Skocz do zawartości

[CS 1.6] Błędy i bugi na serwerze COD MOD


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Dokładnie tak w ciągu jednej mapy mnie wywaliło 4 razy i to jeszcze wywala tak, że cs się zawiesza.

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszyscy maja ten problem.. Nesty siedzi dziś cały dzień na Cod może coś robi :D oby to ustało bo bd Ciekawie

Opublikowano

Potwierdzam,mnie też wywalało parokrotnie  w czasie rozgrywki.Już myślałem że mi grafa pada.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Dzisiaj mnie ani razu nie wywaliło, wczoraj nie grałem to nie wiem.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Wczoraj tak się działo. Dzisiaj już tego nie mam. Wczoraj z 5graczy steam trzech wywalało co 3-4min. Wywalało nas wtedy na cs_kabul albo cs_kabul_sl.

Opublikowano

A od kiedy tak się dzieje?

Od:2016-05-22 20:48   mapa;cs_assault_upc,cs_italy2,de_dust2, i ostatna mapa na której mnie wywalało to:de_kabul 2016-05-22 21:49

Od:2016-05-22 22:10 cs_assault_1337  Już nie wywalało.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

To też się wypowiem.

Mianowicie padł mi już 3 NS! Wszystkie na których gram to v43. Wywala mi cs i wyskakuje mi błąd: R_LoadTGA: Only type 2 and 10 targe RGB images supported.

Problem występuje również od wczorajszego wieczora.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

teraz niedawno tzn o 20:08 znowu wyrzuciło mnie z serwa i cs'a

teraz 2 raz

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

20;57 mapa de_dust2 pierwszy raz wywaliło .

Chwilę potem znowu wywaliło.

 

 

22;11 mapa de_aztec

Opublikowano

21;56 mapa westwood_big 1 raz mnie wywaliło wcześniej mi się to nie zdarzało 

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

22:09 mapa aztec

 

potem już nie wywalało

Opublikowano

wywala tylko na cod mod. i tylko steam ns nie wywala ewentualnie maja lagi. chodź nie wiem czy oni je maja widza i tp. jak się strzela do takie ns to np. wale w niego a on jest juz np. całkiem obok... na dd2 działa elegancko wszystko

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Dokładnie wywala tylko na cod modzie grałem na Zoombie nic wszystko w porządku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności