie mogłem się od niej oderwać, emocje związane z tą grą są silnie związane z życiem codziennym. Dodatkowo mogę powiedzieć, że potrafi ona w niezykły sposób "zasymulować" pewne sytuacje tak, jakbyśmy naprawdę ich doświadczali. Wybaczcie, że piszę tak ogólnikowo ale przeszedłem tą grę stosunkowo niedawno, a emocje dotyczące tej gry trzymają mnie do tej pory. Nie grałem jeszcze nigdy w produkcję, która może tak silnie wpłynąć na moje emocje, światopogląd i osobowość. Gra jest warta każdej ceny i daje cenną lekcję wraz z morałami, które sami możemy sobie wyciągnąć. Polecam tą grę każdemu, niezależnie od lubianego gatunku gier. Ta produkcja jest jedyną w swoim rodzaju. Jest wyjątkowa i wspaniała. Najgorsze są chyba odczucia po zakończeniu gry, nie wiemy wtedy co ze sobą uczynić a rozmyślanie na temat życia zajęło mi nawet 2 godziny. Póki co "Life is Strange" będzie produkcją, którą będę stale wspominał. Od czasu jej poznania i ukończenia będzie ona numerem jeden wśród mojej listy gier. Zatem gorąco wam ją polecam i zagrajcie, a nie pożałujecie. Moja ocena: 10/10 +++Emocje i odczucia ++Soundtrack ++Postacie ++Klimat +Tajemniczość +Miejsce akcji +Cała reszta
  12. Haha! Nowe mapki na ZM. Pora cosik ugrac :). Jedynym minusem jest usunięcie zm_nightcamp - jednej z moich ulubionych map

  13. Chyba coś ich pogrzalo z tymi cenami. Nu, ale kto bogatemu zabroni...
  14. Hmm. Wiele przeszedłem mając dysk twardy, a od stycznia mam również dysk SSD. Sadze,że mogę się wypowiedzieć na ten temat. Zatem zaczniemy od tego, że po ponownym zainstalowaniu systemu nie ma widocznych różnic. Co do gier to tak samo. Jednak dysk SSD w połączeniu z dyskiem twardym daje znacznie wyższa wydajność. Wystarczy tylko zainstalować system na dysku SSD, a gry na dysku twardym. Dzięki temu gry sprawniej chodzą a dyski są odciazone. Co do wymagających gier, to przeniósłem tylko z 2-3 z nich na dysk SSD (tam gdzie też mam Windows) i widzę nieznaczny wzrost FPS na te gry. Ale to pewnie przez mój sprzęt który jest dość slaby. Co do samego dysku ssd, to się nawet cieszę że go kupilem. Dysk twardy już tak nie trzeszczy jak kiedyś, a system uruchamia się bardzo szybko nawet przy moim zawalonnym plikami windowsie. Zatem jak masz wybór to możesz zrobić tak jak ją. Czyli wykorzystać dysk SSD dla systemu i kilka bardziej wymagających gier, a twardy dysk na całą resztę. Mam nadzieje, że pomoglem. Pozdrawiam.
  15. Nawet nie wiecie jak komicznie wyglądają te numerki updatów na CoD xDD Zobaczcie se: http://fragujemy.com/topic/32448-lista-zmian-na-serwerze/page-3

    1. CJ.

      CJ.

      he he he nie smiej sie z Nestego :D

  16. Heh.. Ja nie oglądałem tego filmu, ale sądząc po recenzjach musi być naprawdę dobry. Jak tylko będę miał czas to se go zobaczę :)
  17. Szczerze w to wątpie. Radzę tak jak kolega wyżej napisać jednak do tego supportu jak najszybciej. I na przyszłość.. Nie zapominaj o tak istotnych rzeczach jak kod do całego twojego konta steam :)
  18. Teraz to jestem naprawdę wkurzony.. Człowiek pracuje, stara się, spełnia marzenia a tu taki cyrk. Eh. Ale z drugiej strony sytuacja Grecji wymaga tego, aby posiadac każda pare rąk do pomocy. Ten człowiek nie jest jedynym poszkodowanym w związku z sytuacja z uchodźcami. No ale cóż, niech żyje się lepiej. :(
  19. No to czas na ponowne wbijanie lvl :)
  20. Witam! Mam pewne pytanie związane z usługą VIP na serwerze ZM. Mianowicie chciałbym zamienić VIP rozszerzony na VIP CoD Mod. Czy można zmienić tą usługę na taką? Chciałem to zrobić ręcznie, lecz można to zrobić tylko na serwery 4Fun, DD2, DeathRun. I chciałem też zapytać, jeżeli to będzie możliwe to otrzymam także klasę? Zaznaczam, że wykupiony VIP jest do 30 marca. Pozdrawiam.
  21. Karysu

    [KOSZ] 101 Ways To Die

    O w mordę, czego ludzie nie wymyślą xD (co nie zmienia faktu, że bym sobie nawet pograł :D )
  22. Lubie... I dlatego... sens życia.

  23. Karysu

    [KOSZ] Avatar Steam

    Hę? 184x184 nie musi byc.. Steam sam zeskaluje takie zdjęcie do tego rozmiaru. Co do samego skalowania ręcznego to w paincie też się chyba da. A jak nie to GIMP jest fajnym programem do obróbki zdjęć i do tego jest darmowy.
  24. Karysu

    [KOSZ] Ulubiony Youtuber

    Ja to taki trochu inny jestem. Nie oglądam tych popularnych youtuberów, a bardziej tych mniej znanych. No ale każdy jest inny, prawda? arhn.eu - Ciekawostki o tematyce gier Prosta Ekonomia - Interesujące fakty na temat funkcjonowania ekonomii, proste i zrozumiałe dla każdego. TED-Ed - Wiedza ogólna przedstawiana za pomocą fajnych animacji (obcojęzyczne filmiki, lecz da się natknąć również na polskie) G.F. Darwin - Super studio filmowe projektujące dość mało znane, ale wg. mnie duużo lepsze produkcje niż w TV. Astrofaza - Stosunkowo nowy kanał o tematyce astronomicznej. Interesujące fakty na temat kosmosu, jak również i odpowiedzi na pytania widzów. Cinek - Najbardziej poryty kanał na YT. Najbardziej dziwne i porąbane filmy wypuszczane co miesiąc. MaxTVNews - Dziennikarz, który "mówi jak jest", każdy go chyba zna :) Inne Medium ; ZMIANYnaZIEMI - Pierwszy jest o wszelakich teoriach spiskowych, które nie zawsze trzeba brać na poważnie, ale można wziąć to wszystko na "rozkminę". Drugi zaś jest o interesujących faktach, które dzieją się na naszej planecie w tej właśnie chwili. Chociaż nie jestem do końca przekonany, czy to wszystko prawda. No i to już wszystko.. Podałem kanały, gdyż raczej nie ma tu na forum tematu o kanałach na YT. Co do youtuberów, to jak widzicie oglądam zazwyczaj tylko te kanały i innych prawie wcale. Enjoy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności