Skocz do zawartości

[CS 1.6] Błędy i bugi na serwerze COD MOD


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

to też widzi :) cześć pułapek i min widzi. Wrzucę ss jak on widzi.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Pułapki konspiranta na pewno widzi.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Jeszcze jak coś to można by ten balans drużyn troche poprawić bo tak przed chwilą było

post-13512-0-01621400-1466177654_thumb.jpg

 

3 pierwsze osoby z TT cały czas grały razem

 

a tak pod koniec

http://www42.zippyshare.com/v/BgRqgHMR/file.html
 

 

oraz można by zrobić blokadę na rakiety dla cybera bo w 3 sek jest na respie wroga i wali rakiety i pół teamu nie ma

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Dołączam się do prośby.

 

Tak wyglądał koniec mapy.

20160617173935_1_zpsfcj536lq.jpg

 

 

 

@edit

 

Czy przypadkiem twardy mózg nie powinien być zablokowany dla sapera?

  • Właściciel
Opublikowano

Dzięki za zgłoszenie. Za kilka dni kolejna aktualizacja, w której:

  • poprawimy istniejące błędy
  • zablokujemy perki dla danych klas
  • wprowadzimy nowy system map
  • wprowadzimy 2 perki, które jeszcze nie zostały wdrożone
Opublikowano

Odniosłem dziś wrażenie, że połączenie Zabójcy z 1/12 i perku Szaleństwo 1/11 powoduje jakiegoś buga i zabija się dużo częściej niż 1/11. 

  • Właściciel
Opublikowano

Dlatego 25 odbędzie się reset poziomów ( ponownie ) wraz z blokadami perków. Reset spowodowany jest tym, iż trwały przez te kilka dni testy nowego COD MOD.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

To samo co poprzednik wyżej zbójnik padł od 1 machnięcia kosą ninjy.

Opublikowano

Perk Notatki Skoczka sie buguje, 2 razy mialem taki przypadek - nie mozna wyrzucic perku, kupic innego bo i tak zostaja notatki skoczka oraz  brak broni 1 . Klasy zmienialem nie pomagalo.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Sg dalej nie zmienia koloru gdy gracz zmieni drużynę

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Nesty  odbicie 2 pocisków u zbójnika odbija nawet rakiety. Kompletnie nic mu nie robię w początkowej fazie. 

 

Następna podstawowa rzecz. Puszczam rakietę cyberem i w tej samej sekundzie ginę. Rakieta którą wystrzeliłem nie zadaje obrażeń.

  • Właściciel
Opublikowano

Wszystko testowałem i w ten sposób tego nie było. Aczkolwiek coś jednak się spartoliło, bo również Zabójca ma problem z wybuchem. Sprawdzę to jeszcze raz, ale to już jutro. 

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Odbicie pociska u zbójnika nie działa na ninje. PPM u ninjy zabija mnie od razu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności