Skocz do zawartości

[CS 1.6] Błędy i bugi na serwerze COD MOD


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Lewy przycisk myszki u speeda zabija na hita.

 

Mi się wydaje, że zabójca zabija na hita z wybuchu.

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Coś jest nie tak na serwie klasy niektórym graczom się nie wczytują, a i sg jakoś często się bugują ( najpierw było je słabiej widać a potem zbugowało się całkiem)

 

post-13512-0-27269500-1468074972_thumb.jpg

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

W tym nowym systemie map można co mapę nominować ta sama mapę (np graliśmy wioche potem dusta i na duscie można było znowu nominować wioche, nie powinno to być zablokowane?

  • Właściciel
Opublikowano

Sprzed chwili komenda recentmaps, a tam 5 map i w tym dd2:

Blad przy nominacji; mapa 'de_dust2' byla grana ostatnio i nie moze byc nominowana.
Wpisz 'recentmaps', aby zobaczyc mapy ktore byly ostatnio grane.
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Teraz i godzinę temu przy głosowaniu na zmianie mapy zamiast nazw map były "." i mapa zmieniła się na tą samą.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Nesty według aktualizacji zabójca został pozbawiony odporności na rakiety ale na miny nie

Pisze z tel jak cos

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Proszę o dodanie spawnów na mapie de_mini_train2.

Powyżej 20 osób i ludzie giną na początku rundy.

Opublikowano

Spawnow jest tam wystarczająco. Nie wiem dlaczego zrespiło dwóch graczy w tym samym miejscu, skoro ilość spawnow jest tyle samo co na innych mapach. Troche zmienilem pozycje tego spawna. Imo mapke można spokojnie grać.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Na mapie de_irak którą właśnie gramy, dostałem już 3 razy kicka tak jakby za zabijanie hostów - których fizycznie nie ma. Dzieje się to w momencie gdy rzucamy HE do okna przy respie CT lub nawet jak wybucha bomba. Dwa takie wybryki = kick. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Często bugują się kroki u Cichego Zabójcy w połowie rundy i słychać jak drepta :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klasa admirał : Po zabójstwie jego HP automatycznie cofa się do 40 (zamiast dodać 25 lub 40) i magazynek się nie uzupełnia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności