Skocz do zawartości

[CS 1.6] Błędy i bugi na serwerze COD MOD


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytałem po internecie nie wiem czy to prawda czy nie ale chyba bardzo możliwe ze program który miał działać jako anty wh. sprawdza się znakomicie na serwerach only steam.. w przypadku gdzie serwer jest ns i steam.. to wygląda to tak ze jeśli jakiś ns spróbuje użyć wspomagaczy  na klawisz zapewne to powoduje to ze zakłócenie które powoduje ze gracze steam (automatycznie są chronieni i zostają wywaleni z cs.)

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Teraz jest chyba ok bo wczoraj już ne wywalało, przynajmniej mnie

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Jest dobrze nie wywala.

Ps: Jak można włącz FRAGBans'a

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Perk notatki kapitana, wiem ze temat był raz wałkowany już ale nie widziałem rozwiązania. Gdy ktoś ma bazowe "HE", a perk ma 1/1 to wchodzi to "HE" 1/1, a nie zabiera np 50 hp. 

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Tak notatki kapitana, grałem szeregowym. On ma all granaty. Miałem notatki kapitana rzucam he, 2 dead. Wiem ze gdzieś widziałem właśnie ze coś z he robi. 

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Nie wiem czy to błąd czy nie ale jak ktoś ma He to prawym przyciskiem myszy można go rzucić przed blokadą czasową

Opublikowano

Trzeba było to na pw napisać bo teraz każdy chodzi i rzuca jest jakaś masakra :D.. Do tego nie wiem o co chodzi Ale bardzo często Zbrojnik po śmierci od granatu albo autodestrukcji respi się ponownie na respie /  czy ninja z bronią nie może latać czy to też błąd a Muz.... może i jest mało widzialny ?

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Niech korzystają póki mogą

 A ninja po zmianach teraz tak ma

 

Ninja
-> na nożu będą aktywować się tylko moce, tj. mniejsza widzoność, grawitacja i cichy bieg
-> zmniejszenie dodatkowych obrażeń z deagle na starcie z 10 do 5

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Moze nie tylko zbojnik ale i wszyscy. Granat ma to do tego ze ma 1/3 na ponowny resp od jego zginiecia (ale nie pamietam czy przy perku czy od wszystkich 1/? Granatow.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Ninja - kwestię wyjaśnił pavi 

 

co do granatu, to chyba jest wyraźnie napisane w perku Kapitański Granat, że ofiary mają 1/3 szans na odrodzenie się po śmierci.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Moim zdaniem balans jeszcze do poprawki.

Opublikowano

- Balans nadal do poprawki, wczoraj było bodajże 9:0

- Notatki kapitana vs Zbójnik (Nie jest odporny na 2 pierwsze pociski z awp na perku)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności