Skocz do zawartości

[ARCHIWUM] Zmiany na serwerze - dyskusja


GET

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

perk silna klata nie dziala. odbija co jakis czas pocisk, a nie jest odporny caly czas.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Nesty pytanie o 2 klasy.

 

Sztabowy:

- bazowa int 40

- posiada 3 rakiety

 

Cybersuit:

-bazowa int 20

- posiada 2 rakiety

 

Klasa premium chyba jest gorsza.

Opublikowano

Chciałbym, aby "naprawić" używanie rakiety predator, aby podczas kierowania już nią było widać wrogów, ponieważ nie zawsze działa radar każdemu i każdy nowy gracz (tak jak i ja) pyta się dlaczego nie widać wrogów , podczas lecenia tą rakietą, można by napisać jakiś komunikat czy cokolwiek, więc daję mój pomysł do dalszej realizacji ;) 

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Zmienić nazwę perku "Naboje przebite" na "Naboje penetrujące". 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

klasa  "konspirant" 

posiada scout 1/1 zwiększony dmg z M3 3xpułapka 1/1 z kosy ale nie działa!

 

prosił bym o zmianę  broni M3 na coś innego cokolwiek (pompa, uzi) coś co szybciej strzela bo z bliska nie ma żadnej linii obrony dmg x3 z tego M3 raczej nic nie daje bije po 20-30dmg

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Bart, konspirat jest dobry i nic nie trzeba zmieniać, a jak ktoś ogarnia tego scouta to tylko zbojnik albo ninja go może zatrzymać albo ja z awp xd jak trafie xd

Opublikowano

Jak dobrze rozegrasz sprawę z pułapkami to nie potrzeba innej broni m3 ci wystarczy gdzie i tak pułapki trwają bardzo długo całe 10 sekund przez te sekundy możesz każdego zabić kto jest w pułapce.

Opublikowano

Kropek masz racje co do tego zbojnika i ninja właśnie dla tego pisze że trzeba coś dać za M3 np pompe bo nie masz szans z tymi klasami ma speeda 130 i traf takiego ze scouta jak biegnie do ciebie zanim zdążysz przeładować już nie wspominam że musisz go trafić x3 albo ninje jak go nie widzisz, dodam że M3 strzela wolniej niż scout więc tym bardziej odpada. Co do pułapek ok są dobre ale szansa że w nie ktoś wejdzie jest znikoma po 2 nie będę kampił przy pułapce żeby kogoś ubić bo muszę cele wykonać.

Kiedyś była kosa 1/1 to jeszcze jakaś szansa była aby ubić fartem zbójnika. Jak by grało 2 zbójników i ze 2 ninja to tam mały pikuś ale gra wiele więcej trafisz na przeciwnika 3x zbójnik 3x ninja i można z serwa wyjść bo bez sensu gra

Opublikowano
Dokładnie konspirant vs zbójnik nie ma szans.Co do m3 to  rzadko kiedy używam tej broni,jest zbyt wolna w przeładowaniu jak i w strzelaniu.

Dobrze by było mu zmienić tą m3 na jakąś inną na np:m5,uzi.Pułapki są dobre,ale na 2 pierwsze rundy potem większość graczy je omija

I jeszcze jedna sprawa kondycja.Ta klasa powinna być szybsza  jest za wolna,przed ninją nie ma szans ucieczki.
  • 8 lat później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony jako nieaktualny i przeniesiony do Archiwum serwerów

[!] Treści zawarte w tym temacie mogą być dalej przydatne i z tego względu pozostaną do dalszego wglądu!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności