Skocz do zawartości

[CS 1.6] Błędy i bugi na serwerze COD MOD


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od jakiegoś czasu nie mam możliwości dodawania punktów doświadczenia do mojej klasy. Gram Wsparciem ogniowym lvl 66. Dodawałem punkty w inteligencje gdzie doszedłem do 80 punktów. Po osiągnięciu tej liczy jest brak możliwości dalszego dodawania. Po pytaniach do różnych graczy oraz adminów, dostawałem info że limit wynosi 200 oraz że nie wiedzą jaki może być problem tego. Nie wiem czy to wina bugów lub czegoś innego więc wybaczcie jeśli to nie ten topic. ;)

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Każda klasa po zabiciu dostaje teraz he(jeśli nie ma). Bug się pojawił wraz z dodaniem tego bajeru do fragera.

Opublikowano

Cofło mi 6 poziomow z 50 na 44.

A gdy wszedlem rano na serwer pierwszy raz mialem -523 czy iles expa.

I nie tylko m izabralo kilka lvl

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

UPDATE 3.0 beta

 

=== NOWOŚĆ / ZMIANY ===

 

-> paczki ammo na mapach (resp paczek do 60 sekund)

-> nowe nazwy rzeczy w sklepie

-> 2 klasy: Przemytnik oraz Telegrafista (UWAGA! Dostęp do klas w niedzielę!)

-> zmieniona klasa F.R.A.G.E.R

-> nowy perk: notatki konspiranta (2 nowe perki dojdą później)

-> zmieniony dźwięk piorunu dla Elektryka i perku odnoszącego się do tej klasy

-> zmniejszenie EXP'a za zabicie i podłoże paki

-> ninja będzie trochę więcej widoczny

-> autodestrukcja uruchamia się automatycznie po śmierci (tak jak w Zabójcy)

-> nano kamizelka została uzupełniona w anty he oraz tarczę swat w jednym

-> podwójny EXP rozpocznie się nie o 22, a o 23

-> usunięty deathstreak

 

=== POPRAWIONE RZECZY / BŁĘDY ===

 

-> poprawiono wszystkie spawny na mapach

-> hltv nie powinno już już się rozłączać po użyciu nuke

-> wymiana perków powinna już się nie bugować

-> zmieniony opis Amadeusza, aby nie wprowadzał w błąd

-> rakiety nie będą już przechodzić na następną rundę

-> nie będzie można już zabrać graczowi z teamu jego kamizelki 

-> klasy posiadające umiejętność wyrzucania przeciwnikowi broni, jeżeli same sobie zadały obrażenia, mogła im wypaść broń - teraz tak już nie będzie

-> usunięto naboje ninjy, ponieważ nie działały i jest problem z ich naprawianiem

-> poprawiono całkowicie system stawiania maksymalnie 3 SentryGunów

-> naprawiono naboje kapitana

-> mniejsza widoczność w mocy assassyna wyłączała się nie po zmianie broni, a po oddaniu strzału lub otrzymaniu obrażeń

-> poprawiono opis konspiranta - uwzględniono w nim czas działania pułapki

-> + optymalizacja

 

Do tego reset poziomów oraz statystyk. No to chyba tyle z poprawy.

 

http://fragujemy.com/topic/11719-zmiany-na-serwerze/page-3

  • Właściciel
Opublikowano

Każda klasa po zabiciu dostaje teraz he(jeśli nie ma). Bug się pojawił wraz z dodaniem tego bajeru do fragera.

 

Poprawione! Dzięki! W dodatku jeszcze bug załatany z EXPem, bo dostawaliście jeszcze +5... Masakra. 

Opublikowano

Nie wiem czy to było planowane, ale po zabiciu dostaję 1-10 hp. Nie dostaję tylko, jak mam maksymalną ilość czyli 180.

 

edit\ Rogaliku cybersuit'em

Opublikowano

Nesty, ktoś trafi mnie za np. 15 dmg i zostaję mi 165, a jak go zabije to nagle mam 175 nie podnosząc paczki, która z niego wyleciała.

 

edit\ - Nesty, przepraszam za wprowadzenie w błąd, hp dostawałem przez vip'a.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

de_nuke_1337 ma za mało spawnów. Bug z Wytrenowanym Weteranem - po wyrzuceniu perku odbiera on 100 zdrowia do końca mapy (no chyba że zrobi się rc).

Opublikowano

witam klasa Strzelec Wsparcia. chce tylko powiedziec ze jest zbyt mocna jak na zwkla klase z M3 ma 1/4 na natychmiastowe zabice. jest zbyt silna ta klasa dalo by rade cos poprawic lub zmienic.

Opublikowano

W modelu glocka jest bug, mianowicie przy wystrzale ogień nie wydobywa się z lufy tylko sprzed broni, co kłuje w oczy i zasłania większość ekranu.

Opublikowano

perk niesmiertelny cios przy grze klasa cybersuit po uzyciu usuwa w niej kamuflaz i model jest calkowicie widoczny

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Nazwa perku : Nano kamizelka

Właściwości perku : Jesteś odporny na wszystkie umiejętności oraz perki. Trudny do zdobycia.

A więc perk ten nie działa, dlatego że po stanięciu na MINĘ zabiło mnie.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Ponownie bugują się Sentry Gun'y - robią się niewidzialne .

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Klasa F.R.A.G.E.R  często buguje się ubranie wroga i mamy swojego teamu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności