-
Postów
1 202 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
8 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez PiKaChU ^.^
-
Klikać Klikać, bo się ściemnia !!!! 366 :D
-
360.!
-
Znów +5 :)
-
Pierwsze + poszły :D
-
356.
-
moim zdaniem 3,4,5,11 odpada ( to jest moje zdanie ) jakoś nie przypadły mi te mapy do gustu grając na nich co do reszty można spróbować ... :) PS. Fakt grając na tych samych mapach ... ( rzygać się po woli chce) także takie zmiany kosmetyczne myślę, że wyjdą na dobre :)
-
349.
-
Metin2 ( ostatnio bardzo rzadko ) Fifa World Jakieś tam na Naszej Klasie :D hahah ( żartuje :D ) GTA V
-
345
-
Jestem za BF2 chętnie bym pograł kiedyś był to mój ulubiony mod i chętnie wrócę do niego ...
-
339
-
Cześć :)
-
4.Zm_Ojciec 3.zm_good_kamp_v2 6.zm_kopalnia_v2 ? ( strzał) 5.zm_effect
-
Zmiany październikowe - dziennik informacyjny
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Ręce sam składają się do <clap> BRAWO !- 48 odpowiedzi
-
- zmiany
- październikowe
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
zm_2day Pierwsza mapa to --------->zm_anekin_house_v4 Druga mapa to --------> zm_2day
-
zm_anekin_house_v4 PS. każdy screen jest wykonany na innej mapie czy te 4 podlegają 1 mapce ?
-
334 :)
-
Do końca nie wiem jak jest tutaj, ale spróbuję Ci pomóc, a więc Jeżeli masz zakupionego vipa i wybrałeś sobie nick + hasło przed wejściem na serwer w konsoli wpisz setinfo _pw "hasło" jeżeli wybrałeś Nick + IP , NICK + SID po zmianie mapy powinno wszystko śmigać
-
No cześć:)
-
329 :)
-
[Oddzielony] - Przywitaj się - MokryZbyszek
PiKaChU ^.^ odpowiedział(a) na MokryZbyszek temat w Oddzielone posty
No wiesz rudzi są wszędzie :D nie przejmuj się to nie jest ich wina, że się tacy urodzili :) XD
