-
Postów
274 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Rex1s
Zawieszony-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
5 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Rex1s
-
[Poradnik]Jak zwiększyć prędkość internetu
Rex1s odpowiedział(a) na Rex1s temat w Poradniki do CS 1.6
Sprawdza się na neo a na innych nie wiem nie miałem okazji przetestować. Mi się wydaje ze działa na każdej platformie internetowej.- 7 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- poradnikjak
- zwiększyć
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dlaczego chciałbym zostać od banowany: Ponieważ chciałbym popisać ze wszystkimi na sb Powód zbanowania: Na sb napisałem chetat na dd2 coś takiego.
-
108 ! :p
-
Chcesz zwiększyć szybkość internetu i mieć mniej lagów i mniejszy ping w Cs? Ten poradnik jest dla ciebie 1. Zaczynamy - Klikamy Start - Uruchom - Wpisujemy gpedit.msc - Przechodzimy do: Konfiguracja komputera - Szablony administracyjne - Sieć - Harmonogram pakietów QoS # Klikamy "Ogranicz rezerwowaną przepustowość " # Ustawiamy na Włączone # Ustawiamy limit przepustowości na 0% Klikamy Zastosuj i restartujemy komputer.
- 7 odpowiedzi
-
- 3
-
-
- poradnikjak
- zwiększyć
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[PORADNIK] Jak nagrać na kogoś demko i wstawić je na forum.
Rex1s opublikował(a) temat w Poradniki do CS 1.6
Witam, dzisiaj zaprezentuję wam jak nagrać na kogoś (np cheatera) demko podczas gry. Przy nagrywaniu demek najlepiej być na spect'cie (jako widz ) Jak nagrać demko: 1. Otwieramy konsolę klawiszem "`" w której wpisujemy record nazwa ( nazwa demka musi być inna niż reszta ) np. record misieq 2. Gdy już uznamy że pora zakończyć nagrywanie wpisujemy w konsoli: stop Na naszym demku znajdzie się to co widzieliśmy my na ekranie ( w cs ) od czasu wpisania komendy "record nazwa" 3. Dla pewności sprawdzamy nagrane demko wpisując w konsoli komendę: playdemo nazwa np. playdemo misieq Jak wstawić demko na forum: 1. Wchodzimy do folderu z naszym cs'em i szukamy naszego demka ,znajdziemy je najczęściej w: STEAM: Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike NONSTEAM: counter strike 1.6\cstrike (zależy jak i gdzie kto zainstalował grę) 2. Szukamy pliku o nazwie którą wpisaliśmy przy komendzie "record nazwa" , w moim przypadku będzie to plik "misieq.dem" 3. Kopiujemy plik na pulpit. 4. Wchodzimy na hosting gdzie wstawimy nasze demko www.speedyshare.com 5. Gdy już zakończy się udostępnianie pliku, kopiujemy link wyświetlony na stronie i wklejamy go do tematu z np. skargą. TUTAJ -
Dlaczego chciałbym zostać od banowany: Ponieważ chciałbym popisać ze wszystkimi na sb Powód zbanowania: Nie znam.
-
Ja bym proponował " diablo " lub "bf2" to są najpopularniejsze serwery moim zdaniem. Na pewno by dużo graczy grali :d
-
Zmiany październikowe - dziennik informacyjny
Rex1s odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Jest coraz lepiej wszystko zmierza jak najlepszą stronę oby tak dalej... :o- 48 odpowiedzi
-
- zmiany
- październikowe
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nazwa odznaczenia: Spamer Powód: Uważam, że jestem spamerem na forum i nagroda doda mi więcej otuchy na przyszłość Uwagi: Lubię być wyróżnionym użytkownikiem
-
Już jest taki temat to nie mam sensu trzymać dwa takie same jednego można wywalić.
- 3 odpowiedzi
-
- słowniczek
- młodych
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jestem na nie. Dlaczego ? Ponieważ nie ma po co zaśmiecać serwera jakimiś mapami które juz są.
-
Ale też można postawić TS na nowym IP i wgl i wszystko zrobić od nowa bo powiem szczerze przydaje się do kontaktowania się z innymi. Jak coś to mogę jakoś do finansowac was. Tzn kupić TS i wszystko tam porobić a potem będziecie sobie tylko go opłacać.
-
Staleczka Gorzów LALALALALALALA !
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
-
-
Co nie zmienia faktu, że każdego jebie jakaś Staleczka czy inne kluby ;) To takie zajebiste pisać na necie o tym. Pochwalam w chuj :)
-
Nick jakiego używasz: Rex1s Wiek: 22 lata Staż gry Counter-Strike: 7 lat prawie 8. Staż gry na serwerze: Tydzień. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: TAK Znajomość komend oraz funkcji admina: 9/10 Godziny w jakich grasz: Jak mam 1 zmiany to od 15/16 do wieczora, a jak mam 2 zmiany to jak wstanę 9/10 rano , a jak wracam po 22 z pracy to nawet do 3/4 w nocy. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Dlaczego właśnie Ja ponieważ często zdarza się tak ze w godzinach rannych bądź też późno wieczornych nie ma adminów na serwerze a wbijają cheaterzy i ludzie uciekają.Jestem osobą kulturalną z dobrym poczuciem humoru, szalony ale za razem poważny. Myślę ze przyda się Wam ktoś nowy z doświadczeniem w temacie adminowania. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:57633403
-
No bez przesady , chodzi dokładnie o czity... A nie cele mapy... ^^
-
Kiedy będzie dostępny TS ?.
-
Nie dzięki te nagrody wystarczą. Chyba ze jak będę robił następny konkurs
-
Zawsze można coś od siebie zafundować , chce żeby gracze walczyli między sobą , tak aby było na serwerze ciekawie , dobra atmosfera i czuć to że się starają o główne nagrody. :) Każdy ma szanse na wygraną. Wiec zapraszam do konkursu. !
-
Konkurs! Na czym on polega ? Wystarczy że zajmiesz najlepszą pozycję w /rank, /top15. Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie TOP15/RANK , który rusza dnia 24.09.2014r. Konkurs polega na zdobyciu jak najlepszej pozycji w TOP15 i Rankingu. Nagradzane są pierwsze 3 miejsca Reguły: 1. W konkursie może wziąć udział każdy gracz. (Admin to też gracz!) 2. Każdy uczestnik podlega regulaminowi serwera. Nie przestrzeganie regulaminu = wykluczenie z konkursu 3. Aby wygrać konkurs należy zająć pierwsze miejsce w top15/Rankingu. 4. Po odbiór nagród zgłaszamy się do 3 dni po jego zakończeniu Nagrody: 1 miejsce- Counter-Strike Global Offensive 2 miejsce- Vip na serwerze okres dwóch miesięcy 3 miejsce- Vip na serwerze okres jednego miesiąca. Fundatorem nagrody jestem ja sam. Dodatkowe informacje: Aby sprawdzić Top15 na serwerze wpisz w say'u /top15 Aby sprawdzić ranking na serwerze wpisz w say'u /rank Po nagrody zgłaszacie się do mnie (Rex1s) STEAM - do mnie (Rex1s) Czas trwania konkursu – 30.09.2014 do 10.11.2014 Życzę udanego fragowania! Pozdrawiam Rex1s.
-
Przydatne ale ja bym tu dodał jeszcze klasę Rambo jako premium. :) wszystkie dane podam jak będę na PC
