Skocz do zawartości

[ARCHIWUM] Zmiany na serwerze - dyskusja


GET

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Właściciel
Opublikowano

Dobra, aktualizacja w weekend. W związku z tak dużą aktualizacją odbędzie się wyjątkowo reset poziomów.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Jeszcze co do tego, to można zablokować Buty speedhackera dla zabójcy, przy max kondycji z tym perkiem miałby 230 kondycji

to troche za dużo moim zdaniem.

Opublikowano

Co do amadeusza jestem na nie . Jedynym atutem jaki ma jest właśnie dmg, zmniejszenie go przełoży się na jeszcze mniejszą grywalność tą klasą  :)

Opublikowano

bandyta :

*10dmg + bo był bardzo słaby

*1/3 odrodzenie po śmierci  - i to wielki ---- bo wbija 2 zabojcow na resp bo ich nie widać nie słychać szybcy i jak masz fart albo pecha jak kto woli zabijają cie w ciągu rundy 6 razy rank w dół a im w gore i /ks nabijają jak ta lala :/

*odporny na FB --- mało kto na cod używa w ogóle te granaty 

*przebranie wroga hmmm dla mnie bez różnicy może tego nie być i tak cię widzą na radarze 

*cicho biegi + 

 

szkoda że nie wypaliło z tym teleportem za plecy :(

jak dla mnie to 1/3 zamienić z tym deaglem 1/1 i można wywalić odporność na  FB a jak nie to 1/3 zmienić na odrodzenie się na respie wroga

Opublikowano

 Nesty  jak nie zagrasz to nie wiesz co i jak wypali więc trudno stwierdzić czy zmiany były dobre czy też nie 

wszystko wychodzi dopiero w praniu jak pograsz trochę :) to tylko moja uwaga może innym graczom się podoba 

Opublikowano

Chciał bym się zapytać czy istnieje jakoś ogarnięcie wybuchów u zabójcy bo cały czas tylko wybuchy są na mapie :P cos w rodzaju rakiet :). takie luźne pytanko :)

Druga sprawa o co chodzi z tym Zbrojnikiem wiem ze było wiele razy temat poruszany. ale jedyna realna opcja zabicia tej  klasy to 1/1 he awp lub scaut. 100 inty + tytany 2 magazynki po 10 dmg mnej więcej wsadzone w 66 level wiem ze dokupił hp miedzy czasie.. ale ogólnie ta klasa wbiega w mojego 55 zabójce i nic ja nie rusza mogę 1 zacząć strzelać wsadzić magazynek on do mnie dobiega staje obok i mnie zabjia.. idalna klasa jak ma troche kondychy i hp. do rashu.. jak ktoś umie grac co kolwiek to zabjia 5-6 osób obok siebie na raz.. Masakra z deka..  To też taka luźne zapytanko czy to tak ma być.

Opublikowano

Ale przecież pół serwera płacze że zabójca to jedyna i niepowtarzalna premka a zbójnik jest beznadziejny ...

Opublikowano

 

 

  • Zbójnik

    -> zmniejszenie wytrzymałości oraz kondycji do 20, zaś inteligencji do 0

 

I jeszcze dla Was jest to potężna klasa? Tutaj chodzi o umiejętność gry daną klasą, lecz nie o samą klasę. Pozdrawiam. 

Tak jak Natalka, ja bym zostawił jak jest.

Opublikowano

Zabójca ma 1/3 z he i dosyć rzadko mi wchodzi. Jak dziś grałem to częściej namistnikowi 1/5 wchodziło niż mi na 1/3.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

"Modernizować"? ale jak jeśli można wiedzieć?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności